Жената Дева 5 -жените хамелеони :)

  • 24 688
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 723
.

Последна редакция: пт, 11 фев 2011, 21:13 от Еластина

# 706
  • Мнения: 59
ДЕВИЗ: АЗ AНАЛИЗИРАМ всичко и непрекъснато , дори анализирайки твоята простотия и непросветеност се задълбочих да чета безобразните ти глупости , но пустото ми любопитство . . . - Ти знаеш ли го лафа за котката . ? ? ?

Общи приказки - Абе ти знаеш ли че много говориш ! Девата е много сериозен и находчив знак . Тези люде са най разнообразни и богати на характерни особености . Девите се стараят да достигнат перфектно положение във всяка област . Обикновено достигат едно много добро интелектуално ниво и притежават богата обща култура . Музиката им е слабост . Чистотата и здравословното хранене са поставени на пиедестал . Мърлячите и занемарените хора заслужават презрение и често стават жертви на словесните и критикарските възможности на Девите. Изключително хитри и комерсиални . Изобилието на сиво вещество често се използува за постигане на успех в кариерата . Не си падат по семейството и рядко издържат дълго време с един единствен партньор . Малко повече от 90 % от астролозите са от тази зодия или имат нещо общо с нея - било то Асцендент или Луна в този знак. Лично аз не познавам астролог без да има важна позиция в този перфектен , интелектуален и не по малко идиотски знак ...............

Добри черти - Слушам те внимателно - да не пропуснеш нещо . . . Най доброто качество на Девите е , че забелязват онези дребни детайли , които убягват на останалите . Те са ненадминати в боравенето с цифри , миниатюрни детайли , поприща които изискват буден и деен ум и анализарорски качества . Като подчинени са най подходящия избор . Ако имате нужда от перфектни бачкатори и работохолици то най добрия избор е Дева . Имат склонност да се запасяват с мангизи за черни дни , но не във дивата форма на скъперничеството , а в благоразумното боравене с финикийски знаци . Страхотно е постигането на баланс между прагматизма и реализма от една страна и богатата душевност и въображение от друга . Човек очаква от една Дева да е дребнава и критична , но често бива приятно изненадан и предразположен към едни по възвишени и чисти щуротии . Неневиждат простаците и хората с идиотско чувство за хумор . Те самите имат страховито такова и често се случва да го използуват по един много изчистен начин . Разбира се в повечето случаи за да осмеят някой недостатък или тъпанарско поведение на някого . Много добри имитатори са и когато имат настроение за лигавщини са в състояние да те разсмеят по този начин - имитирайки до съвършенство някой човек и доукрасен по перфектен начин от самите тях . Винаги е подредено около тях . Докато другите си търсят книгата или ключовете от мазето - Девата винаги знае къде се намира червения пълнител за химикалка или иглата среден рамер с вдянат бял конец дълъг около шест сантиметра и някакви си там милиметри , които ще и стигнат за да зашие скъсаното копче на костюма..

Лоши черти - Хм - тоя па . Я да те чуем все пак . . ! Девата е човек , който може да бъде поставен в категорията Дразнител . Не те оставя на мира докато не ти изброи купища недостатъци и не те обсипе с препоръки и съвети за разрешаването на даден проблем . Девата върви след теб и гаси лампите , мърморейки колко е скъпа електроенергията . Пак Девата ще се учуди защо ходиш на работа с личния си автомобил при наличието на градски транспорт . И защо по дяволите си си позволил такси при положение , че една нощна разходка при минус 10 градуса и само за някакви си 7 километра...!! Ако ти е студено и понечиш да включиш отоплителна печка ще бъдеш подканен да си облечеш повечко дрехи , но в никакъв случай да не се стигне до подобно разхищение ...... По природа не е агресивен знак , но ако се наложи да спори с някой - то ще се учудиш каква злоба може да предизвика тъпотията , липсата на обща култура и задълбочени познания по психология . Веднага ще бъдеш наврян в на кучето в мишата дупка с такава мощна тирада , че ми е жал за теб . Девите рядко проявяват смелост да заемат високи ръководни постове , още по малко се стремят към това - и слава Богу . Представи си такъв да ти е шеф . Ще бъдеш не изчанчен , а направо размазан от юркане и критики . Той ще знае в колко часа с точност до секундата си благоволил да отидеш на работа , колко време си обядвал , колко цигари си изпушил и колко минути си се скътатавал , но най лошото е че няма да си тръгнеш преди да си преизпълнил плана за деня и не си почистил и подредил работното място . Не си мисли , че Девата ще си тръгне преди теб . Ще остане последна само и само да види в какво състояние оставяш работното поле . Случва им се да си носят работа и за вкъщи . Това се отразява и в семейните отношения , но за тях е много важно да изпипат работата най добре от целия колектив . Не са балами . Обикновено бачкат нещо което няма нищо общо с физическия труд . Тъй като са интелектуалци много им се отдават професиите свързани с писане , дизайн , журналистика , счетоводство и други подобни , а с появата на компютрите - направо гепиха Господ за ташаците .......

# 707
  • Мнения: 723
.

Последна редакция: пт, 11 фев 2011, 21:14 от Еластина

# 708
  • Мнения: 59

ЖЕНА - ( Мома )

Страхотни резачки . Добри любовници . Притежават удивителната комбинация от ефирно и в същото време земно излъчване . Телата им са много красиви и пропорционални . Може би най поддържаните от всички други . Притежават онези компоненти на които трудно се устоява . Обичат да ги ухажваш и да изтъкваш качествата им . Винаги протакват работите от което ухажорът направо е готов да свърши при първия допир - загорел като животно и с прегрял от желание член . Девите имат много хубави крачоци и адски приятно за окото - и на пипане дупенце . Раменете им са направо подлудяващи за очите на мъжа . Нямат големи балкони , но те и без друго не са чак толкова важни . Устните им не са като на Франческа Делера , но пък езика ги отсрамва напълно - по игрив от всеки друг . Само два три пъти да те обиколи с него и си целия на К . И тя хитрушата много добре знае какво ти доставя удоволствие и нарочно сякаш те бави . Спусне се и ха да го лапне - започват едни обиколки едни ми ти протакания , едни ми ти въртели и когато вече се реши да го стори - о горкичкия не , не , чакай , нееееее . Много са хубави . Колкото са трудни за сваляне - толкова по голяма е наградата след това . Тези палавници често си мислят за по колективни изпълнения . Рядко им се случва да прекрачат прага на благоприличието , защото губят няколко години в мислене и анализиране . След известно време на уговорки и горещи молби , можеш да бъдеш възнаграден и със секс в заветната и така мечтана за повечето мъже точка . Прекрасните Деви могат да бъдат свалени с демонстрация на материално благосъстояние , тънко чувство за хумор , интелект и ако си чужденец . Поднесените подаръци задължително да имат предимно практическо приложение , в никакъв случай някакви си украшенийца , тук дори продупчен билет от трамвай може да бъде приет с възторг , но най добре се постарай - бръкни дълбоко в джоба и купи страхотна дреха много як GSM или електронен бележник , книга или музикален диск - тя го заслужава , но не споделяй колко много мангизи си прежалил , защото ще и развалиш приповдигнатото настроение , а тя тъкмо размишляваше какъв добър и умен мъж си само .............

# 709
  • Мнения: 723
.

Последна редакция: пт, 11 фев 2011, 21:15 от Еластина

# 710
  • Мнения: 59
Е признай нещо де....какво се държиш за главата само и се червиш. hahaha

# 711
  • София
  • Мнения: 39 954
Аз признавам всичко и от двата поста, без бой Simple Smile

# 712
  • Мнения: 723
.

Последна редакция: пт, 11 фев 2011, 21:16 от Еластина

# 713
  • София
  • Мнения: 39 954
А това "Абе ти знаеш ли че много говориш!" с такава сила важи за мен и мама, че направо нямам думи. Макар, че водолейката у дома може да надприказва и двете ни заедно.
Тя мълчи само когато спи.

# 714
  • Мнения: 631
Абе от къде ги вадите тези писания  newsm78
Разковахте ме от смях пък се и позамислих  Laughing

# 715
  • Мнения: 59
Има още,ма за утре,да не скучате. Hug Joy Joy Joy

# 716
  • Мнения: 723
.

Последна редакция: пт, 11 фев 2011, 21:17 от Еластина

# 717
  • Мнения: 631
Хахаха да. Не е лошо да ги попрегледаме - все пак рано или късно ще ги препишем  Peace

# 718
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Арвен  Joy
Чела съм ги преди, но не устоях на изкушението.
Майтап,майтап...но на голо дупе си е живо.....Т.е. вярно си е  Mr. Green

# 719
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016

ЖЕНА - ( Мома )

 Нямат големи балкони , но те и без друго не са чак толкова важни .

 Laughing  Laughing  Laughing

При мене балкона си е солиден  bombs   Joy  Crazy .

Текста е хумористичен, ама като цяло за мен не се отнася, съвсем честно. Никой не въртя на шиш за единия му секс, не обичам преиграно да ми се свалят звезди, а скъпи, материални, практични подаръци и  демонстриране на добро финансово положение не ме впечатляват грам, дори ме дразнят в повечето случаи. Но пък иначе наистина много ценя в мъжете интелигентното чувство за хумор. И да, анализирам и мисля, но обикновено впоследствие, прекрачвала съм границата на благорпиличието неведнъж.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт