Тайната на дългата и здрава коса - 77

  • 108 073
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 594
нали си спомняте че в началото на месеца ви се оплаквах от едно калпаво постригване
да се похваля май започна да се оправя и то по бързо от колкото очаквах , така че мазилата за които си говорим тук явно имат ефект
свърши ми шампоана и трябваше да я измия с една милва с хинин , която бях купила да пробвам , след него я намазах по цялата дължина с орзен с бира  и след като я излакнах я напръсках с хининова вода , съвсем грубо я изсушиш с четка и сешоар, защото бързах да излизам и като се погледнах - ами страхотен ефект плътна , лъскава и мека
въпросът е от какво точно е или май е от цялата комбинация.

# 721
  • Мнения: 66
Аз пък май прекалено много работи слагам в маската..слагам 4-5 масла, жълтък, аспирин, мед и една лажичка урина

# 722
  • Мнения: 616
Айде, успех на всички ви да постигате добри резултати като Ясмина Grinning

# 723
  • София
  • Мнения: 901
Здравейте и от мен!  Hug Току-що си намазах косата с това, което намерих вкъщи - 1жълтък, няколко капки бадемово масло и 2 лъжички мед! Да видим....  Mr. Green

# 724
  • София
  • Мнения: 93
нали си спомняте че в началото на месеца ви се оплаквах от едно калпаво постригване
да се похваля май започна да се оправя и то по бързо от колкото очаквах , така че мазилата за които си говорим тук явно имат ефект
свърши ми шампоана и трябваше да я измия с една милва с хинин , която бях купила да пробвам , след него я намазах по цялата дължина с орзен с бира  и след като я излакнах я напръсках с хининова вода , съвсем грубо я изсушиш с четка и сешоар, защото бързах да излизам и като се погледнах - ами страхотен ефект плътна , лъскава и мека
въпросът е от какво точно е или май е от цялата комбинация.
от Орзена с бира и милвата.По принцип Милвата докарва доста блясък на косата на тези които са доволни,а маската с бирата направо е уникална и поправя доста несъвършенства на косата които са в следствие на нашето невнимание към нея Simple Smile

# 725
  • Мнения: 3 050
ще помоля някой друг да пуска новата тема  Hug

# 726
  • Мнения: 16
Фльор,погледни тази тема мисля,че ще намериш нещо полезно.   Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=492472.0

kloie, благодаря за помощта. Simple Smile Прочетох няколко странички и искам да опитам, вече дори си набелязах какво да си поръчам. Дано да ми избуее косата като на индийките Joy Утре ще допрочета до края темата Peace

# 727
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
ще помоля някой друг да пуска новата тема  Hug

Аз ще пусна новата тема  Peace

Ето я новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=497653.0

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 09:55 от Lady Brinne

Общи условия

Активация на акаунт