Жената ЛЪВ - Жена с претенции и вкус - 21 част!

  • 18 032
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 776
Норче, лека от мен Hug!
И аз мисля да полегна. Много обичах преди да се опна на спалнята и да гледам някой филм по Холмарк, или да се приспя с книжка Crazy. Сега не мога да правя ни едното, ни другото Rolling Eyes.

# 691
  • Мнения: 737
Благодаря, подобно, много го обичам тоя канал- Холмарк. Аз също гледам сериалите му. Най - ми е любим "Убийства в Медисън"  Peace , а и има мн леки филчета романтика, веселие и щастлив край.

# 692
  • Мнения: 737
Добро утро момичета.
Аз днес ще си остана у дома да гледам децата. Няма да ги пускам ни на у-ще, ни на градина. Вън е ужассссссссс, незнам на центъра как е ( Светле ела и разкажи ), но в нашият квартал е мн гадно.

Искам да направя добруджанките, но рецептата е на компа на децата, а те още спят. Някой да помни рецептата на Вени? Щото те си ми стават сполучливи..........????

Пол днес мисля да спретна киФлите  newsm10

АдИИИИИИИИ ставайте стига сте спали, скука ми е тук без вас  Crossing Arms

Иначе Стеф, кво правиш МА жена? Любимият да не те е отвлякъл за празника някъде?  Rolling Eyes

# 693
  • Мнения: 250

Норче,и аз реших да не пускам Йоан на градина,че духа ужасно,а и снаг вали на всичкото отгоре  Crossing Arms

# 694
  • Мнения: 9 776
Добро утро Hug!
Момичета, супер сте решили днес да дадете почивка на децата Peace. Нашата новата каруца няма хубави гуми и не знам мойте хора как са се довлачили до у-ще и до работа Rolling Eyes. Ник спи, а аз вече си изпих кафето и чак ми доскучава Whistling.
Норче, кат'каза киФли.....май и на мен ми се правят Crazy. Ужас ooooh!! Кога ще слабеем бреееееее, егати зимната обстановка, хич не ни влиза в положение значи Crossing Arms.

# 695
  • Мнения: 737
Чочи , хубаво си направила...............знаеш ли кво може да стане по гадно времето и да не може да си вземем децата от ДГ и у-ще  Mr. Green

Пол ти не виждам кво си се заизпритеснила, ама нямаш нужда беееееееее пък и пролет ще пуне скоро и ще тичаш след Ник , като младо сърне и ще оформиш хубав бедър  Grinning Ама как го измислих, а?  Laughing

Вие двете ранобудли, незнаете ли на Вени рецептата за добруджанки, че я търся и тук ама пусто сигурно преди НГ ми я давала  newsm78

# 696
  • Мнения: 737
Чочо, сетих сЪ нещо . Имам предложение за новата тема да вмъкнеш нова "точка" : "Любимите НИ храни " и там да има подточка : На Пол, питките, боба и лещата , На Вени добруджанките  Laughing, На Рени сладките с ядките и страхони телешки пържолки , На Жу крокодила и таралежките, На Ками питката с кръчето ( подходяща за прощапулници - да се надяваме да имаме още мн бебета в темата ни ) На Хаяси кекса без дупка  Wink
И като искаме да се сетим за някоя споделена тук рецепта да я погледнем на 1-ва страница. Кво ще кажете за моето умно предложение?

Момичета това е предложение, извинявам се ако съм пропуснала някой от нас, но това ми измъдри рано сутринта русата глава  Grinning

# 697
  • Мнения: 668
Добро утро.
Норче намери ли рецептата?
Аз пък днес съм на тържество в ДГ. Вики също не го пуснах. Мислех да отидем направо за тържеството, но ако до обяд не се постопи снега не знам как ще чистя колата и с двамата. Че си имат и сополки и двамата за да ми е по весело.  Crossing Arms
Норче стана ми жал като си помислих, че трябва в автобуса да се тъпчеш.

# 698
  • Мнения: 737
Норче намери ли рецептата?

Не не съм още  newsm78

Норче стана ми жал като си помислих, че трябва в автобуса да се тъпчеш.

И на мен  Mr. Green затова ще си остана У дом да си гледкам децата  Grinning

# 699
  • Мнения: 668
Мисля, че е тази http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238285.0
Аз поне по нея ги правих.

# 700
  • Мнения: 737
Мерси , Ками и аз това го видях ама викам си то ли е не е ли то, като нямам способност да помня рецепти  Mr. Green

# 701
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро!  Hug
Чак сега пускам компа, Норче! Линкът, който ти е дала Ками си е за оригиналните добруджанки. На мен Мастерчето ми каза да слагам и едно яйце. Ще напиша пак как ги правя, нищо, че вече сигурно си ги почнала:

1ч.ч. кис мляко с 1 лъжичка сода
1ч.ч. натрошено сирене
2ч.ч. пресято брашно
1 яйце
малко олио
Отгоре, на всяка добруджанка, слагам малко масълце и наръсвам със сусам, ако имам.

# 702
  • Мнения: 737
Благодаря Вени ама вече ги направих и ги турих да се печат, но съм забравила яйцето. Дали ще стане нещо? Или да ги вадя и да ги правя наново?

# 703
  • Мнения: 668
Их, значи не знаех, Норче, сори ако съм те подвела. Аз ги правя без яйце и ми харесват, а с яйце не съм пробвала. newsm78

# 704
  • София
  • Мнения: 6 210
О, недей! Аз бая време ги правех без яйце, така е оригиналната рецепта Peace!

Общи условия

Активация на акаунт