От БГ Баба Марта се забързала и в Кипър мартенички вързала {33}

  • 33 142
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Васе,честито и от мен,...да си жив и здрав на мама и тате

това е за мамата на рожденика

# 61
  • Мнения: 28


жу ,да ти е жив и здрав малкият сладур и винаги да те кара да се гордееш с него Peace

# 62
  • Мнения: 0
  Днес ни е хванала липсата май!
  Жужка, да ти е живо и здраво синчето ! Много късмет и щастие му желая, а на теб - да се гордееш с всичко, което той прави!

# 63
  • Мнения: 8
Жууу, да расте весел и засмян рожденника!

 newsm78А тортата къде е  Whistling

# 64
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
здравейте момичета .... Grinning
Жужка чрд на Васко да расте голяяяяяяям и силен и да Ви радва с хубави и умни неща.....
и за мама малко букетче

# 65
  • Мнения: 289
Честит рожден ден на Васко!
ДА расте силен,здрав и благороден!

# 66
  • Мнения: 28
понеже някои каза ТОРТААААА. bowuu..и тукинка сме си едно семейство...домакинята я няма,ама на нас не ни пречи да си хапнем,я   chef  smile3521 smile3508

                                 

# 67
  • Мнения: 8
 smile3508 Ох, тортичка, да си жива и здрава Анче, че отмени домакинята! Hug Hug
Ей, Жу, къде си да видиш какъв купон сме заформили за здраве на цялото ви семейство Hug

На мен цял ден ми върви на гости. Къщата ни е пълна от сутринта и не намирам две минутки да драсна някой ред. Ето и сега идват други. Абе като е тръгнало на купон...

# 68
  • Мнения: 28
 hahaha hahaha 

мадамки где сте бря?! newsm78

# 69
  • Мнения: 28
Едмо момче заминало далеч от дома си, за да учи при един прочут учител. Когато застанало при мъдрия старец, първият му въпрос бил: "Колко време ще ми трябва да стана мъдър като теб?" Учителят бързо отговорил: "Пет години". "Това е много дълго време - казало момчето. - Какво ще стане ако уча двойно повече?" "Тогава ще са нужни десет" - отговорил учителят. "Десет това е прекалено дълго. Какво ще стане, ако уча по цял ден и до късно всяка вечер?" "Петнайсет години" - отвърнал мъдрецът". "Нищо не разбирам - казало момчето. Всеки път, когато обещая да посвещавам повече енергия на целта си, ти ми отговаряш, че ще е нужно по-дълго време. Защо?" "Отговорът е прост. Ако едното око е вперено в крайната цел, остава ти само едно, за да те води по пътя."

                                   

    лека нощ

# 70
  • Мнения: 903
Аууу, Ачне, от де ги изнамери тия първообрази на героите от вицовете за Иванчо и Марийка hahaha Joy Joy
Ааама ще ме умориш - от едната крайност /майтапчийската/ как изпадна в точно противоположната - дълбоко-философска.. Whistling

# 71
  • Мнения: 28
                                         


               добро утро приятели bouquet

блонди... Crazy Hug..такава съм си аз непредсказуема...снощи се рових в нета и дълго се смях над ''Иванчо и Марийка реших да го споделя с вас Peace Hug...след това съвсем случайно попаднах и на статията bowuu...и адски много ми хареса Peace...и хайде хоп и нея да споделя!!!...............между другото забравих да ти благодаря за вниманието което си отделила на аватарчето ми Flutter...просто и това исках да споделя с вас....моето цветно настроение  bouquet Crazy Laughing....и ти червената гореща мадамка-отговаря на твоето излъчване Wink bowuu

# 72
  • Мнения: 8
Добро утро и от мен, цветни момичета!
Анче, с удоволствие ще ти направя компания за кафенцето Hug
Нося и малко калорийни бомби за повдигане на настроението


...че то какво ни остана - хапване, пийване,... ей- тия три работи  Twisted Evil

# 73
  • Мнения: 903
Анче, страхотевично кафенце си ни сервирала сутринта мммммм....с гъст каймак - точно както го обичам yes
А пък Весич с тия тортички...леле майкоууууу smile3508 коя по-напред да награбя... Добре че не се е образувала навалица и избора е изцяло мой smile3521

Днес тука бомба паднала - явно се стягате за утрешно голямо празнуване Whistling

# 74
  • Мнения: 0
Олееее...влиzам и виждам и кафенце и торта.....Ей Веси и Анче...да сте ни живи и zдрави HugМНогоооо вкусноооо

Жу,да ти е zдрав малкия Васко и много радости да ви носи

Блонди,темичката както винаги е страхотна.... PeaceС кеф да си са иzпиШем Party

Ние пак имаме гости,един приятел от София,но да ви кажа,не че е неЩо ново zа вас,но си е ангажимент...и вече тактично,а пък ако искат и да ми се сърдят,откаzвам всякакви гостувания Crossing ArmsОт както живеем тук все някой иска да ни гостува и никой не си zадава и въпроса,че имаме дете и сме прекалено zаето..то да е zа ден два...а всеки си прави остата zа седмица ,две...та така....Затова и не мога и два реда да ви драсна TiredНо сега спинкат всички...а и е хубаво,че има и ФБ,та и там можем поне ред,два да си драснем...Хайде Кате...идвай и ти във ФБ Crazy

Ами и аz да почерпя....а поводът е....на 28.02.моя мъжо ми беШе рожденик...нямаШе как точно на датата да "свирна",но не пропускам сега
Wink



...и така...да ви е сладко Hug

Иначе при мен няма новини....преz юни ми е поправката zа иzпитите и сега Ще преговарям пак...нямам мотивация,но трябва някакси да не се предавам.Но нека първо иzпратим гостенина си Whistling
За утре ви пожелавам весел праzник  bouquet Wink
Целувки zа всички и много хубава седмица Flutter Peace

Общи условия

Активация на акаунт