Тайната на дългата и здрава коса - 77

  • 113 315
  • 727
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 0
Какво мислите за продуктите на Phyto?  че ги гледах вчера на разпродажба, 40-50%, чувала съм че са хубави, ама имаше поне 20 различни продукта, замаях се чак...някакво олио преди миене ми направи впечатление, и разни масчици..тааа, позлвали ли сте, кое ви харесва? Hug

п.п. косата ми е до средата на гърба, тънък косъм но не рядка,къдрава, със сезонен косопад и леко сухи краища.

извинявай можеш ли да споделиш къде си ги гледалана разпродажба? АЗ съм адски доволна от една от маските им както и шампоан! мн са скъпи но на мен от веднъж маската мн добре ми се отрази! Simple Smile сега искам да си взема крем Фито 7 и този за изправяне, с цел ест ксата ми да е подредена без да имам нужда да я изправям  Peace

# 241
  • Мнения: 0
Някой доволен ли е от козметиката на Елсев?

# 242
  • Мнения: 89
за какво точно става въпрос- за пчелното млечице -НЕ , но има и хубави маски за коса

# 243
  • Мнения: 0
за какво точно става въпрос- за пчелното млечице -НЕ , но има и хубави маски за коса

А коя е подходяща за суха и изтощена коса?
  Flutter  bouquet  Flutter

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 1 397
Някой доволен ли е от козметиката на Елсев?
Ползвала съм жълтата серия за суха коса, и червената за боядисвана, и от двете съм доволна. От тази с млечицето - НЕ, излезна ми дори пърхот.

# 245
  • Мнения: 616
Vendella съжалявам но няма да съм ти много от помощ, живея в щатите и това е в някакъв магазин в мола тук...май ще взема някаква маска пък да видим...

# 246
  • Мнения: 1 236
Какво мислите за продуктите на Phyto?  че ги гледах вчера на разпродажба, 40-50%, чувала съм че са хубави, ама имаше поне 20 различни продукта, замаях се чак...някакво олио преди миене ми направи впечатление, и разни масчици..тааа, позлвали ли сте, кое ви харесва? Hug

п.п. косата ми е до средата на гърба, тънък косъм но не рядка,къдрава, със сезонен косопад и леко сухи краища.
Страхотни са!Ползвала съм шампоана им с ром и яйце(сега пак съм с него),шампоана за много суха коса с жожоба и маската с жожоба!А ина4е съм пила и хранителната им добавка за коса,о4арована съм! Peace

# 247
  • Мнения: 66
даскалката ми по биология каза, че маската жълтък, 1 ампула витамин А и 1 с.л урина, била много хубава за сезонен косопад, каза, че тя самата така 3-4 пъти си е оправила косопада ама урината трябва да е чиста, без да пиеш, без да пушиш..детската била най-подходяща

# 248
  • Мнения: 5 172
az ni v klin, ни в ръкав, нахлувам Whistling.
В неделя се мазах с маската на рода Иман. Ей #Cussing out няма да повторя. Такъв ужас ooooh!. 3 шампоана и 2 балсама и не мога да я измия, бе Tired.
Кел файда, че си подхраних косата, след като след това я оскубах Crossing Arms.
Никога, никога, ама никога не правете това вкъщи Crossing Arms Naughty!

# 249
  • Мнения: 0
Vendella съжалявам но няма да съм ти много от помощ, живея в щатите и това е в някакъв магазин в мола тук...май ще взема някаква маска пък да видим...

ехх късметлийка хихихих Crazy

# 250
  • София
  • Мнения: 17 792
Биреният шампоан изобщо, ама изобщо не ми хареса.
Налага ми се да използвам 3 пъти по- голямо количество от другите...  Sick

И имам неприятното усещане, че започва да става силно наложително боядисването... а това никак, ама никак не ми се иска да почвам... но бялото много се вижда вече в корените... а надолу косата си ми е цветна - е, не знам дали с оригиналния цвят, но си е достатъчно руса, не бяла...

Някакъв съвет да дадете поне?
Никакъв смисъл няма да я обезцветявам по време на боядисването - с по- светъл цвят няма да я правя...

Кои бои са добри?

Още не съм се решила, ама...

# 251
  • Мнения: 89
Момичета да ви попитам , вие спите ли с маската с тривитаминол? Или вече е прекалено? newsm78 И ако спите и сте доволни с какво точно го смесвате?

# 252
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 821
happy_aneta за мен няма смисъл да се спи с маска. 2 часа са оптимално време за стоене с маска.

katiABV ти естествено руса ли си? Аз също не съм се боядисвала никога през живота си, но вече ми се появяват бели косми, а моята коса е светло кестенява и си личат. за сега не съм решила напълно, че искам да се боядисам и отлагам. Мислях си за безамонячна боя с максимално близък до естетсвения цвят, но на някои жени безамонячните не им покриват бели косми. Чувам добри отзиви за Гарние от колежката ми, която се боядисва в натурално русо - не много светло - с нея. Косата й изглежда много добре, а не суха по краищата. Когато реша да се боядисам първият път ще е при фризьор, а после може и майка ми да помоля да пробва.
Чета и за някаква революционна боя на Лореал - ИНОА - http://www.viewsofia.com/article/5213/L%E2%80%99Oreal-preobrazia … -na-kosata-s-INOA

# 253
  • Мнения: 89
Е да, но на мен май единствените 2 свободни часа са когато спа Simple Smile затова попитах дали няма да се прекали ако се спи и да стане някои гаф

# 254
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 821
Едва ли ще стане фал - ако не ти е неудобно и неприятно няма да има проблем да спиш с маската.

Общи условия

Активация на акаунт