Мнение за клиника малинов от кой опит забременяхте?

  • 64 313
  • 206
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Изключително добро!!! Първи опит -ИКСИ, първи преглед март 2008г., бременност януари 2009г. Днес щастлива майка на близнаци!     bouquet

# 16
  • Мнения: 4
klinika malinov otdava apartament za prespivane na 50 metra ot klinikata za informacia popitaite sanitarkite emilia  i kata ako iskate sigornost tova e ta   vsi4ki drugi koito predlagat sa mo6enici obavi i drugi   sigornost i spokoistvie po vreme na va6ite stimolacia

# 17
  • Мнения: 4
klinika malinov otdava apartament za prespivane na 50 metra ot klinikata za informacia popitaite sanitarkite emilia  i kata ako iskate sigornost tova e ta   vsi4ki drugi koito predlagat sa mo6enici obavi i drugi   sigornost i spokoistvie po vreme na va6ite stimolacia

# 18
  • Поморие
  • Мнения: 85
Момичета, много положителна тема надявам скоро и аз да съм в отбора на клиника "Малинов".

# 19
  • Мнения: 120
в момента съм бременна , втори опит в клиниката. Стискам палци да е успешен. Както и вашите опити , момичета. Попаднали сте на правилното място. За 10 години борба със стерилитет, това е единственото място , на което съм попадала, пълно с професионалисти със СЪРЦА.

# 20
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Екипа е страхотен. Вторият ми опит беше с положителен тест, но за кратко. Сега съм в процес на чакане след третия ми опит. Надявам се последен и успешен!

# 21
  • Мнения: 20
Страхотни лекари и ХОРА!!! Не мога да изразя благодарността си към тях. Забременях от първи опит ин витро и благодарение на тях мечтата ми да стана мама ще се сбъдне. Надявам се до края всичко да е наред!!!

# 22
  • Мнения: 947
в клиниката съм от октомври 2009 г. - имам две неуспешни инсе-та и правим ембриончета за ин витро на естествен цикъл- надявам се да стане от първия път! като гледам при повечето разписали се отнема около година в клиниката- дай ,боже да мога скоро да се разпиша тук с положителен резултат!

# 23
  • Мнения: 2 259
Забременях от първи опит там  /втори за мен /.
Мина почти година  докато се стигне до +++ тест!

# 24
  • Мнения: 4
prosto sa perfektni  nai dobrite    newsm44

# 25
  • Мнения: 63
Избрах д-р Персенска и д-р Стаменов,забременях от първи опит инвитро,и сега се радваме на прекрасен син.
Невероятен екип,много човечност и разбиране от тяхна страна и силна мотивация в успеха,по време на процедурата.
Благодарна ще им бъда цял живот.

# 26
  • Мнения: 392
Септември 2008 влязох в клиниката за първичен преглед, последва цветна снимка, лапароскопия, ин витро, април 2009 положителен тест, а декември ми се роди прекрасен син, нямам думи за целия екип и вечно ще съм благодарна за съкровището с което ме дариха!

# 27
  • Мнения: 40
Здравейте и от мен! Аз довечера съм на преглед - за първи път ми е. Чаках да ми дойде часът близо година и половина. Много се вълнувам, прочетох какво сте писали и се надявам и на нас да ни провърви с въпросните доктори. Ще пиша и аз по-нататък за преживелиците, които ми предстоят. Praynig

# 28
  • Мнения: 120
martina77, чакаме със стиснати палци да се  похвалиш в най-скоро време Praynig

# 29
  • Мнения: 40
Здравейте, legeo , благодаря за подкрепата. Ходих, срещнах се с д-р Стаменов, прекрасен човек е. Чаках 2 часа и половина след определеният час, но според мен си заслужава и повече чакане, ако се налага. Доктора се раздава на 100% и на него не му е леко, стори ми се доста уморен. Това обаче по никакъв начин не се отрази на разговора ни. Хареса ми, че ме разпита, изслуша, прегледа всички изследвания, записа си някои важни неща и ни обясни неговата гледна точка. А именно тя много ми допадна- трябва да се намери причината за трудното забременяване и за загиналото бебе в 16г.с., за да не допуснем в никакъв случай да се повтори този кошмар. Той е първият доктор, който застава на моя страна и си поставя за цел да не преживявам отново разочарование, не просто да се забременее, а да се износи и роди здраво бебе. За целта трябва да се открие и премахне причината за загубената бременност. Точно това и аз исках да знам, но всички ми казваха, че няма как да се разбере, че просто така се случвало понякога, че трябва да забременея пак и следващия път сигурно няма да е така.....А ето, че имало начин да се търси причина, да се премахне и после да се върви към по-сигурна бременност. Д-р Стаменов препоръча, даже да се пазя от забременяване, преди да сме разбрали какво става и защо. Пуснахме отново хормони, ще ходя на преглед на 2.08(сега бях неразположена), ще правим цветни снимки и всичко, което се наложи.Ще пиша как вървят нещата, за да споделям с вас, а ако мога и да помогна на някой, който се интересува, чуди се и му предстоят подобни неща. Целувки и успех на всички!
  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт