КГБ-94 Клуб на готините баби

  • 39 584
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 293

 Да се включа, докато моите русенци не са дошли,че тогава ставаме много маймунките на клона и аз не стигам до комп.
Каролине, благодаря зя изпратените файлове - много са хубави.
А за съчинението - нямам думи  Joy Joy Joy

Впрочем, не съм ти честитила празника,но вземи за в бъдеще предварително казвай за такива празници: хем да ги асимилираме,хем да поздравяваме и познати и приятели от Израел!Иначе е хубаво да се спазват традициите!И децата да ги запомнят.Аз сладките няма да приготвям,че у дома няма кой да ми ги яде,но като идея ще си ги запиша.И в тази връзка, момичета, някой не може ли да си направи блог като на Зиче и да си записваме пак рецептите,че така се забравят?
Яжке,аз съм ЗА и за през това време - юни-юли.Тъкмо ще е топло.

# 46
  • Мнения: 7 384
                   Янче,ето адреса на нов блог на мое име за рецепти.

http://didia.blog.bg/hobi/2010/02/27/sladki-quot-ushite-na-aman- … ot-karolin.501104  

                   Редактирах адреса за да можете и вие да пишете рецепти. Peace

                   Трябва Светлето да го качи на първа страница.

            

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 15:51 от Didia

# 47
  • София
  • Мнения: 16 023
Тук съм вече. Прибрах се от планираното ходене пеша. Стигнах до Плиска, мотах се по магазините. Много студен вятър и се прибрах с рейса. Но все е раздвижване.
Наваксах си със Да върнеш времето назад.
Сега гледам - Дъждовно време. Харесва ми филмчето.
Пламен си дойде да почине, Ани замина на работа.
Яге, и аз като тебе рядко съм с Ани/пък още не е женена/. Та сутринта докато се радвам, че ще се видим като се наспи и диването ми се скара. Повода - снощи, докато нямаше ТВ и чистих стаята. Има рокля, подарена след ревю - окачила я на библиотеката и я пече слънце, ще избелее. Прибрах я в гардероба и съответно бях скастрена яко. Там да си седяла, не я интересува избеляването.
Оплаках се, такава проза при нас.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 529
 И аз сколасах да седна при вас.
С мъжо ходихме до центъра до пазара за семена от зеленчуци. Взех арпаджик,моркови,спанак,грах,магданос,босилек,домати 3 вида и пипер също и тиквички,краставици,салати...
Един ден специално ще ходя и за цветя.
 Купихме си и плодове и зеленчуци за консумация,че в Кауфланд хем боклуци хем скъпо.
 Към края като ни зачука град та се принудихме да влезем в един магазини като се наблъска народ щяхме да се издушим. Зетя дойде да ни прибере.
 Майче радвам се ,че ще дойдеш,ще се радвам да видя и всяка една от вас милички. Heart Eyes
 Дидия споделената мъка е половин мъка. Hug
 Яжка радвам се ,че сте били със Софи.
 Айша разбирам те,но майка и дъщеря се сърдят колкото е мартенския сняг.
 За национална среща много ми се ще. Да го съчетаем и с Жабчето кога е тука.
 Аз боядисан и подстриган ,готов за среща,дано ...

# 49
  • Мнения: 7 384

                             Ето го и скрит! Laughing Като за първа страница!Светлето,да го копира и да го сложи,ако искате.
                             Шпунц  Hug като се видим ще се набърборим! Laughing Така поне човек е сигурен,че ще го разберат без да го коментират на друго място.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 177
Дидиа, страхотна си-бързак, както винаги. Сега Светлето ще го направи и готово. Много   bouquet   bouquet  Hug  Hug и на двете.
Шпунц, ние като излязохма около 12 тук само запръска. Явно се разминахме с периферията на облака. После по ТВ видях какво е било в центъра. Честита прическа!

# 51
  • Мнения: 549
Момичета току що  го направих блога.Я кажете вижда ли се/сама си го направих/

Дидка,правили сме го едновремено.Благодаря ти,че и ти си  правила.  bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 4 177
Светле, чете се. Има ли някаква парола за писане на нове рецепти или направо може? При всяко влизане в нова връзка ми зависва компа и трябва да излизам изцяло. Затова и гледам да не ползвам много, много линкове, че после отново си търся страницата.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 739
     Значи,през юни-юли се очертава национална среща.Сега,когато се събереме софиянки,ще се разбереме с Жабка дали и тя няма да е тук по това време.
     Шпунц,не е ли още рано за градините,земята е студена?Или ще правиш разсад?Аз си купих 120 луковици за 9.99 от ДЕНСИ.Ако искаш да ти купя една кутия и да ти я донеса на срещата.Има в 3 цветови съчетания-жълто-синьо,червено-бяло и лилаво-розово.Аз си взех от последното.Имам 43 бр розовАлиум,20бр лилави гладиоли,10б азиатска роза/розова/,30бр цикламени Анемони,20бр лилав Лиатрис и 2бр розов Лилиум.Малко се притеснявам,че градината ми е много сенчеста и дали ще виреят,но ще опитам.
     Светле и Дидиа,благодаря за блога.
     Аз отивам да си правя супа и едно Стефани от телешка кайма.Омръзнаха ми тия пилета...

# 54
  • София
  • Мнения: 1 529
 Ще садя домати в кофички семките.
 За морковите,спанака ,лука и граха само да се дръпне калта и ги садя,а парник по традиция в Богров правим на 22 март.
 Ще ти бъда много благодарна за луковиците.
 Искам ако има червено -бяло и после ще си ги менкаме.
 Фурийче твоите нарциси се показаха и докато съм жива все ще те благославям и спомням. Heart Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 1 739
    Шпунц,по добре е да си ги разделиме наполовина от всеки вид/и моите и твоите/,защото се страхувам,че аз ще ги загубя/заради сянката/.Още утре ще купя една кутия червено-бели.
    И при мен се показаха нарцисите, лалетата и зюмбюлите.Като ги погледна се сещам за Фурийка и Фенчо.

# 56
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет,момичета!
Това е вторият ми опит в писането.Дано компчето ми този път издържи. Praynig
Дидиа,Светле,Честито ни Готварско блогче!Благодарско за това.
Шпунц,Яжка,поне с добро ме споменавате. Heart Eyes  bouquet
Днес и аз си купих семена:цветен микс за кръговете и еделвайс.Това второто тук може и да не вирей,но поне ще пробвам.Чудя се кога да си сея семената от цветята,да не би пролетта да продължи и да е много студено,че да проваля всичко.
Тук запецнах,но ще стана за малко и после пак съм тук.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 177
Работните баби запретнаха ръкави в градинката  Laughing.
Тъкмо се чудех преди 3 дни на кой мога да подаря за 8 март един комплект неща за английски цветарки (от английската брошура на Ейвън), ама за вас не се сетих и не взех таквоз нещо.  За работа става дума, да не си помислите нещо друго. Laughing
Като гледам тез сладурчета на Шпунц ми идва да ги нацелувам. Елинка е толкова пораснала, как си лети времето.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 739
   Нещо нямам доверие на пролетта,смятам,че ще има изненади.Но и ако закъснее засяването,пак нищо не става.Ще сееме семената,пък после ще подсяваме пак...  
   Мисля си,че ако успееме да се събереме ,когато са тук Каролин и Жабка-ще стане първата световна среща на КГБ. ХеХеХе...какъв кеф!

# 59
  • Мнения: 77
Здравейте, момичета!
Днес цял ден ме нямаше, но се явявам за да не ми пишете отсъствие за деня!
Сутринта полежахме по до късно, че снощи от приказки легнахме към един и половина, закусахме и заведохме сестра ми , после отидохме у Росито, голямата ми дъщеря, те живеят наблизо, "на една спирка разстояние", да занесем мартеничките на децата. Обиколихме магазините в техния район, купихме си с Миша по една блуза с къс ръкав, моята е лилава, а нейната сива с един череп отпред. Майка й не остана очарована, но такива били модерни сега. На пазарихме си от Кауфланд, че е близо до тях.
Към два часа като огладняхме, отидохме в едно заведение "Гюрлата", купихме си за дома кой каквото си избра- шкембе чорба, супа, кебапчета, бобена салата, питки и обядвахме в Росито. Обадихме се и на сестра ми, то в нашия род на шкембе чорба никой не отказва, и тя дойде, и  пак заседнахме на масата.
Прибрахме към осем часа, поошетах на майка ми и право при вас, на компа, че ми липсвахте.
Софиянки, радвам се за срещата ви, дано се съберете повече, да има и снимки, че и ние да ви видим! Хайде пък уговорете и национална среща, според Жабка и Каролин, а ние дето сме тук, ще се присъединим, само да е живот и здраве! newsm10
Няма да си лягам още, но за тези които ще си лягат по-рано:  ЛЕКА НОЩ !



                           
                                        smile3524



Общи условия

Активация на акаунт