Тайната на дългата и здрава коса - 77

  • 113 314
  • 727
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 236
Vendella,току що го изгледах,ама с английския съм малко зле. EmbarassedТо е ясно,4е тия продукти ги няма тука,пък и тя хиляда мазила си измаза по косата Crazy,ама не разбрах това се прави на ве4е измита и подсушена коса,така ли?И ефекта дали ще е подобен ако се направи само с маска,тукашна си... Flutter
Да ви питам някой виждал ли е да се продава етери4но масло от розмарин? newsm78не знам по аптеките ли да го търся или по козмети4ните магазини.Четох,4е ако се добавят няколко капки от него в шампоана,косата растяла като луда.Същото действие имало и маслото от мащерка,ама откъде?

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 10:16 от dilandii

# 616
  • Мнения: 1 236
Ей ме и мен порядъ4но подкъсена днес:
http://dilandii.snimka.bg/other/kosa.495971

# 617
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 821
Ей ме и мен порядъ4но подкъсена днес:
http://dilandii.snimka.bg/other/kosa.495971

Много красив цвят  Grinning и косата ти изглежда лъскава и красива.

# 618
  • Мнения: 1 236
Lady Brinne,,благодаря ти!Най-важното при мен е 4е се спасих от гадния косопад след раждането,като с маги4еска пръ4ка спря преди седмица ,а както многократно се бях оплаквала тук капеше наистина на ки4ури! SadНе знам дали заради редовното ползване на домашни маски,заради Пантогара,който пия от два месеца или просто си му е дошло времето да спре,но резултата е налице!Сега ве4е по4вам да се боря за дължина,а ина4е за блясъка много ми помогна Орзенската бирена маска! Peace

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Vendella,току що го изгледах,ама с английския съм малко зле. EmbarassedТо е ясно,4е тия продукти ги няма тука,пък и тя хиляда мазила си измаза по косата Crazy,ама не разбрах това се прави на ве4е измита и подсушена коса,така ли?И ефекта дали ще е подобен ако се направи само с маска,тукашна си... Flutter
Да ви питам някой виждал ли е да се продава етери4но масло от розмарин? newsm78не знам по аптеките ли да го търся или по козмети4ните магазини.Четох,4е ако се добавят няколко капки от него в шампоана,косата растяла като луда.Същото действие имало и маслото от мащерка,ама откъде?
И мащерка, и розмарин има по аптеките, големите магазини за здравословно хранене и по-добре заредените козметични магазини.   bouquet А къде чете за тези им действия?

# 620
  • Мнения: 1 236
Ralykiss,тия дни го 4етох из някакви сайтове за домашна козметика пак( в последно време съм станала фен Peace),ама то4но къде не мога да се сетя newsm78Сега като 4ета за свойствата на маслото от розмарин,пише,4е изклю4ително много помага при косопад,така 4е мисля да го потърся и да си капна няколко капки в шампоана! Peace

# 621
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Ей ме и мен порядъ4но подкъсена днес:
http://dilandii.snimka.bg/other/kosa.495971
  bouquet Страхотна коса!

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Ralykiss,тия дни го 4етох из някакви сайтове за домашна козметика пак( в последно време съм станала фен Peace),ама то4но къде не мога да се сетя newsm78Сега като 4ета за свойствата на маслото от розмарин,пише,4е изклю4ително много помага при косопад,така 4е мисля да го потърся и да си капна няколко капки в шампоана! Peace
И аз ще пробвам. Имам вкъщи розмариново.  newsm78 Само се чудя по колко капки на 100 мл - дали имаш спомен?!

# 623
  • Мнения: 1 236
Ralykiss,тия дни го 4етох из някакви сайтове за домашна козметика пак( в последно време съм станала фен Peace),ама то4но къде не мога да се сетя newsm78Сега като 4ета за свойствата на маслото от розмарин,пише,4е изклю4ително много помага при косопад,така 4е мисля да го потърся и да си капна няколко капки в шампоана! Peace
И аз ще пробвам. Имам вкъщи розмариново.  newsm78 Само се чудя по колко капки на 100 мл - дали имаш спомен?!
Ами пишеше горе долу нещо такова:ако искате да засилите за кратко време растежа на косата си,към оби4айния шампоан добавете няколко капки етери4но масло от розмарин или мащерка.Не пишеше колко то4но.Абе давай на око или смесвай преди всяко къпане в на4алото и после ще си прецениш!Благодаря ти за комплимента,ама май на снимка е излязла по-хубава отколкото е всъщност.... Blush

# 624
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 821
С етеричните масла не трябва да се прекалява / т.е. 4-5 капки са достатъчно/, защото са много силни и натрапчиви.

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 468
С етеричните масла не трябва да се прекалява / т.е. 4-5 капки са достатъчно/, защото са много силни и натрапчиви.
  bouquet Благодаря!

# 626
  • Мнения: 2 109
Влизам на бързо само да изкажа възхищението си от шампоаните на Eucerin. Една лекарка преди време ми ги похвали ,че са страхотни и аз реших да опитам. Ползвала съм този с pH5  за чувствителен скалп и един с 5% урея за суха коса и скалп. И двата са за честа,ежедневна употреба  и нямат сулфати,консерванти и оцветители. Цената им е около 13-14 лв.

http://www.eucerin.si/media/packshots/5-urea-shampoo.jpg
http://www.marvistore.com/images/pH5_shampoo.jpg

# 627
  • Мнения: 1
Lirena пяната в момента ми е Нивеа за къдрава коса фиксацията е 4 от 5  bouquet по принцип обичам продукти с по-слаба фиксация, защото не обичам да ми става твърда и на клечки Whistling

dilandii мерси мила Hug твоята коса също е страхотна, нищо че не е толкова дълга   bouquet къдравите и чупливите коси са ми слабост на мен Heart Eyes а цвета ти е страшен, моя е по-кестеняв Simple Smile иначе ще те послушам др път пак ще опитам маската, но с повече зехтин Flutter а за това, че се пренасища косата има нещо вярно, то за това са нали почивките, ама аз като съм си малко нередовна в маските не правя почивки Laughing

# 628
  • Мнения: 1 950
irresistible, благодаря ти  bouquet dilandil, мноооого красив цвят, разкошна коса!  Каква марка боя ползваш?

# 629
  • Мнения: 1 236
Лирена,душко веднага ти казвам!Кастинг Глос,меден кестен,номера е 643.Оба4е от доста дълго време съм в тази гама и явно се е наслоило.Определено е хубав цвета,жалко,4е ка4еството на боята нещо не е както трябва,много ми изсъхва косата след боядисване!Затова се боядисвам ве4е през два месеца и цвета доста е изсветлял и заради домашните маски! Peace

Общи условия

Активация на акаунт