FarmVille 18-та тема

  • 38 647
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Това с бензина при наторяването много хубаво са го измислили  bowuu

# 691
  • Мнения: 0
До сега от мистериозните кутии ми се падна - прасе със петна, хранилка, 1FV,бяла козичка,мандаринено дърво.Знаете ли дали има други неща?

# 692
  • Мнения: 0
До сега от мистериозните кутии ми се падна - прасе със петна, хранилка, 1FV,бяла козичка,мандаринено дърво.Знаете ли дали има други неща?

Има една зелена трева и купчина трева и другите работи които ги изброи.На мен днес ми се падат стари работи.А вчера взех петнисто прасе зелена трева и купчина трева. Close #2gunfire newsm45

# 693
  • Мнения: 780
Здравейте   bouquet
Тези подаръци от лилавите кутии ли се падат ? Днес от тях ми се падат старите неща  newsm78

# 694
  • Мнения: 230
 Confused и намен ми се падат все стари неща днес
още не ми излизт изгубени животни или колекции на стената с  smile3515 smile3515коментарите....Помагайте!!!! baby_neutral baby_neutral baby_neutral
(НИЩО НЕ СЪМ ЗАБРАНИЛА)

# 695
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Това с бензина при наторяването много хубаво са го измислили  bowuu
Аз бях събрала 2-3 литра от торене,но на следващото ми влизане във фермата го нямаше Crossing Arms

# 696
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Confused и намен ми се падат все стари неща днес
още не ми излизт изгубени животни или колекции на стената с  smile3515 smile3515коментарите....Помагайте!!!! baby_neutral baby_neutral baby_neutral
(НИЩО НЕ СЪМ ЗАБРАНИЛА)

Ами сигурно никой не е пуснал животни или колекции, за това не ти излизат.

# 697
  • Мнения: 0
Обаче да ви кажа има нещо странно с бензина защото и един друг приятел ми каза че и на него му дошли две туби от нищото при мен е същия случай ама с една туба.При вас как е.

# 698
  • Мнения: 230
Confused и намен ми се падат все стари неща днес
още не ми излизт изгубени животни или колекции на стената с  smile3515 smile3515коментарите....Помагайте!!!! baby_neutral baby_neutral baby_neutral
(НИЩО НЕ СЪМ ЗАБРАНИЛА)

Ами сигурно никой не е пуснал животни или колекции, за това не ти излизат.
като вляза в профилите, пуснали са....хм ,много старанна работа newsm78

# 699
  • UK
  • Мнения: 3 959
Още вчера се обясни в темата, че бензина вече не се зарежда както преди, ами целия за 24 часа или нещо подобно. Нищо странно няма.

# 700
  • Мнения: 0
Още вчера се обясни в темата, че бензина вече не се зарежда както преди, ами целия за 24 часа или нещо подобно. Нищо странно няма.

Но на мен ми се зареди целия и продължи още нагоре??

# 701
  • Мнения: 2 138
На мен от торенето ми дава само до 239туби бензин. Влизам на съсед, торя, започвам 240 туба и като мина на слезващия пак съм на 239 туба. Направих си втори акаунт, докарах го до 20 парички и си пратих животинска кутия. Падна ми се нещо като заек с рога Joy Сега искам да махна фалшивия акаунт от съседи и приятели, но не мога да намеря откъде. Ще съм ви благодарна ако ми кажете как става.

# 702
  • Мнения: 283
ето инфо. за бензина
When plowing on your own farm, you have a chance to find fuel once per day. When you find fuel on your farm, you can share this fuel with your Neighbors by posting a feed to your wall. Up to 150 of your neighbors will be able to click this feed once to get fuel of their own.

After clicking the feed, they will be taken to a page that will inform them of how much fuel they have earned. The amount of fuel your Neighbor will receive from clicking on a feed is determined by how many plots they have on their farm. The more plots they have, the larger the amount of fuel they’ll receive. This fuel is added directly to their overall tank.
In order to balance out the new ways that we’ve added to find fuel, we’ve slowed down the rate at which fuel naturally regenerates. All farms will be able to regenerate a full tank of fuel over time, but now this rate is determined by how many plots of land you have on your farm. The more plots you have on your farm, the quicker your fuel regenerates.

The quickest you’ll be able to regenerate a full tank of fuel is 24 hours.

Последна редакция: сб, 06 мар 2010, 14:36 от ̶̶d̶̶e̶̶s̶̶p̶̶e̶̶r̶̶a̶̶t̶̶i̶̶o̶̶n̶̶

# 703
  • Мнения: 780
AAA подаръците ми които съм получила не са отишли във фермата , макар че прех всички ...  newsm78
От лилавата кутия ми се падна бяла козичка ,  а на дъщеря ми шарено прасенце  Laughing

# 704
  • Мнения: 214
Знаете ли от къде мога да си купя Hot air balloon , защото го търсих в decorations и в другите, но го няма  Sad

Общи условия

Активация на акаунт