Предстои ми замразен трансфер, да поговорим

  • 133 594
  • 762
  •   1
Отговори
# 690
  • v. turnovo
  • Мнения: 988
Мимс, мен винаги са ме викали към 10 часа сутринта.Няма значение дали си яла

# 691
  • Мнения: 262
Мимс, мен винаги са ме викали към 10 часа сутринта.Няма значение дали си яла
Много благодаря за отговора, на мен също ми казаха да отида към 10 часа сутринта  Hug

# 692
  • Мнения: 75
Мимс, мен винаги са ме викали към 10 часа сутринта.Няма значение дали си яла
Много благодаря за отговора, на мен също ми казаха да отида към 10 часа сутринта  Hug

Мимс, какво стана при теб? Назначиха ли ти дата за трансфера? Simple Smile

# 693
  • Мнения: 262
Мимс, какво стана при теб? Назначиха ли ти дата за трансфера? Simple Smile

Здравей, сега ще давам кръв на 23.08 и на 25.08 за РВМС, ембриолога каза, че трансфера ще е на 26.08, пак ще ми се обадят за потвърждение  датата на трансфера  Grinning
Как си ти?Още малко ти остава до теста, стискам палци да се похвалиш с три цифрено ЧХГ  Praynig

# 694
  • Мнения: 75
Мимс, какво стана при теб? Назначиха ли ти дата за трансфера? Simple Smile

Здравей, сега ще давам кръв на 23.08 и на 25.08 за РВМС, ембриолога каза, че трансфера ще е на 26.08, пак ще ми се обадят за потвърждение  датата на трансфера  Grinning
Как си ти?Още малко ти остава до теста, стискам палци да се похвалиш с три цифрено ЧХГ  Praynig

Ще стискаме палци Simple Smile  Praynig

Да, малко остана Simple Smile Добре съм, единствено имам придърпвания в яйчниците, ту се появяват ту изчезват и чат пат болки в кръста, всичко друго ми е 6 Simple Smile

# 695
  • Мнения: 262
Ще стискаме палци Simple Smile  Praynig

Да, малко остана Simple Smile Добре съм, единствено имам придърпвания в яйчниците, ту се появяват ту изчезват и чат пат болки в кръста, всичко друго ми е 6 Simple Smile

Благодаря, хайде сега всичко да ти е на 6 до края  Praynig
Като мине трансфера ще дам отчет  Grinning

# 696
  • Мнения: 149
Момичета аз съм питала ама пак да питам Simple SmileАз съм пациентка на клиника Надежда и въпросът ми е колко струва ЗЕТ и каква е цената на ЗЕТ+EЦ ?Благодаря предварително!

# 697
  • София
  • Мнения: 23 214
450 е ЗЕТ, ЗЕТ+ЕЦ трябва да е 450+350 и евентуално нововъведенета такса оплождане или нещо подобно  newsm78

# 698
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Бамбааааааааа  Hug ЧЕСТИТООООООООО   newsm44 Радвам се много  Party Лека и безпроблемна.  Praynig Praynig Praynig

# 699
  • Мнения: 295
Ей,Бамбиииииииии,страхотна лентичка си имаш!Браво!!!Щастлива и лека бременност! Hug

# 700
  • София
  • Мнения: 23 214
Благодаря  Grinning

# 701
  • Мнения: 343
Бамби, честита лентичка!  Grinning
Ти успя! Много се радвам за теб, лека и успешна бременност!  Hug

# 702
  • Мнения: 324
Бомба супер  Grinning сега стиснати палчета за безпроблемно бременеене и прекрасен финал  bouquet

# 703
  • Мнения: 85
Здравейте,

Някой знае ли как стои въпроса с трансфер на замразени ембриони от една клиника ако бих искала трансфера да бъде направен в друга клиника.

Благодаря,
Ирена

# 704
  • Мнения: 75
Здравейте момичета,

аз приключих този опит с неуспех, ЧХГ 2,08 при референтно 3 на 10 ден.
Продължавам този месец с последните 5 ембриончета, които имам.

Мен също ме интересува дали може да се направи в друга клиника ЗЕТ.

Успех на всички и продължаваме само напред! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт