евтините неща от които сме доволни

  • 97 477
  • 719
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 419
Някой да е пробвал вече шампоаните,които само в БИЛЛА има-MY

# 706
  • Мнения: 1 416
Катранения шампоан на Милва за каква коса се води?

# 707
  • София
  • Мнения: 93
на нито една Милва не пише за каква коса е,но пък аз това открих за боровия катран:"Използването на боровия катран в борбата с пърхота има за цел преди всичко да се подтисне прекомерната мастна секреция,да се подобри кръвообръщението на кожата,да се успокои кожата(най-вече сърбежите),както и да се повлияе благоприятно върху нормализиране на процеса кератоза(изразяващ се в нормализиране на излющването на роговите клетки)."
Така че по скоро за мазна коса ще да дойде.Аз го ползвам и смело мога да заявя колко е хубав и понеже аз ползвам и на Les Karites шампоаните и те ми помагат,Милвата ми действа по същия начин и ги редувам.

# 708
  • Мнения: 72
Мацки,какво стана с поръчката за БиоОил?Пишете ме и мен там.Аз съм от Пазарджик,а тук никъде не се продава за съжаление....

# 709
  • Мнения: 558
И аз с молба да ми кажете цвят малиноворозово (и аз не знам как да ви го обясня) само с гланц постига ли се ? Или трябва някое такова червило + гланц за блясък? Искам евтино червило, защото иначе ползвам само гланцове. Най-доволна съм от тези на Ревлон, но те не са евтини-към 15 лв са, но ми пасват идеално- не лепка, има блестящи частици, стои като стъкло, издържа около 2-3 часа
пробвала ли си на labello- fruity shine granatappel, ако пък искаш по-наситен цвят-> ives rocher luminelle deligloss;
имам и  gloss на rimmel, на мен не ми лепкат,  но да спомена, че и при трите не съм засичала колко издържат.

Последна редакция: нд, 14 мар 2010, 23:27 от Azalee

# 710
  • София
  • Мнения: 10 325
Мацки,какво стана с поръчката за БиоОил?Пишете ме и мен там.Аз съм от Пазарджик,а тук никъде не се продава за съжаление....

Купих си го току що на цена £8,49 за 60мл. oт и-бей, разгледай има доста оферти  Hug

# 711
  • Мнения: 36 034
Мацки,какво стана с поръчката за БиоОил?Пишете ме и мен там.Аз съм от Пазарджик,а тук никъде не се продава за съжаление....

Купих си го току що на цена £8,49 за 60мл. oт и-бей, разгледай има доста оферти  Hug

във ФрагрансДирект има 3 разфасовки и можеш да го поръчаш сама

вече и аз съм от доволните от катранения шампоан на Милва

# 712
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 293
Благодаря, момичета ... Simple Smile

 Купувана е от Пловдив, подлеза на Централна гара в едно доста добре заредено магазинче за 3.50 - 3.80 лв.
Иначе в София питах на 2-3 места, но я нямаха. На пазарчето в Младост 1 има едно доста добре заредено магазинче. Имат неща на Импала, Флормар. Тази седмица ще мина да проверя за молива със силиконов накрайник. Ще питам и за очната линия (ако те устройва местоположението Simple Smile)


Аз от подлеза на гарата си взех и маската на Орзен(6.20), молива на импала (3.20) и триците на Клеопатра(0.60)

# 713
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 293
Мацки,какво стана с поръчката за БиоОил?Пишете ме и мен там.Аз съм от Пазарджик,а тук никъде не се продава за съжаление....
аз в петък си поръчах от
http://krasivitela.com/products/brand/Bio%20Oil;jsessionid=19C01 … 47223EA748AB150C1
казаха че изпращат със спиди, икономична пратка и доставката ще е около 4лв. Днес или утре чакам да пристигне

 Laughing

Вече пристигна 60мл с доставката ми излезна 23.29 (18.99+4.30) и сега моля ви казвайте как да го използвам, аз си го взех за лицето за белези от пъпки.

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 11:03 от smarfietka_

# 714
  • София
  • Мнения: 10 325


във ФрагрансДирект има 3 разфасовки и можеш да го поръчаш сама


Благодаря bubanka, как съм го пропуснала този сайт, страхотен е   bouquet

# 715
  • Мнения: 4 275
Взех си, взех си ...  newsm44 ... взех си база за сенки на АртДеко ...  Crazy
Много съм доволна! Ще я пробвам утре, нямам търпение. Благодаря ви, момичета, че не насочихте къде да търся. Взех си я от едно магазинче за козметика точно под хотела. Минах през парфюмерийния магазин в началото на подлеза първо, но там нямаха. Момичето бе така добро да ме насочи към този магазин ... Simple Smile

Имаше и от молива на Импала със силиконов накрайник, но струваше 5 лв и се отказах да го взимам ...  Crossing Arms Ще проверя на още едно място и ако там е толкова, ще си го взема ...  Mr. Green

После на връщане си взех топ лака на Перфект от едно друго малко магазинче от другата страна за 2.80 лв Simple Smile

Вече като вляза в козметичен магазин, започва едно оглеждане, белким видя нещо споменато в темата ....  Mr. Green

Хубав ден!  Hug

# 716
# 717
  • Мнения: 0
Мацки,какво стана с поръчката за БиоОил?Пишете ме и мен там.Аз съм от Пазарджик,а тук никъде не се продава за съжаление....
аз в петък си поръчах от
http://krasivitela.com/products/brand/Bio%20Oil;jsessionid=19C01 … 47223EA748AB150C1
казаха че изпращат със спиди, икономична пратка и доставката ще е около 4лв. Днес или утре чакам да пристигне

 Laughing

Вече пристигна 60мл с доставката ми излезна 23.29 (18.99+4.30) и сега моля ви казвайте как да го използвам, аз си го взех за лицето за белези от пъпки.

Извиняваи , че се намесвам ..............но просто за инфо. Това bio-oil струва между 7-8 лева . Купувам си го от англия , това е реалната цена. Тези прекаляват. Един савет просто поръчвайте от английските сайтове. Например E-BAY 

# 718
  • Мнения: 43
За моливчето за опушен грим ли питаш? Хем евтино хем ефектно!  smile3521

http://www.nisea-bg.com/produkti/%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BE%D1%87%D0%B8/impala-%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B2-%D0%B7%D0%B0-%D0%BE%D1%87%D0%B8-%D0%BE%D0%BF%D1%83%D1%88%D0%B5%D0%BD-%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%BC.html


защо си мисля че аз нещо не мога да разбера кой е тоя молив с гумичка на импала.Имам съвсем обикновен молив на Импала черен със сиво.А в сайта им виждам нещо като очна линия във вид на молив,ама това никъде не съм го виждала.
аз имам това:,а това другото е японско мастило или поне така го водят:
та кое в случая е по хубавото,Аз от първия молив съм доволна,ама искам да пробвам и второто,но не съм го виждала никъде Sad

# 719
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
ИМА НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт