Аси и Демир... Мурат и Туба - винаги заедно в сърцата ни - тема 29

  • 47 063
  • 727
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 10 240
Вижте на какво попаднах. Знам, че е монтаж, но... много добре е направен!

 

# 646
# 647
  • Мнения: 0
Абе това май не е монтаж....това е пред бялата къща от "перла",но ако е монтаж е много професионален,аз като съм срещала тези снимки съм ги вземала за реални...

# 648
  • Мнения: 0

абе феновете няма спиране.....

# 649
  • Мнения: 0
Добро утро!Желая на всички усмихнат ден!Да ви почерпя кафенце!

# 650
  • Мнения: 0
В  другата тема минаха всякакви граници.....пак плюят....как да имат спокойна тема,те непрекъснато всяват напрежение и бълват отрова,тъкмо темата им се успокои и пак я зареждат с негативизъм....това се казва сам да си го направиш!Жалко за хубавия сериал 1001 нощ-толкова настървени,злобни и негативни фенове,които не могат да признават успеха на другите!Да кажеш,че Туба не стояла добре до Мурат и ,че "Аси" е едно недоразумение-това се казва злоба и завист.....не пускам този пост в другата тема от уважение към  авторката на темата и участниците,които запазиха добрия тон и завоалираните коментари,а се наслаждават на сериала и се забавляват в темата....а на тези 4,5 момичета,които развалят цялата тема и постоянно  излъчват негативизъм няма какво да кажа,явно е ,че никои не може да ги спре....и със и без провокация те са си те....наистина не исках повече да коментирам и да се дъфчи това,но не можах да подмина с мълчание....

Извинявам се за поста си на добронамерените фенове и тези,които влизат да се забавляват....

# 651
  • София
  • Мнения: 30 165
rina-rina ,

това не е монтаж  Naughty Туба и Къванч имат реклама на парфюм, снимана в къщата от сериала "Перла". Ще се постарая да я намеря  Peace

# 652
  • Мнения: 10 240
Гледала съм клипчета с рекламите им на парфюма, но не знаех, че са правени в къщата от Перла.

# 653
  • Мнения: 10 240
Да сложа няколко снимки и тук. Вече ги постнах в темата за Пленяваща сърцата , но и тук ще са на място....

      ]

# 654
# 655
  • Мнения: 1
Мацки нашите ги изместиха и Беренката напредва давйте по едно рамо, ако трябва по две обаче неможе така да ги изоставим

# 656
  • Мнения: 0
стархотни снимки,Ринка....

# 657
  • София
  • Мнения: 30 165
гласувах  Peace напомняйте от време на време с линкове, че нали гласуваме и в другата класация и вече забравям къде съм дала глас  ooooh! Тук през колко време може да се гласува?

# 658
  • Мнения: 10 240
Мацки нашите ги изместиха и Беренката напредва давйте по едно рамо, ако трябва по две обаче неможе така да ги изоставим

Засега само Туба удържа първото място, но Мурат да е на четвърто и Любов и наказание също
 newsm78 newsm78 smile3511 smile3511 smile3511 smile3514 smile3514 smile3514

да действаме!!!!

# 659
  • Мнения: 1
гласувах  Peace напомняйте от време на време с линкове, че нали гласуваме и в другата класация и вече забравям къде съм дала глас  ooooh! Тук през колко време може да се гласува?

До четири ,пет часа не те пуска,незнам но до час нестава,както някой беше казал. Вечерта оставяме един резултат на слудващия ден друг как става незнам.Нещо има и промяна на актьорите например Керимчо го няма.И как може Туба от 53% да смъкне толкова? newsm78Гласувайте мацки Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт