евтините неща от които сме доволни

  • 97 492
  • 719
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 93
защо си мисля че аз нещо не мога да разбера кой е тоя молив с гумичка на импала.Имам съвсем обикновен молив на Импала черен със сиво.А в сайта им виждам нещо като очна линия във вид на молив,ама това никъде не съм го виждала.

Моливът с гумичката го показах няколко поста напред. Не е обикновеният черен молив със сребристото, а и самото тяло му е черно, има силиконов накрайник, с който да се размазва моливът.
явно не е нито един от тези които показах,а и на сайта им не се вижда такъв.
Та някой да каже в София къде примерно около Плиска може да се намери такъв молив?

# 676
# 677
  • София
  • Мнения: 93
мн благодаря
А молива японското мастило някой да го е срещал?

# 678
  • София
  • Мнения: 5 193
Закупих си по ваши препоръки шампоана на Милва, този с хумата. Едвам го намерих. Да видим как ще подейства на мойта коса.  Hug

# 679
  • Мнения: 4 275
мн благодаря
А молива японското мастило някой да го е срещал?

Аз го имам. То е по-скоро очна линия. Връхчето не е с косъмчета, а ... как да го обясня ... като фулмастерче, само че по издължено и тъничко в края. Мисля, че се нанася много по-лесно от очна линия с четка от косъмчета.

Да питам за маската на Орзен? Видях я в Кауфланд за 6 лв. По толкова ли върви?
И моля ви, кажете ми къде мога да намеря база за сенки на Арт Деко? Много я хвалят. Питах преди време в Бонжура, ама там нямали продукти на тази марка.

# 680
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Да питам за маската на Орзен? Видях я в Кауфланд за 6 лв. По толкова ли върви?

Там е по толкова, да. Но аз всъщност другаде не съм я виждала.

# 681
  • София
  • Мнения: 4 787
мишелин, 6 лв е Орзен някъде  Simple Smile Аз я взех от Ремедиум за 5 сякаш, но тогава беше на промоция.

база на Арт Деко в ЦУМ, има и едно малко магазинче на Пиротска също я има. Момичетата казаха и на Попа Rolling Eyes

# 682
  • София
  • Мнения: 93
на Плиска също има Арт деко
Мишелин а откъде я взе тази очна линия,аз точно това си търся,з-то по добре се справям с рисуването с молив отколкото с четка,но молива ми стой по бледо,искам си нещо по наситено.

# 683
  • София
  • Мнения: 4 787
За такъв тип като това японско мастило- очна линия с твърда четка- съм доволна от това на Манхатън  Grinning



моето е цвят "графит". Беше пак евтино- 6-7 лв

# 684
  • Мнения: 4 275
Благодаря, момичета ... Simple Smile

 Купувана е от Пловдив, подлеза на Централна гара в едно доста добре заредено магазинче за 3.50 - 3.80 лв.
Иначе в София питах на 2-3 места, но я нямаха. На пазарчето в Младост 1 има едно доста добре заредено магазинче. Имат неща на Импала, Флормар. Тази седмица ще мина да проверя за молива със силиконов накрайник. Ще питам и за очната линия (ако те устройва местоположението Simple Smile)

# 685
  • Мнения: 116
Маската на Орзен вчера взех от Кауфланд- Пловдив за около 5, 40лв. Снощи я изпробвах и останах много доволна. Аз не съм със боядисана коса на взех маската която е за боядисана коса, засега е много хубава, надявам се да не ми се омазни много бързо косата. Peace

# 686
  • Мнения: 3 420
За всички от Пловдив-има го в подлеза на "Родопи"  Peace 3.40лв мисля,че беше newsm78

# 687
  • София
  • Мнения: 10 332
Записвам се да следя темата.

Влюбена съм във вазелина на Балеа, уникален е и спаси устните ми през зимата, Виши който е пъти по-скъп не успя да се справи... в момента използвам и спрея за мазна коса на Балея и мисля, че има ефект, препоръчвам го с две ръце  Hug
Харесвам и лаковете на Глодън Роуз, Катрин Арлей и Флормар имат много интересни цветове за смешната цена от 1-2лв.

# 688
  • София
  • Мнения: 93
Благодаря, момичета ... Simple Smile

 Купувана е от Пловдив, подлеза на Централна гара в едно доста добре заредено магазинче за 3.50 - 3.80 лв.
Иначе в София питах на 2-3 места, но я нямаха. На пазарчето в Младост 1 има едно доста добре заредено магазинче. Имат неща на Импала, Флормар. Тази седмица ще мина да проверя за молива със силиконов накрайник. Ще питам и за очната линия (ако те устройва местоположението Simple Smile)

устройва ме Simple Smile даже идеално .Чакам да споделиш.А и за Флормар ако можеш да видиш дали ги имат големите палитри ще съм ти благодарна(не тези четворните малките).

# 689
  • Мнения: 4 275
устройва ме Simple Smile даже идеално .Чакам да споделиш.А и за Флормар ако можеш да видиш дали ги имат големите палитри ще съм ти благодарна(не тези четворните малките).

Супер Simple Smile А какви са тези палитри на Флормар? С 5 цвята, или повече?

Общи условия

Активация на акаунт