Мнение за клиника малинов от кой опит забременяхте?

  • 64 317
  • 206
  •   1
Отговори
  • Мнения: 314
Мнение за клиника Малинов?  От кой опит забременяхте?

# 1
  • София
  • Мнения: 23 165
Мнение за клиника Малинов?
Добро ми е мнението.
От кой опит забременяхте?
Още не съм.
Не съм сигурна, че трябваше да се включа, но не пише че е само за бременни  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 6 280
здравейте пациентка съм в клиника малинов от 3г страхотен екип за съжаление все още не съм от забременелите но знам че ще ми се случи защото имам пълно доверие в целият екип  Hug все още съм на лекарство и след това биопсия кураж и успех

# 3
  • Мнения: 547
От първи опит имам близнаци.

# 4
  • Мнения: 8
Za klinika Malinov samo mnogo blagodarnosti,zabremeniqh ot parviq opit za koeto im blagodariq ot ciqloto si sarce.Sega se radvame na edna prekrasna dashteriq stana na 8 meseca i pojelavam na vseki takava radost.Znaiq kolko e trydno da namerish dobar ekip nie go tarsihme osem godini.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 908
Здравей Санди!

Първо да ти пожелая от все сърце успех в новата Клиника,да ти на късмет и нека този пореден опит бъде последният за теб,да потръгне успешно и да завърши с най-голямия и дългочакан резултат.Praynig

За самата Клиника,моето мнение,както и на останалите преди мен е положително,екипа е добър,не се работи на парче,а последователно,имат човешко отношение и разбиране.

Аз имам два опита там и двата завършили с положителен резултат,първия за кратко,втория надявам се до края.

Още веднъж успех и ще ти стикам силно палци. Hug

# 6
  • Мнения: 277
Присъединявам се към мението на момичетата, истински професионалисти на които можеш да се довериш.Не съм забременяла,защото ми беше направена операция и предстои преглед на които ще решаваме как ще процедираме по нататък!

# 7
  • Мнения: 8
Zdraveite,az sam sas dve race za klinika Malinov.Yspiqhme ot parviqt opit,za koeto blagodariq na celiq ekip.Sega se radvame na 8 mesechnatani dashteriq.      Jelaiq na vsichki nashiqt kasmet,yspeh momicheta.                                                                                                                                                                                                 

# 8
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Пробвай да потърсиш с търсачката - има много теми за клиниката и лекарите.

Иначе моето мнение е положително. Имам два опита ИКСИ там, и двата завършиха с бременност, за жалост първата само до 5ти месец, но от втората се радвам на две прекрасни дъщерички.  Heart Eyes
Екипът е страхотен, лекарите са със златни ръце и големи сърца.

# 9
  • Мнения: 613
От 3ти опит /мисед/ , от 5ти опит /само до 21г.с. поради Т-синдром/ Сега започнах 7ми опит /надявам се успешен и то до края/
Всички опити са ми при д-р Стаменов.

# 10
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Забременях от 3-ти опит. Първите 2 бяха на естествен цикъл, третият със слаба стимулация.
Няма друг такъв екип! Невероятни са!

# 11
  • Мнения: 12
Присъединявам се към всичко положително за клиниката, забременях от първи опит ИКСИ , дано всичко да е наред до края , на всички късмет а за всички в клиниката   bouquet!

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Първият ми преглед при д-р Стаменов беше януари 2008г., ноември 2008г. вече бях бременна, като през това време минах операция + 2 инсеминации ( едната на естествен цикъл, втората със стимулация), но и двете неуспешни. Забременях спонтанно преди третото инсе.
Целият екип са невероятни специалисти! Благодаря, че ги има!  Hug

# 13
  • Мнения: 31
Страхотен екип.ДАват надежда на всички.Имам дъщеря от първи опит ИКСИ.БЛАГОДАРЯ ИМ Hug

# 14
  • Мнения: 8
Аз забременях 9 месеца след първичния ми преглед, който беше през октомври 2008г, през това време имах 2 инсеминации / едната на естествен цикъл, другата стимулирана/ , 2 опита ИКСИ на естествен цикъл и 1 успешно ИКСИ със слаба стимулация.
За клиниката и екипа мога да кажа само хубави неща. Никой, който е започнал в Малинов НЕ Е СБЪРКАЛ!!!
Успех на всички бъдещи мами!!! В сигурни ръце сте, само горе главата и вярвайте, че всеки успява рано или късно!!! За тези месеци се запознах със страшно много жени с различни проблеми и  много от тях вече са мами или ще стават всеки момент!
Така че щом сте започнали, резултата е неизбежен! Знам, че много от вас имат и страхове дали всичко ще се получи, повярвайте че всяка една от нас ги е имала, но всичко свършва благополучно! Ще видите!!!УСПЕХ!!!  Аз всеки момент чакам да родя 2 момченца, заченати в клиниката. Моята лекарка беше страхотната Д-р Персенска! Д-р Стаменов също ме е преглеждал и ми е правил манипулации! Невероятни са!!! Много съм им благодарна!!! МОМИЧЕТА В СИГУРНИ РЪЦЕ СТЕ!!!

Общи условия

Активация на акаунт