Баба Марта бързала,на НОЕМВРИйче мартеничка вързала! - 6

  • 34 594
  • 734
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 57
Добро утро и от нас  Hug
Днес май наистина няма да има разходки, направо незнам какво ще правя цял ден  newsm78

# 151
  • Сливен
  • Мнения: 660
Добро утро!Тука вали като из ведро и е мрачно сякаш е още нощ.
Мария, Писихриси - хубава закуска, а и в това време като не може да се излиза, поне да си мислим, че имаме компания за кафе Laughing! Обаче Писихриси какви са тези изкушения - гофретка с ягодки и сладко Crazy, добре че не обичам сметана, иначе щях да запретна ръкавите, а нали уж от днес съм на диета ooooh! Ядосах се със закуската ми - от време на време пия мляко, реших да си стопля и тази сутрин, обаче то развалено, обичам мляко, но ми писна от 1л да изпивам 1 чаша и другото да го хвърлям на следващия ден #Cussing out
Май наистина ще взема да пия само чай....
Аз отивам да си разглеждам списание, Мая заспа пак...
Мия, голям сладур е, че и с мартеничка Laughing, аз сложих на бебка само на гривничка на ръчичката и след това я махнах, че си я лапа и да не стане беля.
Честити месечинки на бебоците!

# 152
  • Мнения: 14 614
Добро утро Simple Smile
Нещо напоследък бебето е почнало нощем да се буди точно през 2 часа. Явно наистина е усилен растеж, защото и всички бодита му станаха малки изведнъж. Изпокъсал е тик-таците като се понапъне и разтегне  Laughing
На мен ми харесва и такова време - понякога много ме потиска, но не и днес. Тъкмо оправдание да си гледам корейския сериал вместо да излизам  Mr. Green

# 153
  • София
  • Мнения: 228
Добро утро!
последните нощи и Ева през два часа се буди да яде, но странното е че през деня си е на 3 и даже на моменти на 4. Само нощем расте явно  Grinning, пък аз сутрин едвам гледам . Но днес пък времето е супер за спане цял ден - ще се опитам да и го обясня сега  Laughing.

Лек ден .....

# 154
  • Мнения: 116
Извинявам се ИСКРЕНО на мамчетата,които са на диета за изкущаващата закуска!
ТЪРЖЕСТВЕНО ОБЕЩАВАМ от утре да сервирам само плодчета,чайче и кафенце!Но и ГИМНАСТИКАТАда не забравяте,ей!ЧЕ то само с глад не става!

# 155
  • Мнения: 7
Добро утро от нас и Честита Баба Марта малко на патерици!
  bouquet за Мия-темичката е много красива!
Svet и моята Анна се обръща от една седмица.В петък даже бяхме на консултация и педиатърката каза че не е възможно-много била малка.Нямах желание да споря или да я убеждавам че е така.
Браво на мамите направили бабомартенска сесия на бебчовците си-много са сладки!
Ние с бебка тази седмица сме на село на гости на мама.И както всеки път като дойдем тук Анна спи почти денонощно-май чистия въздух върши чудеса. smile3524
Хубав и усмихнат ден напук на малко мрачното време навън newsm53

# 156
  • Мнения: 95
Добро утро!

Дойде моят месец и естествено времето е мнооого своенравно!

Ние сме добре, аз уча за първия си изпит (за другите не съм пипнала), гледаме се с Васи и така.

В събота вечерта оставихме детето при мама, ние имахме гости. Леле колко ужасно се чувствах! В 3 през нощта исках да си пална колата и да отида при него. Като за пръв път си поплаках доста! Иначе с приятелите изкарахме добре!

pisihrisi - И аз съм на диета, но на картинка вкусотийките не ме изкушават!  Hug

Е, хубав ден, макар и в това ОТВРАТИТЕЛНО депресиращо време!

# 157
# 158
  • Мнения: 257
Добро утро!
Благодаря ви момичета,че ми отговорихте за Линола фет и Елоком Hug Heart Eyes Hug
Мерси за кафето и закуската!
Ето и две наши снимки от вчера :
http://noemvri2009.snimka.bg/baby/nashite-bebcheta-0-3m.436851.17639296
http://noemvri2009.snimka.bg/baby/nashite-bebcheta-0-3m.436851.17639297

# 159
  • Мнения: 14 614
И Янечек,твоя Каменчо май не съм го виждала  newsm78,и в колажите май го нямаше  newsm78 я пусни снимка на това чудо-юдо да го видим и ний туй чудо,че не сме виждали  Wink

В първото албумче съм сложила няколко снимки: Ето го Чудо-юдото  Grinning По-нова ще кача някой ден като направя сполучлива  Mr. Green
ТИHHА,
у дома не пием мляко също, но аз го влагам в сладкиши и така не се разваля  Simple Smile АМа като сте на диета, не знам...

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 10:47 от Янечек

# 160
  • Пловдив
  • Мнения: 4 222
Здравейте мами и бебета,

Да сте бели и червени , румени засмени и от слънчо огрени.
Нека баба Марта да Ви донесе много здраве, щастие, късмет и много, много любов.

Тук е дъждовно и много мрачно, но на мен ми е топло, слънчево и духовито.
Съчувствам на бебите с проблемно акане, за щастие ние нямаме грижи с това.
Излизаме на разходка всеки ден, събираме се и с други пловдивски мами и е много приятно.

Ето малко нови снимки от нас Simple Smile

П.С. Днес май е ден за снимки, като погледна назад.

# 161
  • Мнения: 6
Янечек-противно на реалността Чудото изглежда много спокойно!!!То тва са стари снимки де, ама нищо от тях не предвещава сериозен характер Mr. Green

# 162
  • София
  • Мнения: 311
Добриютро и от мен!

Синческа, докато не съм забравила, до вчера беше задължително да се кара с фарове през светлата част на денонощието, сега вече по наше усмотрение. Аз толкова съм свикнала че си карам целогодишно

Свет, браво на детенце!

Сега да запитам нещо - последните 2 дни Пламена будува по 9 часа през деня без да иска да заспи по никакви начини. Вашите бебоци по колко издържат? На мен не ми се струва много нормално, малки са още хич пък да не спят... вчера като си дремна от 10 до 12 на обяд и успях да я приспа чак в 21.30 след банята и след папане. А през деня опитвах няколко пъти, кога с добро, кога с лошо  Wink


А на баба Марта настоенията .... е ще трябва да я потърпим малко!

Янечек, чудо-юдо много сладък!
Миралюба, и твоето бебе е страхотно!

# 163
  • Мнения: 6
elvireste-че то мойто диване си будува минимум по толкова!Ако не и повече Mr. GreenНе мисля, че има някакъв проблем с това-по цял ден се хили и прави коремни преси да става Mr. Green

# 164
  • София
  • Мнения: 48
Здравейте мамчета!
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! ДА СТЕ ЗДРАВИ ВСИЧКИ ВИЕ И ВАШИТЕ БЕБЧЕТА!
Аз вчера бях болна. Със ставането сутринта едно повръщане и растройство и главоболие. Абе ужас голям беше. Мъжлето го върнах от работа да гледа малкия, че то направо бях пред умиране. Какво ми стана, незнам...Днес съм по добре. Слава Богу на детето нищо му няма.
Много са ви хубави бебчетата пупупу

Общи условия

Активация на акаунт