FarmVille 18-та тема

  • 38 621
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 716
Не можеш.
Пада се от лилавите кутии, ако имаш късмет.

# 706
  • Мнения: 75
Уважаеми фермери,имам един въпрос!
Само кутии по 20 FV ли има???
Къде отидоха онези по 16?? Shocked

# 707
  • Мнения: 0
Не можеш.
Пада се от лилавите кутии, ако имаш късмет.

И то голям аз сигурно на 100ната кутия го получих обаче смешното е че на другия ден ми се падна още един. Laughing hahaha smile3521

# 708
  • Мнения: 0
Уважаеми фермери,имам един въпрос!
Само кутии по 20 FV ли има???
Къде отидоха онези по 16?? Shocked

Засега ги няма сигурно след седмица ще има пак. Wink

# 709
  • Мнения: 1 650
На мен от торенето ми дава само до 239туби бензин. Влизам на съсед, торя, започвам 240 туба и като мина на слезващия пак съм на 239 туба. Направих си втори акаунт, докарах го до 20 парички и си пратих животинска кутия. Падна ми се нещо като заек с рога Joy Сега искам да махна фалшивия акаунт от съседи и приятели, но не мога да намеря откъде. Ще съм ви благодарна ако ми кажете как става.
Как ги докара 20 парички?

# 710
  • Мнения: 0
Аз съм доста новичка, сега започвам да си правя ферма. Добавете ме за съсед - terry_hristova@abv.bg Terry Hristova

# 711
  • Мнения: 2 716
Пуснах ти покана Тери  Wink

# 712
  • Мнения: 2 136
На мен от торенето ми дава само до 239туби бензин. Влизам на съсед, торя, започвам 240 туба и като мина на слезващия пак съм на 239 туба. Направих си втори акаунт, докарах го до 20 парички и си пратих животинска кутия. Падна ми се нещо като заек с рога Joy Сега искам да махна фалшивия акаунт от съседи и приятели, но не мога да намеря откъде. Ще съм ви благодарна ако ми кажете как става.
Как ги докара 20 парички?
Нали се започва с 5, от 1вата отворена кутия ми се падна 1, станах почитател на нещо си, няколко страници по-напред се коментираше как и ми даде още 3 и изиграх 12 нива. Но сега наистина не знам как да я блокирам и да се изттрия от съседи и приятели. Че трябва да почвам друг акаунт Simple Smile

# 713
  • София
  • Мнения: 1 635
Мерси за отговора.

# 714
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
COMING SOON to FarmVille:

New feature that will allow better in-game communication with your FarmVille neighbors.
Fine tuning Mastery, Achievements, and Leveling. There will be permanent changes made to Mastery and Achievement requirements.
More St. Patrick’s Day themed Mystery Box and Limited Edition items.

Нещо не ми звучи добре посветената на Свети Патрик мистериозна кутия,но ще видим,може и да греша!

# 715
  • София
  • Мнения: 2 361
Ех, каква хубава темичка, а аз чак сега я откривам.   bouquet
Активна фермерка съм от средата на лятото. Simple Smile

# 716
  • Мнения: 15
Здравейте, търся си съседи - petiauzunova@abv.bg

# 717
  • Мнения: 0
Аз си направих втори профил и от него си събирам 22 банкноти(FV) за да си изпратя оня басейн с патето вътре,много е сладко Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 718
  • София
  • Мнения: 4 899
COMING SOON to FarmVille:

New feature that will allow better in-game communication with your FarmVille neighbors.
Fine tuning Mastery, Achievements, and Leveling. There will be permanent changes made to Mastery and Achievement requirements.
More St. Patrick’s Day themed Mystery Box and Limited Edition items.

Овчарче, това подчертаното в червено да не е онова, което си мисля  Rolling Eyes Praynig ???

# 719
  • Мнения: 0
[email][email][email][email][email][/email][/email][/email][/email][/email]
COMING SOON to FarmVille:

New feature that will allow better in-game communication with your FarmVille neighbors.
Fine tuning Mastery, Achievements, and Leveling. There will be permanent changes made to Mastery and Achievement requirements.
More St. Patrick’s Day themed Mystery Box and Limited Edition items.

Овчарче, това подчертаното в червено да не е онова, което си мисля  Rolling Eyes Praynig ???


Какво ще рече това?Моляви кажете. newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт