Рак на панкреаса

  • 13 737
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Не знам дали темата ми е за тук,но моля за малко помощ.
На баща ми му откриха рак на панкреаса,който за сега не може да се оперира - мнението е от ВМА-София,а ние сме от Русе.Връщат го в Русе за химиотерапия.
Към кого да се обърнем,кого да изберем и всичко за което се сещате.
Помагай те!

# 1
  • Мнения: 2 480
Не знам дали темата ми е за тук,но моля за малко помощ.
На баща ми му откриха рак на панкреаса,който за сега не може да се оперира - мнението е от ВМА-София,а ние сме от Русе.Връщат го в Русе за химиотерапия.
Към кого да се обърнем,кого да изберем и всичко за което се сещате.
Помагай те!


Дори и да се оперира, шансове няма. Съжалявам за голямото разочарование, което Ви поднасям. Баща ми си замина точно от това. Има ли метастази в черния дроб? Не може да се очаква кой знае какво и от химиотерапията. Веднъж 1професор онколог ми каза, че са правили опити да преливат някакви разтвори направо в артерията, свързваща панкреаса. Но на сравнително ранен стадий.
На Вашия баща запушени ли са жлъчните пътища, тоест пожълтял ли е?
При други видове рак са отишли по-напред, но с този положението е отчайващо.
Сега се сетих за човека от Австрия, който е открил лекарство против рак. Скоро Карбовски беше при него. Този човек твърди, че се справял дори с разсейките. Дано да е истина. Ако искате го търсете да Ви даде от своето лекарство. Дано да помага. Не познавам хора, които са го вземали.

Последна редакция: чт, 25 фев 2010, 15:09 от vl

# 2
  • Мнения: 2 755
Свържете се с д-р Михайлов. Лекува  с билки и хомеопатия. Имам книгата му, казва, че помага и при такива болести. http://mama.btv.bg/forum/viewforum.php?f=8&sid=483af6e95a687 … 3a7abca0943da509c
Записва за доста време напред, но при спешност приема веднага, като изчакате.

# 3
  • Мнения: 0
Няма метастази в черния дроб нито жълтеница.
Докторът от София му е казъл да си направи химиотерапия с цел да се намали тумора и края на месец март да го видят на скенер във ВМА-София.Ако туморът е намалял да се оперира.Това е което знам.
Правена му е биопсия на черния дроб и на панкреаса.Черният дроб е чист,за разлика от панкреаса.

# 4
  • Мнения: 478
анонимна08,
нямам познати с такъв тумор.
Бих ви казала,
борете се със всички средства на традиционната медицина.
Според мен си следвайте препоръките на лекарите от вма и стискаме палци бързо да се редуцира и да стане операбилен тумора, има много добри техники в коремната хирургия, с лапароскоп ако става - ще е най-добре лапароскопска операция, борете се не се обезверявайте и не се хващайте на 'шменти кепели знахари' да ви губят времето и шанса.
Само традиционна медицина + народни билки(жълт кантарион, мента, мащерка) които ги знаят всички а не знахари срещу пари.
Всеки може да ви даде билка 'котешка стъпка', но не знам как се ползва и дали ще има положително действие.

# 5
  • Мнения: 17 546
Дори и да се оперира, шансове няма. Съжалявам за голямото разочарование, което Ви поднасям.
..................
При други видове рак са отишли по-напред, но с този положението е отчайващо.
Сега се сетих за човека от Австрия, който е открил лекарство против рак. Скоро Карбовски беше при него. Този човек твърди, че се справял дори с разсейките.
Страхотно! Crossing Arms Ти да си чула израза "В къщата на обесен не се говори за въже!"?  Наистина ли съжаляваш и въпреки всичко написа това? Rolling Eyes

анонимна08
, въобще не се хващайте за измислици на знахари, както те е посъветвала и n! Hug Тези хора правят пари от болката на хората и може и повече да навредят.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 074
Моето скромно мнение е, че трябва незабавно да започне химиотерапия.
В Русе химиотерапевтите са добри, няма да сбъркате като се лекува там.
Каквото и да е, надежда винаги има  Peace

# 7
  • Мнения: 2 755
Д-р Михайлов, за когото говоря е дипломиран лекар, фитотерапевт и хомеопат, а не знахар. Той не отрича ползите от обичайната медицина, а я подпомага чрез неговите си методи Peace

# 8
  • Мнения: 17 546
Д-р Михайлов, за когото говоря е дипломиран лекар, фитотерапевт и хомеопат, а не знахар. Той не отрича ползите от обичайната медицина, а я подпомага чрез неговите си методи Peace
Като писах за знахари, нямах предвид теб, а съвета да търси Бай Продан Австриеца. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 5 074
И да потърси бай Продан лошо няма.
Той поне не се намесва в традиционната медицина.
Лошо е обаче, че бай Продан не произвежда Антималигноцит вече.
Дано не потърси бай ти Ставри, щото съвсем лошо...

# 10
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за отговорите!
Татко е човек,който трудно се отказва и вярвам,че ще се бори.
Утре 26.02 ще се срещне с доктора,който ще му разясни всичко за химиотерапията.Но доколкото разбрах за нея се чака,или греша?
Лека ви нощ!  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 5 074
Чака се, но и вие трябва да сте близо до него и да му давате кураж  Peace
За съжаление всичко в нашата мила родина става бавно.
Стискам палци  Peace
Не се отказвайте !

# 12
  • Мнения: 2 480
Няма метастази в черния дроб нито жълтеница.
Докторът от София му е казъл да си направи химиотерапия с цел да се намали тумора и края на месец март да го видят на скенер във ВМА-София.Ако туморът е намалял да се оперира.Това е което знам.
Правена му е биопсия на черния дроб и на панкреаса.Черният дроб е чист,за разлика от панкреаса.

Значи не е в краен стадий. Дано да имате повече късмет от нас. Ние разбрахме едва, когато баща ми пожълтя. Живя още 2месеца.

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 00:36 от vl

# 13
  • Мнения: 413
Брат ми е с тази диагноза. Sad
А е само на 34г Cry
Мина 6 курса на химиотерапия,важно е да не се предава ,да има вашата подкрепа. Peace
При него засега няма разсейки ,но тумура си е там,за съжаление се чака за химиотерапията-дано при вас се започне лечение веднага. Peace
Стискам палци,не се предавайте-винаги има надежда Hug

# 14
  • Мнения: 0
Току-що говорих с татко,в понеделник ще му правят още изследвания,да му подготвят документите за Министерство на здравето.От там ще чакаме отговор близо месец.
От онкото в Русе доктора му е казал,че ще му вливат Гемзар.
Някъде прочетох за добавки(хранителни), които може да приема + Гемзар,но не мога до ги намеря сега.Моля помогнете ми.Ако искате пишете ми и на ЛС.
Отговарям малко късно защото не мога да седна  от детето,като ме види и пощурява.

Общи условия

Активация на акаунт