евтините неща от които сме доволни

  • 97 513
  • 719
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 102
Още един глас за лаковете на Perfect.
Доволна съм от цялата анти-целулитна серия на Балеа.
Харесвам и крема за ръце на Билка с Маврут .

# 691
  • Мнения: 2 809
  Laughing Аз имам някакво болестно състояние по отношение на гланцовете. Купувам и трупам от всякакви марки и всякакви цветове, дори и такива, които изобщо няма с какво да ги нося, но си ги събирам  ooooh! Същата колекция си правя и от шампоани, ползвам ги по веднъж и после ги подарявам на сестра ми 

За мен това е най-трудния избор, изобщо много ми е досадно да си избирам гланц и червила. Не мога да намеря това, което искам и се ядосвам.
Addri,може да ми помогнеш със съвет за гланц, без значение евтин скъп, само да намеря това, което търся...засега безуспешно.
НЕ искам да е лепкав, лъскав и блестящ. Търся мек, ествествен гланц, който да прави устните меки и влажни, но не лепкави. И ако може да трае поне 2-3 часа ще е супер. А цвете, който също не мога да открия е микс между леко розово и праскова.
Естествен цвят, естествено да стои. Simple Smile
Дано ме разбра  Wink, че аз как го обясних. Цената не ме интересува, само да намеря Гланца!
Може и на лични, да не спамим темата...Благодаря

# 692
  • Мнения: 3 641
Алия, не съм Адри, но препоръчвам на Есенс .Този в тубичките Hug

# 693
  • София
  • Мнения: 16 190
Да похваля катранения шампоан на Милва.
След измиване косата е с обем, не се омазнява бързо и седи някак подредена.

# 694
  • София
  • Мнения: 4 801
  Laughing Аз имам някакво болестно състояние по отношение на гланцовете. Купувам и трупам от всякакви марки и всякакви цветове, дори и такива, които изобщо няма с какво да ги нося, но си ги събирам  ooooh! Същата колекция си правя и от шампоани, ползвам ги по веднъж и после ги подарявам на сестра ми 

За мен това е най-трудния избор, изобщо много ми е досадно да си избирам гланц и червила. Не мога да намеря това, което искам и се ядосвам.
Addri,може да ми помогнеш със съвет за гланц, без значение евтин скъп, само да намеря това, което търся...засега безуспешно.
НЕ искам да е лепкав, лъскав и блестящ. Търся мек, ествествен гланц, който да прави устните меки и влажни, но не лепкави. И ако може да трае поне 2-3 часа ще е супер. А цвете, който също не мога да открия е микс между леко розово и праскова.
Естествен цвят, естествено да стои. Simple Smile
Дано ме разбра  Wink, че аз как го обясних. Цената не ме интересува, само да намеря Гланца!
Може и на лични, да не спамим темата...Благодаря

Според мен си търсиш хубаво, овлажняващо червило  Grinning

# 695
  • Мнения: 4 120
Момичета, четох по- напред похвали за спиралата на Rimmel, в момента в ДМ е на промоция + молив soft kohl(като мекият молив на Bourjois) за 8,19лв Simple Smile

# 696
  • Мнения: 32
И аз с молба да ми кажете цвят малиноворозово (и аз не знам как да ви го обясня) само с гланц постига ли се ? Или трябва някое такова червило + гланц за блясък? Искам евтино червило, защото иначе ползвам само гланцове. Най-доволна съм от тези на Ревлон, но те не са евтини-към 15 лв са, но ми пасват идеално- не лепка, има блестящи частици, стои като стъкло, издържа около 2-3 часа

# 697
  • Мнения: 790
Здравейте. Благодаря за съветите за дегримьор.

Сега искам да питам двете мацки от Бургас, дето са си купили този прословут шампоан на Милва, да ми кажат откъде, моля. И аз се зарибих, то има ли изобщо някой останал незарибен  Grinning

# 698
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
Отново пиша с положителни отзиви от препоръчани от тази тема продукти:
1. Черния молив на Импала със силиконивия накрайник - вчера се гримирах с него - не мръдна цял ден, обикновено след първия час вече съм с размазини очи, но пък и трудно го свалих вечерта, малко повече търкане Simple Smile
2. Спиралата на Импала карбон блек, останах впечатлена първо от четката, после от ефекта. Напомня ми първия път когато си купух гейшата на Мейбълин, май беше, със сигурност мога да кажа, че тази е даже по - добре, а и в пъти по - ниска цена.
3. Сенки за очи на Руби роуз - избрах си палитра с розово, кафяво и сиво. Има лек брокат в сенките, аз трудно си харесвам сенки именно поради тази причина, не обичам чак толкова блясък, в същото време тези без много брокат са прекалено сухи. За тези ако пиша оценка по шестобалната - абсолютна пълна шестица за моите изисквания.
Общо нещата ми струваха около 15 лева - 3 лева беше черния молив, 5,80 палитрата с 8 цвята и отдолу пудра, която не съм пробвала още и 6 и нещо беше спиралата.
Благодаря ви, момичета. МНого ми е ценна тази тема.

# 699
  • Мнения: 619
И аз си взех заветния силиконов молив  за 3.80  Confused...ама нали го имам Party
Искам да похваля кестеновите трици, направо толкова гладко ми стана лицееетооо Flutter Crazy

# 700
  • Мнения: 3 641
И аз си взех заветния силиконов молив  за 3.80  Confused...ама нали го имам Party
Искам да похваля кестеновите трици, направо толкова гладко ми стана лицееетооо Flutter Crazy

Васи, на коя фирма са триците? Embarassed

# 701
  • Мнения: 619
Jeny, на Клеопатра са Simple Smile

# 702
  • София
  • Мнения: 1 891
И аз с молба да ми кажете цвят малиноворозово (и аз не знам как да ви го обясня) само с гланц постига ли се ? Или трябва някое такова червило + гланц за блясък? Искам евтино червило, защото иначе ползвам само гланцове. Най-доволна съм от тези на Ревлон, но те не са евтини-към 15 лв са, но ми пасват идеално- не лепка, има блестящи частици, стои като стъкло, издържа около 2-3 часа

  Точно за този на Ревлон си мислех, и на мен ми е много любим, но не е евтин...

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 121
lipstickЧЕ , аз моя шампоан Милва го взех от парфюмерия Ванеса. Намира се на улица "Христо Ботев" срещу сладкарница "Неделя". Другия им магазин е  в една пресечка срещу ТОХ-а. Предполагам, че и там го има.

# 704
  • Мнения: 790
nadi_dg, мерси, мила   bouquet колко обикаляне ми спести. Знам я аз Ванесата, живея в центъра, още утре ще бъде овършана Peace

Общи условия

Активация на акаунт