Предстои ми замразен трансфер, да поговорим

  • 133 648
  • 762
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 961
Дано да има повече положителни тестове тук. Аз наистина много се надявам, макар че навсякъде пише, че шансовете са по-малки. Но след като ембриончетата преживеят размазяването - все ми се струва, че шанса не е по-малък. Все пак това означава, че те са доста устойчиви!
Моля се за всички - дано да успеем!

Пишат, че шансовете са по-малки, заради риска при размразяването. След това по нищо не се различават от пресните, ако се делят добре естествено. Аз съм жив пример за успеха на размразените. Имахме 4, три се размразиха и се деляха перфектно, едно се захвана и днес видяхме плодното сакче. Така, че смело напред и не подценявайте следоледчетата.  Hug

# 76
  • Мнения: 21
Здравейте,днес ми беше ЗЕТ но сам отчаяна имах 3 замразени но само едно се е размразило както тряба и върнаха едничко ,шансовете са минимални вече, но се надявам на чудо честно казано.На 14 ми е теста дано е положителен.Стискам палци и на всички вас Praynig Praynig Praynig

# 77
  • Мнения: 21
 plams пожелавам ти здраво бебче и всичко да е наред

# 78
  • Мнения: 961
Здравей са !
Пожелавам ти успех и не се отчайвай  Stop Едно сладоледче = едно бебче, няма място за съмнение. Сега си почивай и мисли позитивно.  Hug
Стискам палци на 14 да ни зарадваш с едно хубаво чхг  Laughing

# 79
  • Мнения: 21
Мерси plams,опитвам се да мисля позитивно но е много трудно.Чакам 14 с нетарпение.

# 80
  • Мнения: 21
само да споделя моето сладолетдче си замина с -------------------------- тест,на есен ще започна всичко от начало,а на всички вас стискам палци Praynig Praynig

# 81
  • Мнения: 556
ca - много съжалявам. И с моите 2 сладоледчета се случи същото. А им възлагах големи надежди. На есен с нови надежди, сили и очаквания. Дано изкараме едно лято, пълно с положителни емоции, които да ни подготвят за един добър резултат през есента.

# 82
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Ох Са мила  spoko горе главата, дано есента бъде едно чудесно начало за вас  Praynig Praynig Praynig

# 83
  • Мнения: 313
Съжалявам Са и Мира . Думите са излишни, много кураж и надежда за следващия успешен опит.
Моят ЗЕТ беше в събота. Казаха ми да направя тест след 14 дни т.е. другата събота, но днес не издържах и направих един шуърчек, по-отрицателен не може да бъде Sad  знам че е мноого рано но не се стърпях.Мислех си че ако има нещо все ще покаже бледо бледо.От утрогестана ще ми закъснее ли или не влияе на цикъла???

# 84
  • Мнения: 453
Toffifee, и аз като теб не издържах 14 дни (но за пресен ЕТ) и направих тест на 7-ми ден. Беше отрицателен. Мисля си, че всички твърдят че е рано, но аз познавам много момичета, на които на 7 ден е показало +++ (говорим за ЕТ на 5-ти ден). Пуснах си и кръвен и беше ЧХГ=0.00, така че според мен това беше всичко, но лекарят ми настоя да си вземам лекарствата до края и да направя тест на 14-ти ден. Така и направих, но теста пак си беше отр. Все пак сигурно има минимална надежда, щом и лекарите настояват да е на 14 ден, чудеса се случват. От Утрогестана на мен поне ми закъснява МЦ, но в дните около М. съвсееем бледо розово-бяло ми зацапва. Мисля си, че високата доза Прогестерон не позволява на М. да тръгне. Разбира се това е строго индивидуално и на някои момичета не им закъснява от Утрогестан. С две думи никой не може да ти даде по-добър съвет от лекарят ти. Най-добре е да си продължаваш лекарствата и да пуснеш кръвен след 4-5 дена. Знаеш, че уринните тестове не винаги са достатъчно точни.
Късмет !!!  bouquet

# 85
  • Мнения: 313
Благодаря ти Crow. Имах някакви спомени че от утрогестана ми закъсняваше (преди 2 години съм го вземала). Много точно си го написала. Не тръгва веднага цикъла. Аз ще си го продължавам така или иначе, около 14-я ден ако не ми е дошло още ще пусна едно ЧХГ да видим дали поне е нямало имплантация. Но като цяло усещам на къде отиват нещата, така че на есен с песен Simple Smile Успех на всички

# 86
  • Мнения: 21
zdraveite momicheta,az se opitvam da ne mislq za minaliq mi zet,no mi zakasnqva s 2 dni a dosega ot ytrogestana ne mi se e sluchvalo da mi zakasnee no shte chakam vse pak testa e --------no mislq che se xvashtam kato udavnik za slamka,momicheta ne im vqrvaite na urinalnite testove,ne vzimaite pod vnimanie texnite rezultati i znam che e trudno no izchakaite kravniq,no zashto pri men e na 10 den sled zet?a chestno da si priznaq me e strax ot esenta tezi otricatelni testove sa ubiici.

# 87
  • Мнения: 313
Ох Са това чакане е кошмарноооо. Ти кой ден си сега от трансфера???Наистина 10-ти ден за тест е раничко. На мен днес ми е 10 ден от трансфера и 28 от цикъла и имам болки от време на време като за цикъл. Направо със страх ходя до 00. Усещам че до ден два ще ми дойде ама пуста му надежда не ме оставя Simple Smile

# 88
  • Мнения: 21
ZNAM MILA 4E E TAKA.no nqmame izbor az vinagi do sega prava test na 10 den no vinagi kraven i nikoga ne me e podvel.a i vinagi imam bolki sled transver po vreme na predstoqshtiq cikal i e dosta boleznen.naistina nadejdata umira v momenta na testa i kogato doktora mi kaje sajalqvam no e -----------------.tochno togava se chustvam kato palen idiot che 10 dni sam jivqla v zabluda che shte stane.stiskam ti palci pone ti da ni zaradvash +++. Praynig Praynig :pray:chakam xubava novina jelaq go na vsichki Hug Hug Hug

# 89
  • Мнения: 313
Направо ще лудна от разни изчисления на ЧХГ-та, кой тест колко долавя и на кой ден колко ЧХГ е редно да имам при евентуална браменност. Работата е там, че трансфера ми беше на 08.05, а в събота на 15-ти ми е бил 7-ми ден нали, а не 8-ми. И за тест и то уринен наистина е много рано. Другото странно е, че теста си го пазя и се вижда една блееееда бледа сянка на чертичка, но не я взимам под внимание защото се е появила много след 10-тата минута, а на упътването пише че след тия минути е невалиден. От друга страна доста тестове са ми минали през ръцете и винаги са били снежно бели, ако щеш и след 3 дни. Така че почнах да се надявам тайничко. Защото при предното ми икси на 11 ден имах ЧХГ-362, а уринния тест беше блед. Щом при такива стойности е блед, какво очаквам на 7-ми ден. Изчислявам ли правилно дните от трансфера. Голям срам  Embarassed с едно икси зад гърба си. Защото предния път трансфера ми беше на 1-ви, а теста на 12-ти-това единадесети ден ли е???

Общи условия

Активация на акаунт