True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Бон Темпс"-турнето п&

  • 17 266
  • 730
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 5
Аз наистина  се стреснах,но пък Трайкова сигурно му се е зарадвала. WinkКой знае кои нейни упорити ухажори е отблъсквал.Трайки много мило от негова страна,да се отчетеш подобаващо довечера. Wink
И аз не давам пари за картички
Зиска знам .Затова съм спокойна като няма никой от охраната-ще се погрижиш за всичко.
Обаче я ми кажете как тъй Командира отива на зъболекар и някои моми се заиграват на непозволени игри с обвързани момци ThinkingИ после -било с учебна цел-тамън да взема да повярвам. WhistlingДю докато се заигравахте с момЪка с ''УЧЕБНА ЦЕЛ'' аз се заиграх другаде WhistlingТъй  е то като залита настрани.Аз обаче не изпускам шанса Peace
отивам да играя карти Peace

# 436
  • Мнения: 1 557
Аз наистина  се стреснах,но пък Трайкова сигурно му се е зарадвала. WinkКой знае кои нейни упорити ухажори е отблъсквал.Трайки много мило от негова страна,да се отчетеш подобаващо довечера. Wink

Естествено....както всяка вечер Wink

# 437
  • София
  • Мнения: 65
Щи хареса би,после само тук при нас ще седиш. Wink
Обаче глей само Бил да не ти ареса,че ставам зла. Mr. Green
Питай Танчето 70,тя знае.

Ок чувствам се офиСиално предупредена   Innocent    Само дето нещо не ще да сваля.......

# 438
  • Мнения: 920
Танчее, кладеш ти кладеш огина Whistling
Инак Ерик кървясал, омазан, остриган, обръснат все е Убав, как нема Парцалана да го обикаля, кат' куче кокаляк Mr. Green
Аз съм на караул, тъй че Унимателно моля, на Тара  и е позволено само да гледа отдалече и да се прехласва. Туй то, аз след като тъй отсъствах, се чувствам виновна и мисля да  врътна няколко стражувания едно след друго, даже се запасих с хеликоптер, отгоре ще гледам, по - добре се вижда Mr. Green Ще Фъркам с перката и само да видя някой дет' не трябва да се овърта и пускам перката да се върти на бързи обороти Crazy

# 439
  • Мнения: 5
 А нема такова нещо

 smile3505 smile3508аз съм най-миролюбивата в темата Hug
Ama той какво я е захвалил Парцаланака,та Парцаланка Crossing Arms.Тю МИСЛЕХ,ГО ЗА ЧОВЕК С ВКУС.Ми то  може и човека да обърнал повечко бири и затова да ми се струВа като Синдито.Ама да го видя сутринта като се събуди и ДА НЯМА
               ---А ooooh! КРОКОДИЛ-Алексчето със стреснат поглед
               ---Къде ooooh!-Парцалчица
               ---Че и говори ooooh!-Алексчето още по-стреснат.
... и на него да ходим да лейм куршум Thinking
После отиде си незнам колко време Нортманова да се тюхка.
Зиска забравих да добавя ''КАЧЕСТВЕНО'' Peace

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 20:08 от tanq 70

# 440
  • Мнения: 3 735
Официално ви казвам, че ша ма уморите без време!  hahaha

Скаргарзмът ми го сподели дружката дет е сержант в четвъртъчната група (съвсем кодирано стана, знам, ма имам предвид една група във фейса, а дружката е=сънувачката) Не знам дали говоря на човешки език, щот ей ся догледах Новолуние на 100% качество и шма прощавате! Embarassed

"доматена корида с леко гнил характер, изразяваща се в мятане на помидорите върху кратунката на фейопоклонничката"

Беееееб, you ruuule!!!

Танче, знам я аз Дю, знам я. Ше я изнудвам след 2 дни да спре да приказва такива  Mr. Green Мерси, че следиш и ти!

Тара, прииждай, моме, в цирка!  Laughing

# 441
  • Мнения: 5
Аз напускам поста ВРЕМЕННО.
Няма вредили на територията.А и Зиска е минирала за всеки случай.Тъй,че отивам да сложа Сами да спи.И дано имам късмет .С преспиването де. HugСтигат ми за днес''бойните игри''-малко но качествени Naughty  Няма да нападам из засада.Останалите от патрула да са спокойни

# 442
  • Мнения: 1 557
В духа на темичката ни се сетих за една любима моя песен,която слушах преди.....15 г Crazy.Понеже съм я чувала само на "пиратска" касетка,изобщо нямам представа кой я изпълнява,затова ще ви я напиша като стихотворение за лека нощ Wink

# 443
  • Мнения: 1 557
Сюжет на измислени трилъри черни,
тез теми сега са толкоз модерни:
Хълм като хълм и замъка стар,
градина,лопата и мъртъв гробар!
Петък 13-ти,кръгла луна,
чуват се стъпки навън сред калта,
крясък на прилепи,вой на чакал
и всичко е тъмно и пълно с печал!
Скърца врата и се отваря,
стисваш клепачи и чакаш края,
секунди се нижат като години,
някъде тук е пълно с гадини.
Плъхове черни до твойте обувки,
вещици грозни ти пращат целувки,
стая с изгнили мебели прашни-
ето ти екшъни,силно ужасни!
Чакаш за среща фея една,
но си объркал деня и нощта,
бал на вампири тук те очаква.
Има ли смисъл да се оплакваш?
Смяташ,че всичко ще свърши за малко-
да ама не,и много жалко!
Бухал проскубан стене във мрака,
никой добро тук не го чака!
Що ли ти трябваше да се домъкваш
и точно тук сам да замръкваш?
Знам,че на всичко сега си готов,
ама каква ми ти тази любов?
Тия вампири ще те научат,
я глей ги к'ви са-кръв ще ти смучат,
ще те излапат като луканка
йо без майтап-тяхната ма.ка.
Цял се тресеш,но си инат.
Гаджета много на този свят.
Я се изнасяй от тази игра,
к'во ще я чакаш,да е дошла.
Паяк огромен пълзи по стената,
вън кукумявка разперва крилата,
стонове адски кънтят под земята,
сърцето ти скача и се премята!
Пита те даже вятъра зъл:
Още си тука?Ти нямаш акъл!
Що не повярваш,че те прецака?
Кой луд като теб тук ще я чака?
Вече е късно да се спасиш,
идва смъртта-ето я,виж,
цялата в черно коси с косата,
я се изнасяй-свърши играта!

Защо ли ти трябваше да се забъркваш в тази игра?
В която да се чувстваш като един от два отблъскващи се полюса!
Връвта отдавна е прерязана и просто е безмислено да я вързваш отново и отново!
Слънцата и луните вече изчезнах
и ти се грееш на някаква студена,луминесцентна лампа,
ама то явно не е същото!
Правиш се на луд и се спотайваш,за да не те очисти някой маниак или садист в тъмното
и така ден след ден!
След време всичко ще изчезне,както на времето са изчезнали динозаврите.
И тогава нас ще ни наричат "древните"-древните,които се обичаха!


Е,те това е!Ако някой се сети нещо да казва,а ако-не........приятни сънища!

П.С Представете си какво впечатление ми е направила щом я помня цялата наизуст #Crazy

# 444
  • Мнения: 3 735
Таничка, силно съм впечатлена, всичко това да помниш наизуст?! newsm10

Танче, бре, да вземем да те пишем почетен сержант, щом си се оттеглила от Бил?

Лека ви нощ, мили мои, аз след малко отивам да смилам Едуард на перфектно качество  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Какво говоря, боже, какво говоря, ще смилам Джентълмена в обичайното му качество, сиреч перфектно. Някой да ми затвори устата, моля...

# 445
  • Мнения: 1 557
Таничка, силно съм впечатлена, всичко това да помниш наизуст?! newsm10

А де?Аз което трябва не мога да запомня,но за сметка на това помня куп глупости Mr. Green

# 446
  • Мнения: 5
Ирка откъде го изнамери това перфектно качество. Rolling EyesНие из къщи вече взехме да търсим дискове. #Crazy
ПУсто все лошо качество гледаме Crossing ArmsТо мен не ме бърка .Особенно след като Джаспър счупи пианото/срамота -беше хубаво и добър звук имаше/.Ама като рекли искаме го ПЕРФЕКТЕН и туй то  ooooh!Ми викам им искате го ама няма  Naughty.Само Ирката си го гледа ПЕРФЕКТНИЯ- ПЕРФЕКТНО.
 Crossing Arms не,че съм била отбой,ама леко взе да ми писва и да ме наболява дисковата ooooh! от дебнене из разни храсти и горички.Доста отдавна съм ходила на военно .На 17г/10кл/ни водеха задължително 2 седмици на военно обучение, задължително беше по комунистическо/голямо шоу беше/.Защо да се тормозя като има толкова много хубави... Whistling
Трайкова ти покрай Алексчето сигурно си прихванала някоя дарба.Признай си-КОЛКО КРЪВ МУ ИЗПИ? Wink

# 447
  • Мнения: 1 557
Трайкова ти покрай Алексчето сигурно си прихванала някоя дарба.Признай си-КОЛКО КРЪВ МУ ИЗПИ? Wink


Aaaa,нищо не признавам Crossing Arms То по него време изобщо не съм знаела за Алекс(какъв пропуск Confused),иначе сигурно сега щях да ви пиша от....Шведско Mr. Green

# 448
  • Мнения: 5
 Joy Joy JoyМи ти сега не пишеш ли от там?А ...А ОБЕЩАВАШ РАЗНИ РАБОТИ...ЕДНО ДРУГО .ДА СЕ ОТЧЕТЕШ ПОДОБАВАЩО... Wink
Гледам аз сега  ''Мооnlight''.ми той Люк все си свети с фенерчето ,СЯКАШ НЕДОВИЖДА.Нали уж имат изключително добро зрение и се оправят отлично в тъмното Thinking

# 449
  • Мнения: 1 557
Кой Люк бе Танче? newsm78 За Мик Сейнт Джон ли говориш? И той е сладурче Wink

Общи условия

Активация на акаунт