BuyNowFromUSA.com

  • 4 698
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте,някой поръчвал ли е от BuyNowFromUSA.com.Аз си харесах доста дрехи,но се чудя още.Ако знаете нещо,моля пишете!  bouquet

# 1
  • Мнения: 177
Привет,

Аз съм си пазарувала с тях. Много са коректни, изпълняват бързо поръчките и като цяло съм доволна  Peace

# 2
  • Мнения: 66
ще направя пробна поръчка и ще пиша за коректност, срокове и тн.

# 3
  • Мнения: 15
мерси,пък може и аз да поръчам

# 4
  • Мнения: 262
и аз им се каня от доста  време....
ама май ще изчакам малко

# 5
  • Мнения: 0
Поръчах си едни слънчеви очила от USA. Чаках около 28 дни - ни вест, ни кост. Накрая получих уведомление, че очилата са се изчерпали и няма как да ми ги доставят. Поисках да ми върнат парите, обещаха да ми ги преведат и вече една седмица няма резултат. Ще видя дали ще се окажат коректни. Ще пиша когато има развитие по темата.

# 6
  • Мнения: 2 081
пуснах заявка за някои неща  ще пиша като получа отговора им Simple Smile

# 7
  • Варна
  • Мнения: 283
записвам се Simple Smile

# 8
  • Мнения: 0
Цената на доставка до БГ каква е?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 31
Аз съм поръчвала чрез тях миналата година по това време...
Нещата пристигнаха за около 10-12 дни
Бяха 2 чифта ботуши, пристигнаха без кутии, но мисля, че те предупреждават, че някои от нещата може да са без ориг. опаковка, с оглед на това да няма злоупотреби и то на българска територия.
Бяха изчислили крайната цена, но без куриера от София до Варна
Преведох парите /всичките/ предв. по тяхна банкова сметка.
Общо взето това е...
Нямаше разминавания в модели или номерация!

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 48
За мен лично отношението им беше некоректно. Поръчах си стока , която те ми таксуваха при едни килограми , а когато пристигна при мен се оказа че с с 2 кг по- малко , което при тяхната комисиона от 12 долара на кг е сериозна разлика. Когато се обадих да питам защо - смотолевиха нещо и ми затвориха. За себе си съм решила че повече няма да ги използвам.  Naughty

# 11
  • Мнения: 2
Измамници! Взимат пари без да са проверили дали стоката може да се достави.

Общи условия

Активация на акаунт