Клуб Бургаски Ветренски мами-4

  • 26 723
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 822
Абе на 8ми Ладида да вземе електрическата помпа и да ни изцеди всички Grinning Да видим какъв е млекодобива  Joy

# 76
  • Мнения: 188
Ахахахахах не дай си Боже някой друг да се опита да припари до 00, ще бъде моментално издоен

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 822
Ахахахахах не дай си Боже някой друг да се опита да припари до 00, ще бъде моментално издоен

smile3532
ох така се изхилих, че си наплюх монитора

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 420
ааааа, Ели и аз за това;-)  Та значи Авент...споделете сега обаче кой модел, моля?

Неди, забрабви! Категорично отказвам да ме доят в двете нули Crazy Чак толкова изтрещяна не съм. Сори майна - ще с емъчим с подръчни средства.  Най-накрая ще хвана мъжо да опъва... и туй то . Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 863
Мели,мойта помпа е свободна.Ако искаш да пробваш....Уж щях да я продавам,ама кой да се сети да пусне някоя обява.Та ако искаш,мога да ти я дам да я ползваш.Аз бях доволна от нея-ръчната на Авент е.

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 822
Мели с ръчната съм аз.
Ся .... гледам  в НОИ са ми вкарали февруарските пари. В SGE обаче ми дава само януарските още, а те отдавна са изхарчени Grinning
Ладидка няма как да сменя банката. Там при вкарват заплатата.
Да се похваля още малко и ще махаме нощния памперс  Laughing През деня ги пълни като за световно, но вечер както спи по 8 часа е само леко намокрен. За сметка на това пък на каката сменям гащи непрекъснато. Докато стигне до талетната и все пуснала по малко  Confused

# 81
  • Мнения: 60
Аз съм с помпата на Нук , но само си ми седи защото кърмата ни е дифицит  Sad
Hugsy ей на това се вика наглост  Hug  Laughing , а питаш ли ни нас дето нон стоп стерилизираме   Crazy
Ладида   smile3501 на детето

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 822
aaa цветиту правиш мойта грешка от първото дете. Точно сега е момента да се цедиш. Като се наяде дятето изцеждаш и двете до празно. На следващото хранене даваш да цоца. Ако не стигне едната даваш и другата. Ако и двете не стигнат даваш каквото си изцедила от предното. и пак цедиш. Дори да няма по 10-15 мин дърпаш да се сетят, че нестига. Пиеш течности и спиш. Ако си я пазиш кърмата ще спре.
от 2 до 6 дена ти трябват за да тръгне

# 83
  • Мнения: 863
Горгона,аз си ги проследявам документите в НОИ с персоналния код.Когато ми внесат болничния на първо-второ число от месеца,си получавам парите от 7 до 10-ти.Явно им трябват седем до десет дни да ги обработят и изплатят.

# 84
  • Мнения: 188
Ели е съвършено права, и аз така с първото все мислих че не стига,дай да ще му дам от едната ама малко да има за после,че започнах и да го дохранвам и тя спря.Сега давам и цедя и кърма има.Вечер понеже вече не яде в 23.30 като се изцедя вадя по 240мл. В по - предните постове Ели е дала страхотни съвети за помпата.Пробвайте,не се отказвайте.

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 822
а и още един по-лесен начин. Понеже сте много малки и няма смисъл от храненето по часове. ДАвай на поискване. Без вода и залъгалки. Няколко дена ако ще нон стоп да ти е на гърдите. И много е важно нощното хранене!!!
Ти си избираш начина. Важното е да се стимулира

# 86
  • Мнения: 60
Hugsy как аз нямам грам цедях цедях само цапам помпата , ние нали седяхме  в болницата една седмица след раждането, че малката беше с инфекция и от стреса кърмата изобщо не ми слезе  Sad в болницата непрекъснато ми правеха пробно кърмене малката много хубаво си засмукваше обаче няма кърма , гърдите ми изобщо не се наляха меки са като стафиди Sad пих чайове от билковата и на хип и хапчета за стимулиране обаче лекарите ми казаха че няма смисъл няма да стане  Sad

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 4 543
Горгона,аз си ги проследявам документите в НОИ с персоналния код.Когато ми внесат болничния на първо-второ число от месеца,си получавам парите от 7 до 10-ти.Явно им трябват седем до десет дни да ги обработят и изплатят.

Добре бе, голям въпрос стана вече.. Tired
Просто споделих опита си-  7 месеца болнични не съм получавала преди 20-то число, а майчинство получавам на 1-во, 2-ро число.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 822
Горгона,аз си ги проследявам документите в НОИ с персоналния код.Когато ми внесат болничния на първо-второ число от месеца,си получавам парите от 7 до 10-ти.Явно им трябват седем до десет дни да ги обработят и изплатят.

Добре бе, голям въпрос стана вече.. Tired
Просто споделих опита си-  7 месеца болнични не съм получавала преди 20-то число, а майчинство получавам на 1-во, 2-ро число.
ааа важното е пари да влизат Simple Smile при мен се поучи така щото ми забавиха януарските ама сега накоп ми додоха супер  Joy
цветиту а сега на какво сте?

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 822
момичета, имам още 5-6 опаковки инфакол от англия. Май няма да ни трябва. който иска да ми пише на лични.

Общи условия

Активация на акаунт