FarmVille 18-та тема

  • 38 613
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 277
Най-вероятно скоро ще пуснат нови нива.

# 721
  • София
  • Мнения: 2 361
Дано пуснат и нови растения за засаждане за по-високите нива. тези ми омръзнаха Confused

# 722
  • Мнения: 0
Искам да пуснат и някакви нови животни  Whistling

# 723
  • Мнения: 230
 Mr. Greenмного сте се разискали,брей!!!!..само не разбрах,кой събира офертите smile3532 smile3532

# 724
  • Мнения: 0
Защо днес толкова малко се пише? newsm78 Само около 2-3 страници сме изписали! Thinking newsm78

# 725
  • Мнения: 75
COMING SOON to FarmVille:

New feature that will allow better in-game communication with your FarmVille neighbors.
Fine tuning Mastery, Achievements, and Leveling. There will be permanent changes made to Mastery and Achievement requirements.
More St. Patrick’s Day themed Mystery Box and Limited Edition items.

Овчарче, това подчертаното в червено да не е онова, което си мисля  Rolling Eyes Praynig ???

Ми те и да пуснат нови нива тя Овчарчето ще скочи веднага на последното с тия 900 000 ХР дето ги има  Joy Joy

# 726
  • София
  • Мнения: 4 899
Защо днес толкова малко се пише? newsm78 Само около 2-3 страници сме изписали! Thinking newsm78

Защото това не е чат!
И обикновено през уикенда българската майка, на която е посветен този форум, отделя повече внимание за семейството си, отколкото за компютъра. През седмицата има повече свободно време тогава пише повече!

spatifia ВаЛя, така е  Peace  Laughing!

# 727
  • Мнения: 0
Извинете ако вече сте го дискотирали, но на еиният ми профил имах златно съндъче и от него ми се падна сребарен гном а на истинския ми профил не получих, знам че се взима като гълабарника, но има ли как да се откажа от онова с писмата за да си взема съндъче. Сори, че май не се разбира.

# 728
# 729
  • МАРС
  • Мнения: 1 121
Не съм сигурна,но мисля че се пада само в новите ферми златното сандъче и доколкото знам от фен сайта,вероятността да се падне е малка.Въпреки това на мен ми се падна в две от новонаправените ми ферми,като и в двете се паднаха пет туби гориво.Не се надявай да го получиш в твоята ферма,дори и да се отпишеш!
Опа,писала съм си поста като сме минали в новата тема,съжалявам!

Общи условия

Активация на акаунт