Баба Зима да си ходи надалече, ЮНИ чакаме те, мило бебче! - 16

  • 18 181
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Ето ме и мен в новата темичка. От ремонти и работа не ми остава много време да ви чета и да се включвам.
Днес чакаме да си получим столчето за кола. Количката също другата седмица трябва да дойде. Ще кача снимки.

Само да ви кажа, според моята гениколожка, киселото мляко много помага срещу гъбички. Поне по 1 кисело мляко на ден е хубаво да се хапва.
И друг съвет даде, ама супер гадно звучи - дамски тампон напоен с кисело мляко се пъха на онова място за около 20 мин сутрин и вечер няколко дни и това облекчава симптомите на гъбичките. Не съм го пробвала, дано не ми се и налага. Но киселото мляко е важно да е със жива закваска и да не е сладко, да няма захар в него. Защото гадните гъбички обичат да похапват захар и перфектно се размножават.

# 16
  • Мнения: 50
Ето ме и мен в новата темичка. От ремонти и работа не ми остава много време да ви чета и да се включвам.
Днес чакаме да си получим столчето за кола. Количката също другата седмица трябва да дойде. Ще кача снимки.

Само да ви кажа, според моята гениколожка, киселото мляко много помага срещу гъбички. Поне по 1 кисело мляко на ден е хубаво да се хапва.
И друг съвет даде, ама супер гадно звучи - дамски тампон напоен с кисело мляко се пъха на онова място за около 20 мин сутрин и вечер няколко дни и това облекчава симптомите на гъбичките. Не съм го пробвала, дано не ми се и налага. Но киселото мляко е важно да е със жива закваска и да не е сладко, да няма захар в него. Защото гадните гъбички обичат да похапват захар и перфектно се размножават.

 newsm09 предпочитам млякото засега да си  го пия , ихихихих  newsm62
киди страхотна темичка, много нежно е оформена
 smile3525

# 17
  • Мнения: 19
Има и други теми все пак....отписвам се от първата страница на тази!
Дари к'ви са тея драми?Никой нищо не ти е казал!! newsm78 doh

Киди срашна си! newsm51

# 18
  • Мнения: 1
Хоп и аз да се включа Wink стига само съм чела Grinning
Киди, благодарим за темичката  bouquet
Мислех си да пиша доста неща, ама от четене вече забравих....
Варненки, много ми се идва на лекцията в Четвъртък в МОЛ-а!!! За сега съм там, но трябваше ли предварително да се запиша?
Днес ходих да ми вземат кръв, сега чакам да видя резултатите в сайта на клиниката, който обаче не работи, уф.
Миналата седмица ви се бях оплакала от моите скорострелно качени 6кг за 1 месец. В крайна сметка реших за сега да не спирам да пия витамините (Pregnacare), но от 1 седмица поограничих храната (никакво тестяно, никакво сладко и само 2 филийки хляб на ден) и се чувствам чудесно Peace Нямам идея колко тежа, но се чувствам отлично, сякаш имам повече енергия отпреди- даже вчера час и половина чистих един спанак на мивката, после го сготвих с ориз и... ммммммм.... стана чудна манджа! Е, после се проснах на леглото от болящ кръст и т.н. но пък си угодих и бях много щастлива Grinning Сигурно ще бъда заклеймена предвид годините на които съм, но все пак ще споделя- аз съм съвсем начинаеща в готвенето и от тази гледна точка за мен си беше истинско постижение Grinning
За сега приятен слънчев ден на всички!  grinning039

# 19
  • Мнения: 4 229
Дари, недей така, само мога да предполагам каква е причината, но наистина никой нищо лошо не е имал предвид.
Наистина сме много чувствителни в момента. Моето състояние от няколко дни го доказва, ето виж и Елиска и Ула казват същото... Аз лично усещам, че се превръщам в страшна Теория на конспирацията, лошото е, че го осъзнавам и пак нищо не мога да направя, не мога да го преодолея, какви филми си съчинявам, не е истина.

# 20
  • С-я
  • Мнения: 38
Я чакайте и аз да се цопна тук. Нямам нищо за споделяне, ама барабар Петко с мъжете Simple Smile
Нанси, я сподели за раждането в немско- чух, че имало "домове" за раждане неасистирано (имало някакви лели/каки- предполагам т.нар. дули)- разкажи нещо, ако имаш време и желание. Много съм запалена по таквиз неща, чела съм в чужбинските теми, ама по - си е друго някой да разкаже така.

# 21
  • Мнения: 5
Киди, отново на ниво, както винаги   bouquet Безкрайни благодарности!

Пепси, николови, аз се записах за Отворените врати в Окръжна, може да се разберем да се видим на входа на родилното примерно, ако ще идвате. Или някъде другаде, както кажете  Hug

# 22
  • Мнения: 47
Оп и аз да се запиша в новата тема.
За кафето да си кажа - пия всяка сутрин, понякога и по две на ден, но с мляко. Не мога без кафе, кръвното ми е ниско и ще припадна някъде, ако не пия.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 580
И аз да се запиша.
Пловдивчанки, кога ще се видим пак?
Моят разбойник е малко болен от няколко дена - температура, макар и не висока, хрема, кашлица. Днес ми сервира и разтройство... ooooh! Красота! Tired
Няма да засягам темите, които сте обсъждали, че те са безброй. Mr. Green Пожелавам на всички болни бързо оздравяване и честито на всички, видели цвета на щъркела! Grinning

# 24
  • Мнения: 36
Ейййй човек да не пие едно кафе значи  Laughing Laughing
Киди за къде сме без теб не знам  Hug Hug Страшна тема, чудесна си    bouquet
BAN моята количка е http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2705  Mr. Green Mr. Green Само че аз я купих от Германия от сайта на Майтос за 700лв, със доставката ми излезе 712лв  Hug Обаче са я спряли  Rolling Eyes как се чудех дали да не изчакам с количката и да я поръчам сега на пролет  Shocked щях да остана с пръстче в уста  Mr. Green Mr. Green добре че не послушах мъжо  Mr. Green
Ulla благодаря за загрижеността мила  Hug Да, вече сме добре, даже си е на градинка от вчера  Crazy Пак си е онази непослушна калпазанка дето ни разсмива с баща и всеки ден  Mr. Green Crazy В Четвъртък само че ще идваме към София за преглед в Токуда по ортопедичния и проблем  Confused Да видим какво ще се изкажат... ако кажат операция както беше последното мнение преди година (но тогава беше малка) не знам какво ще правим  ooooh! Много ми е притеснено, защото сега аз като съм бременна не знам как ще се оправям с нея в след оперативния период, а ако изчакаме да родя пък тогава съвсем няма да мога  ooooh! ooooh! Cry (най вече щото се надявам да кърмя) И ще трябва пак да чакаме поне година ... оххх моя мъж само ме навиква да не се самонавивам  ooooh!
Дари миличка?!!! Какво става ?!! Защото така лесно се поддаваш на лошите мисли, я по ведро  Hug Всички сме докачливи на тема килограми  Peace Hug Hug
Калимана честито ти щъркелче  Hug

# 25
  • Мнения: 781
dovega, аз няма да мога да дойда на отворениет врати  Tired Ще трябва да отсъствам почти целия следобед и не става.......като изляза в майчинство съм се заканила къде що има лекции и отворени врати, навсякъде да се навра  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 1 044
Моят разбойник е малко болен от няколко дена - температура, макар и не висока, хрема, кашлица. Днес ми сервира и разтройство... ooooh! Красота! Tired

Оф, и мойта разбойничка е така - и не са градина и двете. Тръгвам да приготвям здравата за градина и тя ми отказва - говорим, убеждаваме се и накрая тя казва: "Мамо, а мен дали няма да ме заболи ухо като стигна в градината?"  ooooh!

# 27
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 852
Запис  Laughing

# 28
  • Мнения: 16
Здравейте, момичета и от мен  Simple Smile Поне в тази тема да се запиша, че в предишната не успях. Подготвяхме се с бъдещия татко за подписването (беше в петък) и почти нямах време да ви чета, та сега ще се връщам да дочитам старата тема (имам само още 10 страници) а чета от сутринта.
Киди мерси за темичката, страхотна е   bouquet

# 29
  • Мнения: 339
maya_katya, Мария и другите момичета от Бургас, уговорката за утре остава ли в 9:30ч. пред р-т "Дилайт"?

Общи условия

Активация на акаунт