Тайната на дългата и здрава коса - 77

  • 108 122
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 6 808
Доволни ли сте от нея, тази на Lorys? Че днес ми е в списъка с покупките, ако я похвалите отговорно.  Laughing

На мен ми хареса.Не омазнява допълнително, което за мен е важно, защото косата ми е тънка и лесно губи обем. Освен това е голямо количество за малка цена.
Благодаря, ще я пробвам значи. Моята коса е склонна към омазняване доста, важно ми е да не омазнява допълнително.  Hug

# 691
  • Мнения: 12
Не знам дали ми е за тук въпросчето, но искам да ви питам дали в София се намира този шампоан на Лореал и на каква цена?
То е за пърхот и за мазна коса и ми го донесоха от Белгия.


Опасявам се, че точно тази опаковка няма да се намери изобщо в България.

# 692
  • Мнения: 1
Момичета и аз си направих няколко пъти маската какао, зехтин и мед и като изключим това, че трудно я нанасям, ефекта определено ми харесва, но четох същата маска само, че не с какако, а с канела newsm78
сладкарското какао не било хубаво да се слага, заради захарта, която съдържа Rolling Eyes има ли нещо вярно

# 693
  • Мнения: 1 236
Момичета и аз си направих няколко пъти маската какао, зехтин и мед и като изключим това, че трудно я нанасям, ефекта определено ми харесва, но четох същата маска само, че не с какако, а с канела newsm78
сладкарското какао не било хубаво да се слага, заради захарта, която съдържа Rolling Eyes има ли нещо вярно
Моето како не е сладко,натурално е.Доколкото знам само тези на нескуик са сладки newsm78А ина4е относно канелата само да каьа 4е има леко изсветляващ ефект върху косата,за разлика от какото,което прави цвета по-дълбок Peace

# 694
  • Мнения: 12
А това за цветовете и какаото важи ли и за небоядисвани коси?

# 695
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 431
А това за цветовете и какаото важи ли и за небоядисвани коси?

По принцип, да. Аз съм пробвала маска с канела и мед и наистина има промяна в нюанса на косата,но не е нещо фрапиращо.

# 696
  • Мнения: 12
Ами, аз винаги добавям мед в маските за коса, а и тази с какаото си правя, но не съм забелязала някаква разлика в нюансите. Да добавя, че от какаото, косата ми мирише страхотно на шоколад, дори и след като я измия  newsm68.

# 697
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 431
Ами, аз винаги добавям мед в маските за коса, а и тази с какаото си правя, но не съм забелязала някаква разлика в нюансите. Да добавя, че от какаото, косата ми мирише страхотно на шоколад, дори и след като я измия  newsm68.

Забелязва се на по-светли коси  Grinning Ето при мен + отвара от лайка за изсветляване има лек ефект:

http://media.snimka.bg/6156/018567199.jpg - преди

http://media.snimka.bg/6156/018567177.jpg - сега

# 698
  • Мнения: 12
О, страхотно, моята също е светла, може да опитам. А как правиш отварата с чай от лайка или с лайка, купена от аптеката?

# 699
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 431
О, страхотно, моята също е светла, може да опитам. А как правиш отварата с чай от лайка или с лайка, купена от аптеката?

Купувам си цвят лайка от аптеката и правя силна отвара - на 500 мл вода около 5-6 пълни супени лъжици - кипвам лайката и оставям да поизтине. Слагам в шише с пулверизатор и напръсквам косата обилно. Оставям да изсъхне на естествена температура. Това в неделя го правя 4-5 пъти, колкото имам нерви  Grinning

# 700
  • Мнения: 616


Да похваля тази серия на Neutrogena, Triple Moisture. МНооого съм впечатлена, супер мека прави косата. Всъщност знам че марката се внася в Бг но не всички продуктови линии, но ако все пак се внася, пробвайте ги няма да съжалявате Peace

# 701
  • Мнения: 0
Уау, записвам се веднага.
Само да внеса едно уточнение за това което обсъждате по-нагоре, когато какото е със захар се казва шоко.
Мога ли да попитам, откъде мога да си купя в София - тривитаминол ?

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 45
Уау, записвам се веднага.
Само да внеса едно уточнение за това което обсъждате по-нагоре, когато какото е със захар се казва шоко.
Мога ли да попитам, откъде мога да си купя в София - тривитаминол ?

От зоомагазина на Витошка...2преки от дясно като тръгнеш от Южния парк надолу по Витошка. Последно беше 10лв Peace

# 703
  • Мнения: 0
Ох благодаря ти, ще го потърся, а нещо по-ориентировъчно : име на магазина, как изглежда, някоя пряка ?

# 704
  • Мнения: 616
От къде да закупя тривитаминол?


София"Ветеринарна клиника и зоомагазин - Зоопланет".
                       Адрес: гр. София, Зона Б18, бл.11
                       тел: 02/8220326
                       
                        Ветеринарна аптека в автогарата на Овча Купел
                       
                        В Студентски град- ветеринарен лекар и аптека в кооперацията след 7-мо районнно ,гледа към Икономическия 

                        бул. Витоша №125  Цената - 9,00 лв.

Цитат от първата страница. Не се продава в магазини, само във ветеринарни аптеки. АКо има някоя близо до вас питай, вероятността да го има е голяма.

Общи условия

Активация на акаунт