евтините неща от които сме доволни

  • 97 492
  • 719
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5
Мислех, че фон дьо тенът на Импала е един вид. Цветовете май са 10-ина. Аз използвам сега 2.

Един вид е, но наскоро май смениха опаковката - сега е с помпичка. Освен ако този с помпичка не е друг, но доколкото разбрах, не е.

Адри, мерси за разясненията.  Hug Лирена, ето ти вариант - слагаш база за сенки и после с много тънък апликатор сенки вместо молив. Simple Smile Или пък слагаш молива и отгоре тушираш със сенки същия цвят (аз така правя.)

А какъв е този накрайник на молива на импала все пак? За размазване на молива ли е.. или за какво? newsm78

# 661
  • София
  • Мнения: 1 591
Абе уж е за размазване тоя накрайник за да се получи опушен ефект, ама тоя молив е толкова трудно да се размаже по какъвто и да било начин, че е напълно излишна тая гумичка. Но така или иначе ако я нямаше едва ли щеше да ми привлече вниманието и да си го купя, така че явно производителят си е постигнал целта.
А базата за сенки се отразява и на трайността на моливите и очната линия също Simple Smile

# 662
  • Мнения: 54
Много съм доволна от сенките за очи на Essence, но си ги купих от Германия. Бяха по 1-2 евро. Някой може ли да ми каже къде във Варна мога да намеря тази козметика. Благодаря предварително Simple Smile

# 663
  • Мнения: 4 120
Ето го "силиконовия" молив на Импала. Аз си го купих за 3,60 Simple Smile

# 664
  • Мнения: 2 103
Да похваля шампоана Медикал на  Лавена  Peace, п/в пърхут е,аз нямам пърхут но косата ми се омазнява бързо а с него сякаш има разлика,цената о/о 3лв.Ползвам го вече 3-4г.

# 665
  • Мнения: 998
Аз пък ще похваля това и това. Изключително икономични, с приятен аромат и леки, но добре хидратиращи кожата.

# 666
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Аз пък ще похваля това и това. Изключително икономични, с приятен аромат и леки, но добре хидратиращи кожата.


Ааааа, да. Потвърждавам. Наистина са супер икономични!
Само дето ароматът им на мен ми идва маааалко по-силен точно на тези.

# 667
  • Мнения: X
Абе уж е за размазване тоя накрайник за да се получи опушен ефект, ама тоя молив е толкова трудно да се размаже по какъвто и да било начин, че е напълно излишна тая гумичка. Но така или иначе ако я нямаше едва ли щеше да ми привлече вниманието и да си го купя, така че явно производителят си е постигнал целта.
А базата за сенки се отразява и на трайността на моливите и очната линия също Simple Smile
Аз ползвам един на буржоа kohl пише на него, но си е молив и с апликатор за сенки се размазва хубаво, но за съжаление не знам цената му, беше подарък към спирала, но като свърши пак него ще търся.

# 668
  • Мнения: 346
Много съм доволна от сенките за очи на Essence, но си ги купих от Германия. Бяха по 1-2 евро. Някой може ли да ми каже къде във Варна мога да намеря тази козметика. Благодаря предварително Simple Smile
в ДМ магазина имат стилажче

# 669
  • Мнения: X
Флормар ми се струват по-добри от есенс за същите пари Simple Smile

# 670
  • София
  • Мнения: 93
защо си мисля че аз нещо не мога да разбера кой е тоя молив с гумичка на импала.Имам съвсем обикновен молив на Импала черен със сиво.А в сайта им виждам нещо като очна линия във вид на молив,ама това никъде не съм го виждала.
аз имам това:,а това другото е японско мастило или поне така го водят:
та кое в случая е по хубавото,Аз от първия молив съм доволна,ама искам да пробвам и второто,но не съм го виждала никъде Sad

# 671
  • Мнения: 54
Много съм доволна от сенките за очи на Essence, но си ги купих от Германия. Бяха по 1-2 евро. Някой може ли да ми каже къде във Варна мога да намеря тази козметика. Благодаря предварително Simple Smile
в ДМ магазина имат стилажче
За този магазин, който е на Тракия ли става въпрос?

# 672
  • Мнения: X
Да друг ДМ за сега няма Simple Smile

# 673
  • Мнения: 54
Да друг ДМ за сега няма Simple Smile
Мерси много Simple Smile Аз понеже натам не бях слизала изобщо и преди месец разбрах за него, преди нали беше за бяла техника, ако не се лъжа, даже името му не бях запомнила, въртеше ми се дмс в главата  Laughing

# 674
  • Мнения: 4 120
защо си мисля че аз нещо не мога да разбера кой е тоя молив с гумичка на импала.Имам съвсем обикновен молив на Импала черен със сиво.А в сайта им виждам нещо като очна линия във вид на молив,ама това никъде не съм го виждала.

Моливът с гумичката го показах няколко поста напред. Не е обикновеният черен молив със сребристото, а и самото тяло му е черно, има силиконов накрайник, с който да се размазва моливът.

Общи условия

Активация на акаунт