ускорител за тен за солариум

  • 7 295
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
много искам ускорител за тен.ходя на солариум редовно но искам по хубав и наситен тен.иначе само с печене става но не е ефекта който искам.дайте препоръки вие какво сте ползвали и от кое сте доволни.
и само да се извиня ако има вече такава тема но не я видях никъде.

# 1
  • Мнения: 95
И мен ме интересува Grinning

# 2
# 3
  • Мнения: 481
Аз ползвам същия и съм доволна Peace

# 4
  • Мнения: 171
Доволна съм от Мangasun на Tannymaxx, направих много бързо тен и си чувствах кожата страхотна. А съм доста бяла. От серията Brown на същата марка също са добри лосионите, ползвала съм без бронзант. Харсвам също лосиона им с шоколадови перлички. Имат и едно масло с четворен бронзант, от Gold серията - за супер силно почерняване, но не съм го ползвала, просто не преследвам идеята за максимално тъмен тен.
Последните продукти, които си бях взела са на Sunmaxx - серията Tantastic, за преди и след солариум, също са добри и не оставят онази характерна миризма след печене, която съм имала с други лосиони.

Не знам ти какъв ефект търсиш. Ако става въпрос за постигане на доста интензивен тен в темите за солариумите преди време хвалеха това масло.

Ето една тема специално за лосиони за солариум:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=267656.0

И още, в които също има доста отзиви и мнения за различни лосиони:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=401266.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275812.0

# 5
  • Мнения: 77
*Mademoiselle* това масло ми хареса.не бях чела във темите за солариумите ама май трябва smile3529
не искам много тъмен тен тъй като съм много бяла и като цяло няма да ми отива.но нещо повече от среден тен леко шоколадово.т.е. май си трябва по-интензивно и да се мажа и да ходя. Embarassed

# 6
  • Мнения: 171
*Mademoiselle* това масло ми хареса.не бях чела във темите за солариумите ама май трябва smile3529
не искам много тъмен тен тъй като съм много бяла и като цяло няма да ми отива.но нещо повече от среден тен леко шоколадово.т.е. май си трябва по-интензивно и да се мажа и да ходя. Embarassed

Да, редовно си трябва. Без прекаляване, естествено. Зависи и от това колко силен е самия солариум, аз имах късмета да попадна в студио, където явно добре си поддържат машинките и направих много бързо тен. Дори аз се учудих, защото на слънце много трудно и бавно почернявам и лесно изгарям. А не съм ходила много често, нито по много минути  Peace

# 7
  • Мнения: 77
да иска се и хубав солариум .аз си мисля че този в който ходя става

# 8
  • Мнения: 5 892
пак не разбарх от първата тема за мазилата кое по-добро- бебешкото олио или какаовото масло?

# 9
  • Мнения: 288
Използвах на Tannymax ето това- http://ecx.images-amazon.com/images/I/41DYcAvR22L._SL500_AA280_.jpg , но от него се обривах по корема всеки път щом го сложех. Така си стои в един шкаф.

# 10
  • Мнения: 1
Според мен от тези мазила няма никакъв смисъл Peace Тъй като 3 години съм ходила на солариум нон-стоп, 2 години съм се мазала с какво ли не,1 год. нищо не съм ползвала, и да ви кажа разлика никаква. То вярно, че всичко си е до въпрос на кожа де...
И един съвет  Wink ако си взимате някакъв лосион, по-добре да е без бронзанти. От тези с бронзантите по-бързо се почернява, но след известно време тена става на петна, а и по-бързо пада ooooh!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз ползвам в момента Мангасън и съм доста доволна. Миналата година си бях взела едно мазило, мисля пак на Тенимакс, което загряваше. С него чернеех страхотно бързо, но пареше мнооооооого и един час след солариума бях червена като маймунски ***. Ако си го намеря пак бих го взела защото наистина много бързо чернеех и това компенсираше другите неприятни ефекти. Иначе всичко, което съм ползвала е без бронзант. Не обичам бронзанти и ми е трудно да си намажа сама гърба и все се притеснявам, че ще остана на петна.
А колкото до разликата със или без соларна козметика... има я определено. Навремето се печах без да се мажа, но откакто се намазах за първи път вече не пропускам.

# 12
  • Мнения: 171
И аз съм на мнение, че има голямо значение дали се ползва козметика или не. Не влизам да се пека без такава. Само веднъж не бях намазала цялото тяло, а само до кръста, без краката, тъй като тествах лосион на пакетче и не прецених добре количеството... ами съвсем различно чувствах кожата си после. Суха, опъната и изпръхнала.

А за обривите - не е задължително да са от лосиона. Аз получих леки сърбежи и пъпчици на първите посещения, след което пих Зиртек - противоалергичен препарат и всичко мина. Повече проблеми не съм имала, а не съм сменяла лосиона. Слънчева алергия също нямам. Явно някаква моментна реакция на чувствителност, не знам. Peace

# 13
  • Мнения: 26
Здравейте искам да попитам лосион за тен за сланце става ли и за солариума

Общи условия

Активация на акаунт