евтините неща от които сме доволни

  • 97 490
  • 719
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Аз харесвам продуктите на Балеа (матиращия крем от серията Young,тампони за премахване на грим).
Червило Golden Rose 99
Моливите на Impala
Лосиони и дезодоранти на Dove
Относно българските продукти с голяма надежда си взех 2-3 неща на Bilka,но май освен че ухаят добре и са на тънка цена много не вършат работа  Confused  Но след хвалбите,който отнесе ексфолианта с захар на рефан,няма вариант да не го пробвам! Crazy

# 61
  • Мнения: 779
това  ли е прехваления руж Laughing

# 62
  • Мнения: 31 353
Крем Билка с бяло грозде е моят фаворит за крем за лице.

# 63
  • Мнения: 3 316
аз ползвам :
шампоаните на Билка
зеления балсам на Арома и на Биофреш за суха коса
измиващ гел за лице Билка с краставица и пъпеш
тоник за мазна кожа на Елеа
лосион за тяло на Билка с краставица и пъпеш
маска за лице и трици Клеопатра
моливи на Импала
розова вода Мишел
дезодоранти на Дева
хума Клеопатра
масла на Икаров
сапуни на Арома (много харесвах този с трици и жълтък)

за малката ползвам шампоани Бочко и Тео Бебе
сапуни Бочко и Тео
крем Бочко 
мокри кърпички Кря Кря

# 64
  • Мнения: 681
Много интересна темичка. Аз съм супер доволна от печатите за нокти - евтинки и супер полезни за такита като мен които нямат усета и точната ръка да си рисуват ноктите. А иначе имам маникюр за това. И съответно лаковете на Перфект - гъстички и идеални за печати  Peace

# 65
  • Мнения: 434
От кремовете за лице на Билка най-много харесвам този с краставица и пъпеш. Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 14 503
не знам има ли ги още по магазините, но бях много доволна от едни комплекти на дева против целулит - скраб за тяло и стягащ гел. скраба беше страхотен, а от гела наистина имаше ефект Peace

цената беше около 7-8 лева за двете

# 67
  • Мнения: 3
Лаковете на Перфект, да, са много качествени. Мейбълин имат евтини лакове по 2 лв, също много трайни.

# 68
  • Мнения: 58
Addri, серумът ня Дав дали е подподящ за бременни?

Мила, нищо не пише на опаковката по този въпрос. Аз кърмя и не се притеснявам да го използвам, но не мажа на гърдите. Обаче аз си мисля, че по време на бремеността ти трябва нещо силно овлажняващо, което да помогне на кожата да се разтяга, отколкото подобен серум, който да я  изпъва допълнително

От серията Гурме показана в горния пост имам лосион за тяло с щоколад и е разкошен, но ми се искаше този чуден аромат да е по-траен
Благодоря, моята кожа още не е започвала да се разтяга  Crazy, освен може би вече леко на корема, където ще се мажа със зехтин. Не съм качила още нищо, но ми изглежда, че кожата ми не е стегната като преди. Дали мога да ползвам серума от кръста надолу, без да мажа корема?  Flutter

# 69
  • Мнения: X
Jani, аз честно казано не бих се мазала с подобно. Вземи нещо от серия за бременни, Кокона имат подобни масла и са за бъдещи мами, има ги в аптеките и не са скъпи.
Вчера взех точно БИЛКА с бяло грозде, ухае прекрасно наистина и е един с много хубава текстура, идеше ми да си близна чак. Попива хубаво и кожата стои мека, идеален за основа за грим също. Ще видим как ще се чуства кожата от него след известно ползване.
Темата е супер готина, как никой досега не се е сетил...браво на автора!  Hug
Ще се включвам, ако имам попадения!

# 70
  • Мнения: 619
Крем Билка с бяло грозде е моят фаворит за крем за лице.
Интересно, на моето лице това нещи май не попива изобщо. ConfusedСеди си едно лъскаво, мазничко като си го сложа.
Молива на импала тъкмо мислех да го хваля.Аз не съм експериментирала в тази насока хич, но това, на което съм попаднала ме удоволетворява:).
Балсамчета за устни от типа на вазелина също много харесвам и необходими .
Розовата вода като тоник.
Хумата-особено бяла,много съм доволна.
Сенки на Ruby и Golden Rose.
Имам една палитра сенки на една марка много неизвестна, мисля стотинки струваха и има един цвят кафяво-розов, които е незаменим.
Спирала и фдт на Есенс.

# 71
  • София
  • Мнения: 577
И при мен кремчето за лице на Билка с бяло грозде не попива, стой мазно и лъска.
Ще следя и аз темата, интересни неща споделяте, момичета. Благодаря  bouquet

# 72
  • Мнения: X
Билка не попива напълно, да. Аз сложих малко и ми е идеално за моята кожа, защото ми оставя усещане за мека кожа. Някои попиват до такава степен, че "опъват" кожата и после като му сложа отгоре една пудра и съвсем "китосано" си усещам лицето. А може да не е вашия крем, пробвайте други варианти. Да, вметна също, че пише подхранващ, за фини бръчици, за изравнянване на тена....+25 е.

# 73
  • Мнения: 1 885
Подсетихте ме - бебешко тоалетно мляко Кря Кря. В най-близкия магазин до нас нямат друго и веднъж си взех синьото. Има и червено.
Супер евтино и хубаво. Трябва пак да си взема

# 74
  • Мнения: 158
Лосион против акне "Армита"- 3 лв. - върши чудеса с изневиделица появилите се пъпки. Peace

Общи условия

Активация на акаунт