ЮНЧЕ в коремчето дивее, а пък мама - хубавее! - 17

  • 19 304
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 339
Честит празник.
Валя, много благодаря за темичка, много е хубава   bouquet
Аз утре съм на преглед и се надявам вече да разберем пола на бебето.
Днес съм с ужасни болки в срамната кост, доста се разхождах, но още от сутринта като станах ме болеше и така цял ден, макар че не съм се застоявала. Чувствам се като стара баба, която не може да върви.
Снощи ми се струва, че имах контракции, събудих се в 4часа и усещах нещо все едно бебето леко помръдва и после изведнъж корема ми става на камък, но не ме болеше, после ме отпускаше и така до 6ч. Днес през деня пак усещам същото, но нямам болка освен в срамната кост. И незнам дали бебто ми притиска нещо, но нещо ме наболява долу в дясно, но е по-горе от апендикса. Добре, че утре съм на преглед, че иначе щях да се побъркам с тези болежки.
Много хубави неща сте качили в албума.
Кидман, дръж ни в течение какво става с тебе, стискам палци всичко да е наред.
Честито на всички рожденници.

# 16
  • Под липата
  • Мнения: 620
Хоп, цоп, пляс!  Laughing
 Марчелка, а ти кога смяташ да се свържещ с Георгиев ? Към края на седми месец ли?

# 17
  • Мнения: 293
krems82 а при вас има ли избор на цветове?Тук ми казаха,че за сега няма внос и аз сьм си я харесала в зелено и черно изчаквам края на март ако изобщо получат.Иначе сьм се насолчила кьм една на джордани подобен модел е с 3 коша пак но за нея ще дам с 200 лв отгоре.
ESTELITAAA голям корем много голям Hug Hug Hugмного си сладка:)

Последна редакция: ср, 03 мар 2010, 22:09 от Natai_Nat

# 18
  • Мнения: 314
ivv83, по-скоро свекървата е имала предвид облъчването, а не заради шумовете, както и katjushka го е обяснила.  Peace

И аз това се чудя... дали има все пак някакви вредни излъчвания.  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 128
valq, прекрасна темичка   bouquet...Честит празник и от мен, момичета  bg!!!

# 20
  • Мнения: 609
Благодаря за темичката - страхотна е!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 097
И незнам дали бебчо ми притиска нещо, но нещо ме наболява долу в дясно, но е по-горе от апендикса.
И аз днес от обяд съм с такива болки, които се усещат само при движение. Пих 2 но шпа, не мина. Бебчо не го усетих цял следобяд и меко казано се притесних. Привечер мръдна и болките намаляха, явно си е спинкал удобно и беше притиснал нещо. Стискам палци утре да се покаже вашето срамежливче и чакам да споделиш какво е казал АГ за болежките. Аз бях вчера и всичко си беше наред, дано и сега да е.  Praynig
Рафаелка, по съветите на АГ-то, като останат 45 дни преди термин.  Peace Кумата ми ходи при него да и следи бременността, следващия път ще я помоля да му каже за мен и да да го попита кога да отида. Като имам отговор ще пиша.  Peace
Валя, много благодаря за темичката!   bouquet

# 22
  • Под липата
  • Мнения: 620
Рафаелка, по съветите на АГ-то, като останат 45 дни преди термин.  Peace Кумата ми ходи при него да и следи бременността, следващия път ще я помоля да му каже за мен и да да го попита кога да отида. Като имам отговор ще пиша.  Peace
Ще ти бъда благодарна  Grinning

# 23
  • Мнения: 10
И аз да се впиша в новата темичка, браво Валя - страхотна е!

А можете ли да ми кажете и на мен как да вляза в общия албум  newsm78,
и също да попитам дали има мнения за тази количка http://www.bambinodirect.co.uk/details2.asp/ProductID/1887/hauck … -all-in-one.html?

# 24
  • Мнения: 133
Да се запиша и аз,валя прекрасно оформена темичка,браво  bouquet
Количката на Hauck,мисля,че Алексова си беше поръчала Аполо от e-bay newsm78
А дрешките на некст са уникални, особено ми харесаха гащеризончетата-шарени и весели Grinning
Днес пак времето беше страхотно и пак зяпах само колички.Сега много ми харесва Abc desing Mamba-някакви отзиви
http://bebcho.bg/bg/details.php?id=38

Като я търся в нета за тази цена различно ми излиза или с кош за новородено ,или без........

Честит Национален Празник

# 25
  • Мнения: 50
ivv83, по-скоро свекървата е имала предвид облъчването, а не заради шумовете, както и katjushka го е обяснила.  Peace

И аз това се чудя... дали има все пак някакви вредни излъчвания.  Rolling Eyes

Ахам да, чесно чесно казано и аз до сега не съм се замисляла...  newsm78 ,
А за дрешките, какви размерчета купувате ?!?  Thinking

# 26
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
valq и от мен  Hug
 Peace аз трета , за късмет  newsm44

И да питам, какъв размер дрешки купувате - 54см,...и нагоре (0-3м) ?!?!  newsm78
дидииии днес май те зърнах на центъра, но нямаше как да се обадя бяхме в едно заведение и оправяхме сметката, докато се натуткаме и ти замина, беше с приятелка и новото сукманче  Joy /ако не съм се припознала  де  Rolling Eyes /
Хахахаха  Joy, аз съм била, така бях облечена и бях по кафетата и по магазините днес цял ден-сега се прибирам и от гости Laughing. Другият път може да се засечем по-отблизо и да се запознаем  Flutter. Аз няма да те позная, защото май не съм виждала твои снимки в албумчето, ама ти ще ми се обадиш-както аз спрях Мамита Десита  Mr. Green. А пък за дрешките, днес за първи път купих ританки на бебчо-от АИКО и ги взех 56 см., сигурно ще ги облече два-три пъти.  Simple Smile
Валя, мерси за темичката, много е сладурска!  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 140

честит празник

Валя



Натаи Нат незнам колко съм сладка.но определено вече съм слон,благодаря ти за милите думи,нали ние водим класацията с килограмите Simple Smile


# 28
  • Мнения: 525
Добро утро от нас, ето обичайното кафенце:


Хубав да ви бъде деня, макар на вън да е мрачно и дъждовно!

ani di количката е страхотна!

# 29
  • Мнения: 293
Добро утро!:)
Estelita да кой какво прави ние все еме в челните позиции откьм килограмите:))))Ама на мене взе да не ми пука вече щом бебка е добре и иследванията са добре значи и аз сьм добре HugЦял живот сьм на диета и сега баш няма да стане пак:)Иначе и моят корем рязко порастна последните 2-3 седмици но не е чак колкото твоя Hug

Общи условия

Активация на акаунт