Отговори
# 135
  • Мнения: 1 568
Аааа,ти си счетоводителят им  hahaha

# 136
  • София
  • Мнения: 17 377
Абе не знам кой е автора, но е долен човек като цяло.

# 137
  • Мнения: 0
Абе не знам кой е автора, но е долен човек като цяло.
Щото видите ли някой си позволи да представи една "майка" и то  точно  в този форум различна от ССФ, то не че и бащата и отстъпва.

# 138
  • София
  • Мнения: 17 377
Абе не знам кой е автора, но е долен човек като цяло.
Щото видите ли някой си позволи да представи една "майка" и то  точно  в този форум различна от ССФ, то не че и бащата и отстъпва.

Не, защото няма нещо по-долно от това да развяваш чужди кирливи ризи пред хиляди читатели.

# 139
  • Мнения: 6 562
Абе не знам кой е автора, но е долен човек като цяло.
Щото видите ли някой си позволи да представи една "майка" и то  точно  в този форум различна от ССФ, то не че и бащата и отстъпва.

Не, защото няма нещо по-долно от това да развяваш чужди кирливи ризи пред хиляди читатели.


Без тяхно съгласие  Peace

# 140
  • Варна
  • Мнения: 2 269
...........И то, абсолютно неясно с каква цел!
Няколко пъти се попита какво се очаква от нас, но отговор така и не дойде. За мен изводят е, че темата е: "Дайте да си поклюкарим!", което си е грозно, да!

# 141
  • Мнения: 36 124
а ти самият/самата можеш ли да направиш нещо, което да е в помощ на децата? може би е по-добре да се фокусираш върху това, а не да мислиш кой какъв и защо бил

ССФ-то е друга бира и няма нищо общо  Mr. Green

# 142
  • Мнения: 1 912
И какъв е проблемът, не разбрах  Thinking Искали да ги "сдобряват"  Joy Това да не са скарани деца? Как ще ги "сдобрите", като няма чувства между тях, като няма причина да живеят заедно- за какво им е- на тях и на вас?
Защо майката да е виновна за "затриването " на децата- защото иска развод ли? Ами като иска- ще и се даде, ако ще да е по-черна от дявола. А таткото, като е толкова загрижен, ще си издържа децата, независимо дали живее или не живее с майка им. Това няма нищо общо, децата са си деца.
А пък като иска- да ги вземе да живеят с него. Да се бори, да докаже колко е лоша майка им и така. Не е невъзможно. Обаче май не му се ще  Laughing

# 143
  • Мнения: 7 947
Че то целия ДиС си е клюкарщина  Wink

# 144
  • Мнения: 3 154
Абе не знам кой е автора, но е долен човек като цяло.
Щото видите ли някой си позволи да представи една "майка" и то  точно  в този форум различна от ССФ, то не че и бащата и отстъпва.

Не, защото няма нещо по-долно от това да развяваш чужди кирливи ризи пред хиляди читатели.


Без тяхно съгласие  Peace


нотариално заверено  Wink
пп. и какво за тези, които всеки ден описват собствените си мъже, свекърви, братя, сестри, продавачката в еди кой си магазин  и т.н.? Mr. Green
това е форум, а не държавен вестник

# 145
  • Мнения: 6 562
Абе не знам кой е автора, но е долен човек като цяло.
Щото видите ли някой си позволи да представи една "майка" и то  точно  в този форум различна от ССФ, то не че и бащата и отстъпва.

Не, защото няма нещо по-долно от това да развяваш чужди кирливи ризи пред хиляди читатели.


Без тяхно съгласие  Peace


нотариално заверено  Wink
пп. и какво за тези, които всеки ден описват собствените си мъже, свекърви, братя, сестри, продавачката в еди кой си магазин  и т.н.? Mr. Green
това е форум, а не държавен вестник

Дано тогава родителите четат във форума, че да си вземат съответните поуки  Mr. Green

# 146
  • София
  • Мнения: 17 377
Всеки има право да сипе каквато помия си реши, както и аз имам право да го считам за долен човек заради това.

# 147
  • Мнения: 6 562
Всеки има право да сипе каквато помия си реши, както и аз имам право да го считам за долен човек заради това.

Мисля, че авторът повече няма да се включи  Mr. Green или поне докато не измисли версия, какъв се пада на семейството  hahaha

# 148
  • Мнения: 36 124
Всеки има право да сипе каквато помия си реши, както и аз имам право да го считам за долен човек заради това.

Мисля, че авторът повече няма да се включи  Mr. Green или поне докато не измисли версия, какъв се пада на семейството  hahaha

не е лошо, защото не успях да спя от любопитство тази нощ кой какъв е и защо такъв е  Tired

# 149
  • Мнения: 0
За тяхно и за свое щастие авторът никакъв не им се пада, в противен случай по един як пердах и двата щяха да са отнесли много отдавна, заради децата.

Общи условия

Активация на акаунт