Отговори
# 120
  • Мнения: 7 947
Честно казано очаквах подобно нещо от мъж, но не и от жена. Де да знам защо.
Но...какво да кажа, тоя мъж е просто мухльо - щом толкова години търпи подобно нещо. Сам си е виновен.

# 121
  • Мнения: 0
Хора, пробвахме да ги сдобряваме тя не дава и да се от дума, и какво като и плаща издръжка и по 80лв на дете да му присъдят та ще и станат около 350лв, че то зимата за отопление няма да и стигат.
Не и е в ред главата, ма май ще трябва време да мине да се усети.

# 122
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Като не и ,,добре главата,, ,има професионалисти,които да го преценят,има закрила на детето,предприемете нещо....и въпросния татко,най вече в името на децата да се поразмърда малко....

# 123
  • Мнения: 0
И пак въпроса опира до децата, каква е тяхната вина в случая та да трябва да изживеят и стреса около социалните служби.

# 124
  • Мнения: 7 947
Оооооооооооооо, да ги сдобрите - понеже тя е права и си заслужава да са заедно  ooooh!
И тоя продължава да иска да е с нея, Божееее....

# 125
  • Мнения: X
Аз сега прочетох историята и имам въпрос: Първата съпруга на мъжа-слънце и тя ли беше такава вещица или тъкмо напротив? Защото ако е зарязал свестна жена и забравил за първото си дете /както излиза/ и се е хванал с тази темпераментна госпожа, която сега го тормози, ами....какво да кажа - заслужил си е всичко каквото му се случва! Даже му е малко!  Grinning Peace

# 126
  • Мнения: 0
Колкото и да ви е странно искаше да се съберат, но вече му минава мерака, като че ли взе да "проглежда", детето от първата му връзка се е случило в твърде ранна възраст и за него и за майката, и въпреки всичко имат нормални отношения с нея пък и тя за разлика от сегашната е светлинни години пред нея в разбиранията си, никога не е настройвала сина си срещу бащата, и нямаше нищо против децата да се познават.Тя е свързала живота си с друг човек, той с друга, и причината всъщност децата да се запознаят толкова късно е майката на момичетата, която по едно време дори твърдеше че вероятно мъжа и не е баща на това момче, пък то му у одрало кожата.

# 127
  • Мнения: 6 562
Аз пак не разбирам авторът или авторката от къде е толкова добре запознат/а с проблемите на това псевдосемейство?  newsm78  Thinking

# 128
  • Мнения: 7 947
Добре де - каква е дилемата  newsm78

# 129
  • Мнения: 12 687
Хора, пробвахме да ги сдобряваме тя не дава и да се от дума, и какво като и плаща издръжка и по 80лв на дете да му присъдят та ще и станат около 350лв, че то зимата за отопление няма да и стигат.
Не и е в ред главата, ма май ще трябва време да мине да се усети.

Ами след като двамцата го осъзнавате, да дава повече.  Щом трябва - в дърва и въглища.

# 130
  • Мнения: 2 011
Аз пак не разбирам авторът или авторката от къде е толкова добре запознат/а с проблемите на това псевдосемейство?  newsm78  Thinking
На няколко пъти  ми се е случвало да ставам неволен свидетел на ужасни  сцени между съпрузи , от което си правя някои изводи - без заключения обаче ..... Най - добре  е да си запознат  с двете страни - иначе заключение е трудно да се  направи.
 Светът е ...полудял ! Жените захитряха , мъжете избудаляха , децата пък ...... сърбат ли сърбат  попарата на родителите си ! Жалко - но  факт!  Outta Joint

# 131
  • София
  • Мнения: 17 377
Хора, пробвахме да ги сдобряваме тя не дава и да се от дума, и какво като и плаща издръжка и по 80лв на дете да му присъдят та ще и станат около 350лв, че то зимата за отопление няма да и стигат.

А той защо ще й плаща толкова малка издръжка?
Който иска да си издържа децата, ще си ги издържа.
Който не иска, ще ореве форума колко е лоша бившата му и ще донесе от 9 дерета вода да не дава пари.

# 132
  • Мнения: 7 947
Жените захитряха , мъжете избудаляха ...

Тук не съм съгласна!

Издръжката е процент от дохода - при три деца - нормално излиза.

# 133
  • Мнения: 0
Процент от дохода, който обикновено по документи е различен от реалния.
Не оставайте с впечатление, го защитавам, за мен той  дори е с по голяма вина от нея, да вземеш 15-16годишна пикла и да не можеш да я превъзпиташ и да превърнеш от нея отговорна и зряла жена, какъв мъж е това,ще мълчиш в къщи само да е мир, ред и дисциплина в едно семейство не се  ли създадат в началото, след 15години брак се сетил да иска тя да става рано да поддържа къщата и да се грижи за деца, и той е мухльо на който по принуда му свалиха розовите очила.

# 134
  • Мнения: 0
Сега се сещам като му приспаднат от дохода и вноските за банките, понеже всички са на негово име, то за него няма да останат по документи, не и за децата да присъдят, ако трябва на това да се разчита.

Общи условия

Активация на акаунт