Течен шоколад?

  • 12 670
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
И аз си купих продуктите и утре ще го правя, но... май няма смисъл. Защо ли ми се струва, че купеният излиза по-евтино? Или поне на същата цена, а не си играеш да го правиш. Е, вкусът на домашния е по-друг, и аз се бях затъжила за вкуса от детството и затова се изкуших да си направя сама... Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 153
Цитат на: petty
И аз си купих продуктите и утре ще го правя, но... май няма смисъл. Защо ли ми се струва, че купеният излиза по-евтино? Или поне на същата цена, а не си играеш да го правиш. Е, вкусът на домашния е по-друг, и аз се бях затъжила за вкуса от детството и затова се изкуших да си направя сама... Simple Smile

Принципно идеята е да си хапнеш домашно направено шоко:) Не че не можеш да си купиш и да ти излезе подобна цена,но...правенето е много бързо и лесно, така че не е ирачка;)
Аз днес пак си направих Embarassed ама кво да се прави като на бебо пак му се прияде.....Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 517
Вчера си направих и аз шоколада - абе хич не е лош  Stuck Out Tongue , днес вече го няма, предимно по моя вина...   Embarassed   Нищо, че маслото не беше хубаво и придаваше малко недобър вкус...  Neutral Face
Само лошото е, че няма вече сухо мляко в по-големи пакетчета, ами само по 50 г. Мъжът ми взел 5 такива и след като решил, че и какаото трябва да е толкова - взел и 5 пакетчета какао...  Shocked и само тези двете неща му излезли 4 лева...  Neutral Face Вече май ще си купувам само готов шоколад!

# 18
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
А какво ти беше маслото, че не ти хареса? Confused

# 19
  • Мнения: 1 517
Абе на някаква варненска фирма - "Милтекс-КК", в сребриста опаковка. Обикновено вземам на Фибела или някоя друга по-известна фирма, но сега нямаше.

# 20
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
А някой да е пробвал с маргарин за по-диетично и по-чиста съвест  Embarassed

# 21
Цитат на: anomalia
А какво ти беше маслото, че не ти хареса? Confused


А,да! Маслото задължително трябва да е някое пробвано и хубаво! И аз правих с някво гадно и безизвестно масло и стана кофти-нито беше вкусно, нито се стегна шокото Close Иначе го правя с масло на Лактис

с маргарин честно казано не смятам, че ще стане, най-малко заради това, че няма да се стегне....

# 22
  • Мнения: 955
Супер сте, откога се мъчех да си спомня какво се слагаше. Ако имах продуктите, като се замисля, може и с адаптираното мляко на бебчо. Отивам да го правя.  #Milti  #Onfire  #Milti

# 23
  • София
  • Мнения: 328
Не се ли слага на котлона маслото и захарта, поле и другите продукти-правила съм преди много години по този начин и ставаше много вкусно, дали е това рецептата с точните пропорции

Общи условия

Активация на акаунт