КГБ-94 Клуб на готините баби

  • 39 598
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 16 065
Ани мина през дома като вихър. вечеря, разхубави се и замина да дивее на вила с компания.
после Пламен се прибра. Аз - станала съм като портиер - посрещам, изпращам.
Междувременно пена опра и прострях, накиснах боб за утре.
Продължавам с Дъждовно време.
Градинарките, вече разсади правите, аз нямам воля да  си почистя 2 сандъчета и да си засадя преден лук и чесън. Може би, ако интернета спре за седмица ще успея.  newsm78

# 61
  • София
  • Мнения: 1 741
     Момичета,лека нощ!Аз ще почета малко и ще заспивам.Приятни сънища!

# 62
  • София
  • Мнения: 16 065
Лека нощ на заспиващите.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 529
http://lotos16.blog.bg/tq-i-toi/2010/02/26/quot-leka-nosht-quot.500794
 Яжка уговорено.
  Еми лека нощ . Hug

# 64
  • Мнения: 77
Яге, не знаех, че си едно дете, без брат или сестра!
Моята сестра е с шест години по-малка от мен. И е страхотна! За мен е най-хубавата, най-умната, най-добрата.....а бе най!!!
Но и зет ми, съпруга й няма грешка, вече двадесет и две години са женени, да са живи и здрави!
Имат двама сина, за големия бях ви писала, че е студент, а малкия е в техникум. Да са ми живи и здрави!
И двамата като кажат "како", а за племенниците съм "Танче", сладурковци! Няма ден да не се чуем.
Те живеят в кв.Възраждане", със свекърва й, на осемдесет години. Затова майка ми е при мен, там имат една баба, стига им, плюс това тя работи, има повече грижи с децата си, но имам ли нужда от нея е на линия. Същото правя и аз, имат ли нужда от мен.
На петдесетгодишния и юбилей и написах стихче-поздравление, даже с мелодията на песента на Тони Димитрова "за тебе хората говорят......" и го изпях като песен-поздрав, много мило се получи, ще се опитам за го напиша по памет:

           За тебе хората говорят, че си красива и добричка,
           и аз го казвам, и ще повторя, за мене миличка си всичко!/2
           За да пораснеш дълго чаках, със тебе смях се, с тебе плаках,
           обичам те кат`дъщеричка, за мене миличка си всичко!/2
  
           Със тебе всичко си споделям, радост и грижи с теб разделям,
           обичам те като връстничка, за мене миличка си всичко!/2
           Зад тебе винаги заставам, живота си за тебе давам,
           обичам те като сестричка, за мене миличка си всичко/2

           На този ден да ни попееш, в чаши ни вино да налееш,
           обичам те кат`дъщеричка, връстничка, сестричка,         /трите думи-речитатив/
           за мене миличка си всичко!!! /2

        
Върнах се пет години назад!
Дано да ви е харесало, защото е истина.
ЛЕКА !



               Heart Eyes Hug smile3524

# 65
  • Мнения: 10
Добро утро момичета!
Шпунц,наспала съм се,и се събудих бодра и с усмивка.Това е благодарение на твоята фея babydust7
Танита,много се впечатлих от твоето стихче-произведение,разчуствах се  CryБраво това се казва талант!
сега да метнем по едно кафенце


Желая ви една спокойна,слънчева и усмихната неделя!

# 66
  • Мнения: 549
Добро утро.
Надежда,благодаря за закуската/тъкмо и ние сега закусихме по една попарка.Отдавна не бях правила./
Танче,пак ни изненада.Много е хубаво .
Спокойна неделя. Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 1 741
    Добър ден!



   Наде,благодаря за кафето и закуската!
   Не мога да се въздържа днес и аз да не почерпя.Имам много хубав повод. Имах си гостенче. За един час внучката беше при мен.С големи разправии си издействах да ми я дават в някой от почивните дни.Е днес,като за първи път беше чудесно.Редихме кубчета,провери какво имам в чекмеджетата,шкафовете,къде ми стоят дрехите,от къде се пуска лаптопа...поскача малко на спалнята. Но и е непознато и бързо пожела да си тръгне. Надявам се да има и следващ път и да свикне с мен и обстановката Но днес съм щастлива.
  Много съм развълнувана и не мога да пиша нищо друго сега.
  Приятен ден!

# 68
  • Мнения: 77
Здравейте, момичета!
Наде, мерси за закуската! Добре ми идват направените от всички вас закуски, че нали в къщи сме "четири поколения", най малко време ми остава за мен да се погрижа!
Наде, Светле, благодаря ви! Колко му трябва на човек, за да си каже, че днес има настроение- една топла, мила дума! Благодаря!
До сега преглеждах репертоара на Драматичния ни театър, нали съм културно-масовик, избрах две постановки, да предложа на момичетата от Клуба, да си изберат да посетим през м.Март, че като "пукне пролетта" не мога да ги събера от лозя и вили. Билетите са по 10-12 лева, но за пенсионери са 5 лева. Хем развлечение и откъсване от сериалите, хем и дейност трябва да отчитаме! Laughing
Момичета, ще ви помоля да ми стиснете палци поне веднъж! На празнуването на Трифон Зарезан беше и групата за стари градски песни към читалището ни, понеже знам много песни, щом запееха и аз пеех, диригентката ме покани да се запиша при тях, тази седмица ще отида да ме прослушат и дано да има място в колектива им и за моето "гласче"!
Янче, Миме, стискайте палци да ви стана "колежка"!
Предварително ви благодаря!
То къде на друго място да си попее човек, вече не се събираме на маса както преди. Пък и един вид разтоварване!
Яге, благодаря, почерпих се, дано всеки ден да си имаш гостенче! Представих си Вики как шета из стаята ти и скача по леглото!
Heart Eyes Hug


                      Heart Eyes Hug newsm10 smile3501 smile3503

Последна редакция: нд, 28 фев 2010, 11:00 от Tani-ta

# 69
  • София
  • Мнения: 1 529
 Танита ,който пее зло не мисли. Ти си била и музикален талант.
 Яжка малко по малко ще свикне детето.
 Това е най естественото нещо,внучето да си играе около баба и тя да му се радва.
 Аз пак съм в тревоги около родителите ми. Сега и майка се е схванала в кръста и неможе да гледа баща ми..... Cry
 Надежда Hug

# 70
  • Мнения: 1 250
Добър ден, но при нас такъв дъжд се лее, че повече прилича на привечер.Това си е вече от години, точно на най любимия за децата празник трябва да се лее като из ведро, а през другото време ще се скапем от жега #Cussing out. И днес децата са във ваканция и ще пощуреят в къщи. Не че им липсват занимавки и игри и всичко, но като не е за излизане все се мръщят Simple SmileПо детските кътове е фрашкано от народ и там трябва да си отявлен мазохист за да отидеш  smile3511 Simple Smile

Добре че утре най малкия ще е на градина и ще му празнуват рождения ден(който беше миналата седмица),пък с по големите ще видя какви ще ги вършим newsm78.Тук е прието на детските рождени дни всички деца да получат подаръчета-плик с изненада-някоя малка играчка ,шоколаче, близалка и подобни та сега ги приготвяме.

Току що получих от приятели първия плик с мартенички и зверчетата веднага се заеха с тях Mr. Green

Танита, браво на теб,чудесни стихове редиш newsm10


Яжке дано по често и по за дълго да се радваш на внучката Simple Smile

Уф каква съм , забравих да благодаря за почерпките smile3538


Почнах това си писание още от сутринта но сега поутихнаха малко юнаците та да го пусна че после кой знае кога  ще  може newsm78

На всички ви пожелавам чудесна неделя  Hug Hug Hug Hug


Шпунц дано майка ти се оправи по бързо. Praynig

# 71
  • Мнения: 7 395
                  Привет и от мен , момичета!
                  Яжкеееее,що ми забрави дедито за китките ? Купувай и за мен от някой вид и ще ги менкаме трите вида.Деди вече е изчистил градинката и вчера приготви горски ягоди за свата.Посадил ги е в съндъче за да не се съсипят докато зетя отиде и ми ги е настанил в хола , та поспорихме малко ,ама кандисах на края. Laughing
                  Ние излизаме на разходка с Мимето.
                  Лек и спокоен ден.    bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 1 741
   Дидиа,добре,че още не съм излязла. Значи купувам от трите вида по 1бр/заедно с моите/ и ги донасям на срещата с празни пликове и там ще ги делиме.
   Забравих да кажа: Третия вид-жълто-сините включват перуника,нарциси...такива,може да си ги имате.Аз перуниката я изкорених с голям зор,много се разпространява.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 529
  Дидиа,добре,че още не съм излязла. Значи купувам от трите вида по 1бр/заедно с моите/ и ги донасям на срещата с празни пликове и там ще ги делиме.
Яжка ,а как ще разберем кое какво е?
 Аз от изброените бих познала само гладиолите и лилиума.
 Дано са опаковани по видове. Peace
 Абе важното е ,че ще се радваме на китки. Все ще се прихванат на някоя. Hug
 Дидия оплете ли на Недунка тоалетите.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 741
    Отвън на кутията пише,предполагам и вътре е написано.  Няма да ги отпечатвам,за да е по-ясно. Добре,че не съм отпечатила първата кутия.
    Чакам да кажете точно,какви да купя -от трите по 1бр,или само от два вида.

Общи условия

Активация на акаунт