Отговори
# 150
  • Мнения: 6 555
За тяхно и за свое щастие авторът никакъв не им се пада, в противен случай по един як пердах и двата /двамата/  щяха да са отнесли много отдавна, заради децата.

А от къде е толкова запознат с предисторията на брака им?  newsm78 И с какво помага в случая на децата?

# 151
  • София
  • Мнения: 2 840
За тяхно и за свое щастие авторът никакъв не им се пада, в противен случай по един як пердах и двата щяха да са отнесли много отдавна, заради децата.

Значи, идеята на темата е поучителна и от общ характер?!

Може да се даде отговор на въпроса "кога една жена е готова да..."
Всъщност, наистина, интересува ли те?

# 152
  • Мнения: 197
За тяхно и за свое щастие авторът никакъв не им се пада, в противен случай по един як пердах и двата щяха да са отнесли много отдавна, заради децата.
Шегуваш се, нали?!  ooooh!
Не, не е счетоводителя, и не е свекървата, а агент от Агенцията за закрила на детето при това таен  ooooh! Outta Joint Tired
Сега сериозно, ти си съпруга, нали?
 Joy Приемам залагания!
Вадете кристалните топки! babydust7

# 153
  • София
  • Мнения: 17 369
Хич и не ми дреме кой е и какъв е.
Толкова помия се изля от тоя човек, че не знам как е заспал снощи  Sick

# 154
  • Мнения: 2 135
Хич и не ми дреме кой е и какъв е.
Толкова помия се изля от тоя човек, че не знам как е заспал снощи  Sick
Ама вие не чатнахте ли, че това е комшийката, която злорадства, а?Тя киризи зад пердетата и тва си е.Как така ще спи Joy

# 155
  • Мнения: 36 097
всъщност се сетих - това е съседът, който заглежда горката женица повече от 15 години, спал е години наред под прозореца й, барем тя му отвори, но не! от това клечане под прозорците е хванал ревматизъм, разбрал е цялата семейна история и го е яд, че съпругът е бил мил към жена си вместо да я отупа и да я бутне в ръцете му! сега тя напуска и мъжа, продължава да не иска съседа и той е готов да ги ступа и двамата от яд, че не само е с ревматизъм, но и че не му се е отворил парашута! като капак е на възраст и все по-трудно му става, та се е озлобил допълнително; тревогите за децата са само параван, за да обърка ССФ  Whistling

ай, Франческа почти прозря за какво иде реч!

# 156
  • Мнения: 58
Като си страничен наблюдател,защо разказваш чужди истории,и защо си вреш носа където не ти е мястото.От твоите мнения изкара бащата светец,а майката безотговорна и мързелива.Много ми е чудно как една майка на която животът и е в розов от всякъде е решила да съсипе живота на децата си, и да се махне от мъжа-светец.От страни е много лесно да критикуваш и плюеш някой но в действителност истината според мен е много различна от това което описваш ти.
Я по-добре си гледай в твоите карти  а не в чуждите ,защото хич не ти прави чест да описваш чужди проблеми.Ти като каво се явяваш в момента наблюдетел от ОН ли?

# 157
  • Мнения: 3 154
не мисля, че тази история е пусната, за да се търси нечие мнение по въпроса.   Rolling Eyes
 Winkмоята версия: няколко пъти се споменава, че въпросната всеотдайна майка и домакиня  "виси" по цял ден на компютъра (като едва ли е пропуснала и този форум) и според мен, написването на толкова дълъг и пространен пост, цели тя самата да се "види" и разпознае,  което вероятно вече е станало и предполагам никак не и е било приятно,  каквато е била и целта на автора ...  Mr. Green

# 158
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Автора не ми отговори има ли деца?

# 159
  • Мнения: 7 947
Според мен авторката е роднина от страната на мъжа.
Всъщност какво ви пука тя коя е? Това е форум.

# 160
  • Мнения: 58
Според мен автора на темата е някоя приятелка-доброжелателка,която сигорно си пие кафето по цял ден с въпросната майка, а иначе тук плюе и разказва чужди истории.

# 161
  • Мнения: 637
АЗ извадих моята кристална топка  Wink - казва ми, че това си е самия мъжО.

Но наистина няма значение кой е.....
Да, една жена може да затрие лесно и 5 и 15 и 105 години брак, след като той не върви и не намира в него, това което и трябва. И пак няма значение в този брак колко са децата - 3 или 30, след като е решила, че може да ги отглежда и без баща им - ОК. Това си е нейното решение. А "Кога?" - ами когато вече тотално и е писнало и е осъзнала, че скока от ученическата скамейка  в брака е ограбил напълно живота и сега иска да си го навакса /без значение хлапетата/. Съдбата на децата? - зависи изцяло от двамата родители, а и от самите деца.
А приказките - ама колко са я глезили, пък тя така ли се отблагодарява - пресилени ми се струват. Както и - ама тя паднала, пък той я хванал....пък така ги видели - айде сега сцени от сапунките.

# 162
  • София
  • Мнения: 399
 Всъщност мъжът трябва да е доволен, че се е отървал от тази жена, без да му се налага да я зарязва с три деца и той да е лошия. А по- нататъшната съдба на децата зависи и от него - те не са придатък на майката и той не спира да им е баща след развода. Така че, дори и да е вярна историята,  това не е трагедия, а щастлива развръзка.

# 163
  • Мнения: 0
И ново 20, едно от децата е проследило кореспонденцията на "мама" с чичко, който и обещавал "цветя и рози" от далечна Канада и много любовни обяснения от нейна страна, ей глупостта и е безкрайна, като нямаш акъл и това да свършиш като хората не се захващай.

# 164
  • Мнения: 373
 doh   smile3544   

Просто нямам думи  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт