Отговори
# 165
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Отстрани, потърси професионална помощ. Това, твоето, не е живот. Смили се над себе си и си помогни! Не го казвам с лошо   bouquet

# 166
  • София
  • Мнения: 17 369
Отстрани, потърси професионална помощ. Това, твоето, не е живот. Смили се над себе си и си помогни! Не го казвам с лошо   bouquet

Присъединявам се  Peace

# 167
  • София
  • Мнения: 672
Отстрани, потърси професионална помощ. Това, твоето, не е живот. Смили се над себе си и си помогни! Не го казвам с лошо   bouquet


 Peace

# 168
  • Мнения: 6 555
Ние така и не разбрахме какъв/каква се пада Отстрани на семейството  newsm78 И в случая на кого трябва да помагаме?

# 169
  • Мнения: 7 947
Абе то не е задължително да помагаме...по-скоро трябва да се обърнем отново към въпроса - Кога една жена е готова да затрие 15г.брак и да съсипе съдбите на децата си. Като наблегнем на "съсипе", защото това е мнението на авторката/автора. Thinking

# 170
  • Мнения: 0
viliko,е схванала за какво иде реч,и не разбрах какво толкова се пените, че се показва на широката публика безотговорността на една майка, на която дори името не е загатнато, не че има някакъв шанс да чете този форум та да се познае.

# 171
  • Мнения: 6 555
viliko,е схванала за какво иде реч,и не разбрах какво толкова се пените, че се показва на широката публика безотговорността на една майка, на която дори името не е загатнато, не че има някакъв шанс да чете този форум та да се познае.

и?  newsm78 ooooh!

# 172
  • Мнения: 4 916
Как се предполага, че майката ще съсипе съдбите на децата си? Като стане щастлива в новия си брак ли? Ми направо внесете промени в Семейния кодекс и забранете разводите  Laughing

# 173
  • София
  • Мнения: 17 369
Как се предполага, че майката ще съсипе съдбите на децата си? Като стане щастлива в новия си брак ли? Ми направо внесете промени в Семейния кодекс и забранете разводите  Laughing

О, да  Joy Joy Joy

# 174
  • Мнения: 2 011
Темата вече е безмислена ! Stop

# 175
  • Мнения: 197
Темата вече е безмислена ! Stop
Винаги е била! Crossing Arms

# 176
  • Мнения: 230
  angel008 Popcorn..аз пак закъснях за края!!!!!
 Shockedвтора серия ще има ли

# 177
  • Мнения: 7 947
Как се предполага, че майката ще съсипе съдбите на децата си? Като стане щастлива в новия си брак ли? Ми направо внесете промени в Семейния кодекс и забранете разводите  Laughing
Никой нищо не предполага - това е мнението на авторката!
И се очаква да изкажем мнение по въпроса...май  Thinking

# 178
  • Мнения: 4 916
Изказахме мнение. Но на авторката не й хареса и се врътна обидено  Laughing Както обикновено...

# 179
  • Мнения: 7 947
Може да е автор, а те са докачливи  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт