Игрите във Facebook - 2

  • 31 176
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 152
Нямам мафия, но пък имам кафе  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 15
Днес влизах в Мафията през Тулбара и ми даде два пъти бонус по 25 % от стойността на енергия пакета.Ама големи нерви,че не мога да си изразходвам енергията.Все ми "артисва".Надявам се на по-високите нива да се оправят нещата.

# 77
  • Мнения: 781
Момичета, бихте ли ми казали за какво служат новите солници в кафето?

# 78
  • Мнения: 780
Здравейте   bouquet На мафията минах 18 ниво , но как се взема паспорта за Банког ?

# 79
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Момичета, бихте ли ми казали за какво служат новите солници в кафето?
Подправките се слагат в шкафа за подправки, който обаче трябва да си построила. Аз още съм в началото на изграждането му, нещо моите съседи не са много активни и не ми пращат частите от него  Rolling Eyes На лични на теб и Shu6omiga ще ви пратя ФБ акаунта си, ако искате да се добавим. Ако има и други желаещи за Cafe World, да се обаждат  Hug

# 80
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Момичета, бихте ли ми казали за какво служат новите солници в кафето?
Всяка подправка има различно предназначение, едната примерно ако са ти изгорели манджите ги оправя, другата ги прави да стават по-бързо готови като я използваш.Има и мистериозна подправка, нея вече я има в подаръците!Имаше бъг в играта и от една капачка правех всичките, така че бързо ги събрах Laughing

# 81
  • Мнения: 781
Благодаря ви много момичета  bouquet  bouquet  bouquet аз си ги събрах отдавна шишетата и шкафа, но сега като ми даде солниците ( английския ми е под всякаква критика) и ръся с тези ми соли и пипери ама като не разбрах за какво служат hahaha
Мери, пратих ти покана за приятелство Hug

# 82
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
2 пъти вече ми се случва на началната страница да има нещо на промоция, в момента примерно е някакъв мийтгриндър, и пише, че за още 35 мин ще се продава за 15 точки. Аз имам да кажем, 14, и като натисна да го купя, ми казва, че лимитед едишън стрували 25 точки  newsm78. Нещо се е бъгнало ли, какво? Дори и да имам повече точки, но под 25, пак не ми го дава.  Twisted Evil
Трябва да влезеш в маркета за да го купиш и аз се пробвах от началната, но и на мен не ми се получи.От маркета става без проблем.

# 83
  • Мнения: 15
Има ли начин да си пазя парите от атаки в мафията?Нападнали са ме яко и взе от Куба взимат  #2gunfire

# 84
  • София
  • Мнения: 4 907
Има ли начин да си пазя парите от атаки в мафията?Нападнали са ме яко и взе от Куба взимат  #2gunfire

Да, има начин! Горе в ляво, където ти пише сумата, която притежаваш, има едно бутонче Bank, ето така излиза:

Cash    (Bank)
$7,517,907,914

Натискаш го и ти се отваря страница, където можеш да си вкараш парите в Банка. За услугата ти взима по 10% от общата сума, която искаш да вкараш. Натискаш "Deposit" и вече няма да могат да ти крадат парите. Ако искаш пък да си изтеглиш от тях, пишеш в лявото поленце сумата, която искаш да изтеглиш и натискаш "Withdraw".
Това е особено полезна функция за Куба, Москва и Банког  Peace !

# 85
  • Мнения: 15
Благодаря,
бутнах ги в банката.Ама и те сложили едни лихвии...явно е криза! Wink

# 86
  • Мнения: 214
Не мога да намеря тема за въпроси и отговори за фейсбук, затова ще питам тук .
 Могат ли да се сливат албуми и ако да, то как?

# 87
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Не мога да намеря тема за въпроси и отговори за фейсбук, затова ще питам тук .
 Могат ли да се сливат албуми и ако да, то как?

Oтваряш албума, който искаш да преместиш, като избираш опция "промени", и като се отворят снимките една под друга, под всяка снимка има падащо меню, от което си избираш в кой албум да бъде преместена. Така се преместват снимките, и после изтриваш празния албум.

# 88
  • Мнения: 214
Много ти благодаря .   bouquet

# 89

Общи условия

Активация на акаунт