От кога може да слагаме възглавница?

  • 19 864
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 929
Когато беше новороден, спеше върху възглавница с дебелина около 1-2 см, която слагах под чаршафа, но не спеше постоянно върху нея. По принцип избягвах да го слагам на възглавница, а и той сам я избягваше и спеше директно върху дюшека или постелката. Има различни възглавници в креватчето му, но той и сега рядко ги ползва. Най-добре е изобщо да не се слага възглавница.

# 61
  • Мнения: 1 424
От новороден спи на възглавничка  - малка и ниска (от комплектите за изписване). Не му е пречила и си спеше добре на нея. Сега дори преди заспиване си я мачка отстрани с ръчички и се приспива.

# 62
  • Мнения: 106
От втория месец си спи на малка възглавничка за новородени,някак си така мисля,че му е по-уюутно и разликата не е кой знае каква,понеже е съвсем лека и тъничка,а каката до към 2 години спеше без възглавница,но в Англия не ги препоръчват.

# 63
  • София
  • Мнения: 58
Не си спомням на колко месеца й сложих много малка възглавничка мисля, че е 2см висока за бебета, а от 1год и 3-4месеца й сложих малко по-голяма възглавничка.

# 64
  • Мнения: 332
И моето дете спи на възглавница, ниска, но има.

# 65
  • Мнения: 571
И дa искaм не могa дa я сложa нa възглaвницa.Върти се кaто пумпaл из леглото.Имa няколко вътре/не зa дa спи нa тях,a дa не удря кaто 'беснее'по време нa сън/но никогa не съм я зaвaрвaлa с глaви4кa отгоре нa някоя

# 66
  • Мнения: 539
От самото раждане.Започвам от най тънките възглавници и постепенно с възрастта става по дебела,но не  прекалено.

# 67
  • Мнения: 567
Когато беше малка не съм слагала възглавница. Някъде от 8-9 мес започнах да слагам ниска възглавничка, а от няколко дни мааалко по височка. Но тя заспива на възглавницата и после я маха  Laughing

# 68
  • Мнения: 6 713
От годинка и нещо почнах да слагам, тънка е възглавницата.  Peace

# 69
  • Временно
  • Мнения: 788
Дъщеря ми още спи без възглавница.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 389
Досега не съм слагала. Мисля, да я задържа възможно най-дълго. Ние в детската градина нямахме, не знам сега как е, но мисля, че е по-добре без нея.

# 71
  • София
  • Мнения: 521
Сега, на 2 г. и 4 мес. вече спи на "голяма" възглавница, хареса си една от нашите, нисичка, та за това се предадох.

# 72
  • Мнения: 15 379
Моят син не желае възглавница. Матракът, на който спи е от пенолатекс, явно му е много удобен и няма нужда.

# 73
  • Мнения: 2 658
Дъщеря ми още спи без възглавница.
Няма и смисъл да слагам, zа сега. Спи като пумпал, така й е добре.

# 74
  • Мнения: 47
Моето ангелче е на 6 месеца навършени , караме 7 и още не съм я слагала на възглавница.Незнам според мен не е лошо по малко ,по малко и докато само си реши детенцето

Общи условия

Активация на акаунт