евтините неща от които сме доволни

  • 97 441
  • 719
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 160
Страхотна темичка, ще следя с интерес  smile3501
Да се включа и аз:
1. Лакове на Флормар
2. Наскоро си взех и черни сенки на Флормар, много съм доволна
3. Розова вода + масло от жожоба. Страхотен дегримьор, ползвам го и като тоник.
Сега съм хвърлила око и на спиралата на Импала, гледам че я хвалите

# 31
  • софия
  • Мнения: 25 477
Още една евтина и много добра спирала:

# 32
  • Мнения: 33
Поздравления за идеята на авторката на темата!
За да не повтарям повечето от изброените, само ще добавя крем за ръце "Зима" на Лавена,шампоан за коса на Биофреш, розова вода пак от Биофреш и маски за лице на Амрита.

# 33
  • Мнения: 3 641
Потвърждвам за спиралата на Есенс -Multi Action.
Flormar имат много хубави цветове при червилата и са много трайни.
През бремеността се мазах с един крем на Лавенa с какао и етерични масла против стрии. Нямам нито една.Всъщност може и да е генетично, но съм доволна Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 25 фев 2010, 13:18 от *Jeny*

# 34
  • Мнения: 89
запис да следя ще съм н аработа

# 35
  • София
  • Мнения: 93
Маслата на Икаров, както и стимуланта за коса. Много са хубави за домашни маски за коса и лице.

Околоочния серум на Дева Q10 - http://www.rubella.bg/popup.php?pic=uploads/skin/big_pic_92.jpg
този серум май е с кофеин,става ли за млада кожа?Мисълта ми е дали към кофеина се привиква или няма проблем.Много съм го харесала същия серум но се чудя дали да го взема з-то е с кофеин.Кажи на теб как ти действа.

# 36
  • София
  • Мнения: 104
Здравейте момичета, ето нещата от които аз съм доволна:
Тоалетно мляко за почистване на лицето на Еlea


Пилинг маска регенерираща на Регал:


Сенки за очи за опушен грим на Голден роуз(моите са бяло,сиво и черно):


Много доволна съм от лаковете на Перфект и особенно от заздравителят 3в1:

# 37
  • София
  • Мнения: 93
м/у другото на Елеа серията за мазна кожа е прекрасна,въобще не отстъпва на нито една по скъпа марка на пазара.Другите неща от тази марка не съм ги ползвала,но предполагам че и те са също толкова хубави.

# 38
  • Мнения: 1 152
Аз бих добавила от опит - сенките на Руби Роуз - за мен това са най-хубавите перлени сенки!

# 39
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Маслата на Икаров, както и стимуланта за коса. Много са хубави за домашни маски за коса и лице.

Околоочния серум на Дева Q10 - http://www.rubella.bg/popup.php?pic=uploads/skin/big_pic_92.jpg
този серум май е с кофеин,става ли за млада кожа?Мисълта ми е дали към кофеина се привиква или няма проблем.Много съм го харесала същия серум но се чудя дали да го взема з-то е с кофеин.Кажи на теб как ти действа.

Аз съм почти на 36 години и до сега почти не съм ползвала околоочен крем, но реших, че вече е време  Mr. Green Не знам дали се привиква към кофеина, в смисъл кожата да привиква - аз го харесвам, защото се нанася леко, не ми мазни излишно, попива добре, не става на парцали, както ми се е случвало с други кремове, а освен това след около 10 дм=невно използване според мен позаглажда фини линийки, които аз си виждам на увеличаващо огледало  Flutter

# 40
  • София
  • Мнения: 93
аз съм на 27 и нямам още бръчици около очите,ама си мисля че трябва да започна да мажа с нещо,затова питам.Та не знам дали е подходящ за мене,да не вземе да ми дойде агресивен?
А на увеличителното огледало е ужас Simple Smile и аз като се погледна на него си виждам всичките дефекти и хич не го обичам Simple Smile Ползвам го само като скубя вежди и мустаки,че иначе се отчайвам от себе си,а после като се погледна на нормално огледало нищо ми няма Simple Smile

# 41
  • Мнения: 322
Аз да похваля дезодорант-стика на Балеа - отначало струваше 2.30, последно го купих за 3.50 от ДМ   Peace За първи път попадам на стик, който не оставя никакви бели следи по дрехите, а и е икономичен - стига ми за около 4-5 месеца  Peace

Маслата на Икаров са също много хубави, както и българските кремове с екстракт от роза  Grinning

# 42
  • Мнения: 158
Да не пропуснем и всеизвестния крем "Здраве", аз все още го купувам.
Едно кремче "Акне аут"
Тоник против акне пак е БГ, но не се сещам фирмата
Ще допълвам.

# 43
  • Мнения: 31 206
Кремовете Бочко и Здраве, боята за коса Гарние.

# 44
  • Мнения: 13 625
Kaто стана въпрос за Бочко съм много доволна от антибактериалният гел за ръце на Бочко- много хубав продукт. Никога не оставам без него Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт