Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 59

  • 21 588
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Няма да те огрее Mr. Green Mr. Green Mr. Green

абе един от хората дето сваля от наносет е писал,че са много дребни субовете,като ги пусне на телевизор.....кажете при вас как е защото при мен са даже огромни....не виждам накъде повече да ги увеличавам newsm78 newsm78 newsm78

# 706
  • Мнения: 0
Тегля и аз,благодаря   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 707
  • Мнения: 5 140
да попитам Дженго и Езел са приятели или бъркам, вчера започнах да гледам 1 еп. но ми се отвори работа и стигнах до 3 част, днес ще гледам, ама чакам щерката щото и тя искала да гледаааа Crazy

# 708
  • Мнения: 343
Няма да те огрее Mr. Green Mr. Green Mr. Green

абе един от хората дето сваля от наносет е писал,че са много дребни субовете,като ги пусне на телевизор.....кажете при вас как е защото при мен са даже огромни....не виждам накъде повече да ги увеличавам newsm78 newsm78 newsm78
И при мен са огромни newsm78

# 709
  • Мнения: 1 064
Да ти кажа - аман от претенции. Размерът на субовете е стандартен.

Синеоче, не питай, а гледай. Има изненади, обрати... Освен това историята върви едновременно в две различни времена - през 12 години - разказват как е било в миналото и как е сега. Виж поне 3-4 серии, за да се ориентираш...
Иначе не ми пречи да ти разкажа филма с 2 изречения...

# 710
  • Мнения: 1
и АЗ ТЕГЛЯ , боже какъв кеф. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
 newsm51 И в Дупница вали сняг.Май тука няма никой от нашия край.


хахахаха Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

аз чедо!.......баба и дядо бяха оттам.....имам страшно много приятели и роднини,които обичам неимоверно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Луканче, много се радвам,че имаш жилка от тука, ако тръгнеш някога на гости пиши на лични и ще се видим.Ние се прочухме напоследък с не много лицеприятни неща,но.......иначе сме издръжливи и гостоприемни.Мерси за серийката на теб, на преводачките, просто на всички.Аз в мойто училище където работя зарибих сума ти хора,ама те само гледат ,но ги мързи да пишат по форумите.Целувки.

и в софия е мноого студено cold cold cold cold

# 711
  • Мнения: 5 140
Бланчеееее  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes не не ми разказвай, нека е изненада за мен  Flutter да аз усетих че паралелно върви преди и след 12г...ама тая русата мадама ми аресваааааа Crazy

Късметчеееееее  Praynig Praynig Praynig дано бързо се оправи детенце  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 712
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ох,на мен ли го казваш.....на сто човека съм угодила откакто сме го пуснали.....иде ми да маана всичко и да изчезна безследно Mr. Green Mr. Green Mr. Green

аз имам едно подозрение.....някой май се опитва с хитринка да се сдобие със субовете Wink Wink Wink Wink
но не знае с ква лЕсица си има работа Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 713
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
николетче ти в кое училище работиш,щото вуйна и вуйчо са учители Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 714
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
На тея се нещо не им фрет...........,отрязвай ги Лакунче,кажи им че са за очила щом не ги виждат Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Дала съм заявка утре в София да е топло. Сега чакам.

Бланче, нема да стане.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green,цяла седмица го дават кофти времето....пак започна зимата Sick Sick Sick Sick

# 715
  • Мнения: 5 140
аз не съм Лакунчееееее Mr. Green Laughing, аз си чакам в Боксааааа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 716
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
знам бе скицоооо Hug Hug Hug Hug Hug
ловя теее Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

вдигат ме от компа.чао до после

# 717
  • Мнения: 1
николетче ти в кое училище работиш,щото вуйна и вуйчо са учители Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Професионална гимназия по облекло и стопанско управление,на пъпа на града ,под площада,сградата на бившия учителски институт.Някога е било така нареченото промишлено училище,после се разви та до днеска.

# 718
  • Мнения: 1 064
Синеоч, тази русата е всеобща любимка. Много яка мацка. Но досега поне не е важна фигура във филма. Аз подозирам, че си пада по Езел, ама.. не е много ясно.

Уф, омръзна ми тази зима. И аз като Индира искам вече жегииииии, плажжжжжжж, морееееееее и гларусиииииииииии  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Индира, впрочем изпрати ли мъжо?

Лакунче, какъв нерегламентиран опит за придобиване на субтитрите ни си засякла. Кажи, че ми стана любопитно, пък тогава ставай.

# 719
  • Мнения: 5 140
а тя знае ли се от къде се е появила, а и друго да попитам, този хотел на Дженги къде се намира, защо карат на обратно?

Общи условия

Активация на акаунт