Жената овен/8

  • 22 237
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 138
Добрутро!
Ние заминаваме в Бургас на рожден ден на един млад ансамбъл!Пак ще се избухва довечера, няма как Wink
Приятен ден на всички ви, мацки!!!

# 706
  • Мнения: 608
   Както винаги в нашата тема е слънчево и с настроение!  Grinning
Взимам си кафенцето, поглеждам слънцето навън и мятам пак боичките  Wink
Фран, избухвай и заради нас  Hug Весело прекарване.
При мен нещата взеха изведнъж да се раздвижват  Flutter Поръчки от няколко места  Grinning
Нямах напредстава, че толкова се харесват нещата ми.

# 707
  • Мнения: 7
Добро утро Hug искам да ви поздравя с една песен която много харесвам и я слушам в момента Heart Eyes.
http://vbox7.com/play:76a4397d

Идеята за среща е много добра, но ми е малко трудно да си позволя за сега (поради финансови причини) Sad.

Ели, разбира се, че ще ти се харесат нещата ти Hug  newsm10.

Хубав и слънчев ден ви желая! lovekiss Hug

# 708
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Добро утро Овнета  Hug Hug Hug

днес ми е едно такова никакво. Не мога да кажа отрицателно, но не и положително, накратко и аз не знам какво ми е  smile3516.
Но да ви разкажа да се посмеете. Вчера слизам долу в една стая, където са пералните, сушилните и има дъска за гладене, ютия. Започвам аз да си гладя дрехите и идва един от пациентите, вади си тениските от сушилнята, поглежда ме с какъв замах гладя, сякаш цял живот само това съм правила и простенва: "Ах, аз не мога да гладя...  Weary. Аз се усмихвам широко, приветливо  newsm47, а той ме поглежда с надежда, с умоляващ поглед на дете  Praynig, което е настинало, но иска да му купят сладолед и отсичам: "Е тогава е крайно време да се научиш  Naughty!" Още се смея като си припомня как увисна лицето му, а аз не можах да се сдържа и започнах да се смея с глас и добавих: "Тъкмо ще усетиш какво е правила жена ти за теб всеки ден!" А той: "Е ако мислиш, че така ще оценим жените!?" Аз: " Да и по това и по още много други неща, които ще ти липсват през тези 22 дни тук!" Тъй като гладех последната си блуза вече, му казах че съм готова и той може да глади ако иска, мястото ще е свободно, но явно господина се почувства безкрайно обиден и наранен, знам ли, може би и мъжкото му самочувствие беше сериозно наранено, каза че не няма да глади, взе си тениските и си тръгна. Лицето му висеше до пода, настроението му беше в килера, както казват тук, а за разочарованието му няма да ви кажа нищо, защото няма думи, с които то да може да бъде описано  newsm50. Такива като него се оставят с удоволствие да бъдат глезени и като се върнат отново вкъщи и идат на работа, започват да разказват как жените в санаториума са си умирали по тях и всичката домашна работа са им правили, но при мен не позна господина, аз не глезя даже и мъжа ми. Ако много знае му напомням, че не съм му майка и да се глади сам. Пък и той често се глади сам. Така че като направя аз някой път нещо за него, да може да го оцени, иначе става като нещо, което се разбира от само себе си, че е моя работа. Е да, ама не! Не и при мен  box.

До преди малко тук валя сняг. Сега спря, но е студено, намръщено и неприветливо. Всички са с увиснали лица не до пода, a до килера и аз си казах: "Много важно, аз пък си имам моите Овнета, така че няма да ми е скучно!"
Обичам си ви и се радвам, че ви има. Всъщност трябва да благодаря на Ели, че ме покани тук, иначе кой знае дали щях толкова да ровя тук и там из форума, че да ви открия.
А сега един романтичен  поздрав от мен, че на мен ми е едно такова никакво, както вече ви казах  smile3506.

Тази си я слушах вчера, но няма да ви казвам защо, а вие няма и да се сетите, но не е това, което си мислите....  Joy

Take me tonight

А тази си я слушам сега и пак не е това, което си мислите, нито пък това, което подсъзнанието ви си мисли  Naughty, просто е нещо съвсем друго  ppp

In Love With You

А сега ви давам думата на вас, че докато изчетете излиянията ми, ще има да скучая доста дълго време.

П.С. Franceska, весело прекарване от мен  newsm68 newsm44.

Ира79, можем да се видим в Залцбург, защо не. То е почти по средата. Аз живея в Линц, казвала съм го, но може би си пропуснала. Особено в началото, с Делтичка доста се шегувахме и споменавахме Линц.

Ели  Hug,видях че аз докато пиша съченението си, ти си писала и затова искам да ти напомня, че аз отдавна ти бях казала, че имаш талант и можеш да живееш от творчеството си, но ти тогава някак не искаше да го приемеш и повярваш. Радвам се че сега виждаш нещата по друг начин.
Медузке  Hug, докато се размотавам и ти си писала вече. Важно е желанието, пък ако не сега, надявам се все някой друг път да успеем да осъществим желанието си за овенска среща.

# 709
  • Мнения: 1 568
Здравейте Hug
Ами аз съм чела че покрай рожден ден,човек изпада в сатурнова дупка  newsm78 и изживява някакъв лек депресивен период  newsm78 не знам вярно ли е,но понякога при себе си съм го забелязвала...

# 710
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ВЕНЧОРИ Hug
Аз, мога да се довлека до Виена. Казах и на БаткУ, цените на билетите и той каза, че няма проблем. Само трябва да видим как ще стане със тия зелени здравни карти за Западна Европа, че тука във Варна само на едно място издавали и имало страшно много хора. И всичко придружено със много нерви. Ние можехме да дойдем и по рано, но времената много кофти. Заради тая зима ни до Виена можехме да дойдем, ни до никъде. Така, че за Линц ние майтап си правехме, но ако не беше това време щеше да ме видиш там тииии smile3521
ЕЛИЧКА Hug
Хайде мила на хаирлия де е, от сега нататъка все поръчки да имаш. Радвам ти се от сърце newsm44
За Сатурновата дупка какво да кажа я newsm78 ни миналата година сЪ спънФ и паднах там, ни сега ме е обзела. Дай Боже все така да е. Попадала съм, да не мислите, че все така ясно и слънчево ми е било във душата.
Дръжте се момичета, които усещате, че някакв Сатурнова дупка иска да ви катурне.
Аз, ако ви имах навремето, нямаше да изпадам във разни дупки и кръпки Wink

# 711
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Знам ли Margalo  newsm78, не мога да кажа какво ми е...  smile3507 Днес ми е никакво, но не бих го нарекла депресия.
Май знам какво ми е, но това е съвсем друга тема .
Както и да е, никакво ми е и толкова.  smile3516

Делтичке, оставете за лятото сега е много сиво и неприветливо. Все пак ако ще идва някой, е по-добре да съчетае приятното с полезното, в смисъл да се видим и да може да разгледа повече и да е в по-походящ сезон.

# 712
  • Мнения: 608
Вени, така ме разсмя от сърце с твоята история  hahaha Ама наистина много мъже имат като даденост да си намерят чисти и изгладени дрехите, да се върнат у дома и да намерят сервирана топла вечеря или да е чисто и уютно у дома..
Мирама, ще ти благодаря пред всички тук, а после и лично, защото си направила голям жест, с който ме зарадва и много изненада  Hug Пратила си ми повече пари от уговореното за гарафата и наистина сърдечно благодаря! Дано приятелката ти я хареса и ползва с удоволствие, с каквото аз я направих  Grinning
Делти, не се мотай, ами заминавай за Линц и нагушкай от всички нас Венито  Hug Hug
Маргалче, майка ми често ми казва тази теория за сатурновата дупка, но истината е че най-големите ми беди се случват далеч от рождения ден. Само един път ревах като луда завита с родопското одеяло на връх 40-я ми рожден ден, ама ми се беше събрало..Уволниха ме малко преди това, дъщеря ми беше заминала току-що за Германия и без изглед да я видя скоро, а и се чувствах грозна, одъртяла и без перспективи. Ето на-сега гледам различно..фирмата, от която ме изгониха е пред фалит, дъщеря ми е щастлива даже далеч от мен, а това е важно, а аз съм обичана, с надежди за ново начало.  Hug Знаеш, че си те обичкам и ти давам от моята усмивка, сила и желание за живот.

# 713
  • Мнения: 1 568
Цитат
Маргалче, майка ми често ми казва тази теория за сатурновата дупка, но истината е че най-големите ми беди се случват далеч от рождения ден. Само един път ревах като луда завита с родопското одеяло на връх 40-я ми рожден ден, ама ми се беше събрало..Уволниха ме малко преди това, дъщеря ми беше заминала току-що за Германия и без изглед да я видя скоро, а и се чувствах грозна, одъртяла и без перспективи. Ето на-сега гледам различно..фирмата, от която ме изгониха е пред фалит, дъщеря ми е щастлива даже далеч от мен, а това е важно, а аз съм обичана, с надежди за ново начало.   Знаеш, че си те обичкам и ти давам от моята усмивка, сила и желание за живот.


Elica676 Hug
Venetta  Hug
DELTA_DELTA  Hug

На всички Hug


 

# 714
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ВЕНЧЕ Hug
Душе, след няма и месец оставам сама отново за най-малко четири месеца. Лятото ще си бъда сама отвсякъде и никога не пътувам.  Божа работа кога ще дойдем. И на мене ми е най хубаво лятото да пътувам. Зимата и въобще студеното време не го лИбя аз хич. Не ми е уютно.
МИРАМКИЧ Hug
Поздравявам те, че си направила нашата Еличка щастлива  bouquet newsm51. Колко е хубаво да зарадваш някой smile3521
ЕЛИЧКА Hug
На връх 40 годишнината ми нямах сили да рИвЪ. Не се чувствах нито стара, нито грозна. Много хубава бях тогава даже. Ама просто нямах сили тогава да плача от страхотно притеснение, ама не е за писане тука това.  А мене ме изгониха от работа още докато разбраха, че съм бременна. А мъжат ми тогава каза- майната му. Няма да загубим още едно дете......бяхме загубили бебето си преди това, а казваха, че трудно ще забременея и много да се пазя. Ама на дЕдко Божко ми прати това Диване, много бързУ Wink Как съм ревала тогава, ако знаеш. От врата на врата съм ходила да се моля за работа, аз която умирам от срам да се моля.  Е, нямаше някоя добра душа да ми подаде ръка...после за майчински като ходих да ми оправят във съвета, жените които работеха там се възмущаваха, че циганките ги оправят да работят и да им върви стажа а за мене не е имало късмет. Майната му си казвам и до сега. Но много тъжна, много нерадостна бременност имах. Насилвах се заради бебето да ходя по галерии, да гледам хубави картини, пусках си хубава музика, въпреки, че не искам да слушам нищооо. Ходех на разходка във Градината да гледаме морето със нероден Петко.... и така мина във ревове и упреци към мене самата, колко некадърна съм да ме изгонят от бач и да не мога да почна работа никаде. Малко тъжно стана това което писах, извинявам се Sad Е тогава ми е било Сатурновата Дупка. И след това още веднъж, когато буквално не исках да живея, без преувеличение, и пак заради пустата работа.

# 715
  • Мнения: 7
Много сте ми сладки, за това ви обичам. Hug Heart Eyes Hug lovekiss

# 716
  • Мнения: 1 568
Elica676,
само да ти кажа (извинявай че тука),но намерих книгата.  Hug

# 717
  • Мнения: 8 242
Здравейте Hug
Ами аз съм чела че покрай рожден ден,човек изпада в сатурнова дупка  newsm78 и изживява някакъв лек депресивен период  newsm78 не знам вярно ли е,но понякога при себе си съм го забелязвала...

За мен много вярно..
Нещо като 40 дни преди РДто.. и после нещата се оправят..
Тука ще настане яката депресия  Confused Rolling Eyes Crazy

# 718
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Здравейте Hug
Ами аз съм чела че покрай рожден ден,човек изпада в сатурнова дупка  newsm78 и изживява някакъв лек депресивен период  newsm78 не знам вярно ли е,но понякога при себе си съм го забелязвала...

За мен много вярно..
Нещо като 40 дни преди РДто.. и после нещата се оправят..
Тука ще настане яката депресия  Confused Rolling Eyes Crazy

Какви са тези депресии, какви са тези меланхолии  bash??? Я се стегнете бързо  smile3512! Вие Овни ли сте или баби  newsm78??? Никакви депресии и други подобни  Naughty. А утре ще ви разкажа какъв смях падна днес на вечеря  newsm47.

# 719
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ВЕНЧЕ Hug
Само така със чука по канчетата. Млади жени а сЪ тръшкат fight

Общи условия

Активация на акаунт