ЮНЧЕ в коремчето дивее, а пък мама - хубавее! - 17

  • 19 305
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Ето ме и мен Simple Smile Добро ви утро, макар и мрачно и облачно Simple Smile
Май днес ще бъде ден за мързелуване вкъщи  Tired
За утре темата в ЦУМ е "Най-чести здравни проблеми през първата година на бебето", други желаещи има ли Simple Smile
Следващата седмица ще е особено интересна теамта -  "Бабите - начин на приложение"  Wink Grinning

# 46
  • Мнения: 4
Абе за какви водачи на класации говорите, изглеждате страхотно. Аз може да съм 10 килограма отгоре, ама пък бая захлебих точно преди да забременея, по време на бебеправенето, така че все едно съм плюс 20.
Грациозна съм като танк и почти толкова хубава.
И аз така "захлебих" преди да забременея.  hahaha Разликата от миналата година по това време и сега ми е 30 кг.  Crazy Ще ги борим после. А ти се оправяй бързо и повече никакви срещи с котки.  Naughty Hug

Добро утро и от мен момичета! Доста сте ранобудни- аз по рано от 9 не ставам, мога да си го позволя сега, е и после едва ли ще имам възможност.

Не можах да се стърпя да  не се включа към групичката с повече кг /+12/ и като четох ми подейства като успокоително, че не само аз изглеждам като "танк" Simple Smile
Бях се зарекла че много ще внимавам какво ям, защото изключително трудно свалям и почти постоянно съм на диета /като периодично я нарушавам/ , но ето че точно в тоя период не мога да се ограничвам -едва ли не си казах - сега ми се е паднало да похапна, поне имам оправдание, но ми е бедна фантазията какви лишения ще трябва да изтърпя после за да вляза във форма. Дано не съм ви отегчила с разсъжданията си, но това ми е болна тема Sad

Приятен ден ви желая, дано и днес се покаже малко слънчице, че от утре та чак и другата седмица го дават все валежи, а така мразя мрачното време.

# 47
  • Мнения: 189
Здравейте и от мен.Валя,благодаря за страхотната темичка.Нека да я изпълваме само с положителни преживявания:)
Както много от вас и мен ме боли срамната кост и то от 1 месец насам.Особено като постоя малко седнала или легнала после като тръгвам да вървя,леле мале,все едно на кол съм седнала:)Я да питам аз,мамите на които мъниците са седалищно,по-слабо ли ги усещате?Аз като е така го усещам определено по-слабо,а когато е обърнато направо ми избива коремчето:)
Ох....с влизането в тоя седми месец взех да се шашкам да не взема да родя,че нещо много ме е страх Laughing Laughing LaughingНека бебоците да си стоят на топло до юни:)
Хубав и усмихнат ден от мен  bouquet

# 48
  • Мнения: 147
хайде да се запиша и аз. Един ден ме нямаше и писали писали ooooh!.

Ох на мен много ми тежи тоз корем вече и краката така ми отичат, че не мога да си обувам обувките. А като се сетя, че тепърва предстоят най- тежките месеци ooooh!

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Добро утро!

Валя,   bouquet
Мартеа, страшна вечер си изкарала.Дано вече ти е по-добре.
Кидман, добре че са те видели навреме, значи хубаво те следят.
FiFi:), smilianova, много добре ви разбирам.Тези дни и на мен ми е същото.Вчера ходих на фризьор и си подстригах около 15-20 см. от косата.Мислех, че ще ми се оправи настроението с нова прическа, ама не познах.Сега обмислям да взема детето и да отидем за седмица-две в къщата на майка ми малко да починем.Усещам се, че съм доста нервна, не мога да понасям мъжа си вече.Тъкмо да си за липсваме малко. Wink

Пак сте засегнали болна тема - килограмите.Направо сами си ровим в раните. Whistling Аз вече съм +7 кг., като последния 1 кг. го качих за седмица в болницата.Въпреки, че общия ми брой не е много - вече съм 55 кг., ми е тежко и с умиление си гледам дрешките, в които скоро няма да вляза.

# 50
  • Мнения: 0
добро утро сладурани  Hug

стига вече с тези кг аз съм депресирана от тях и не ги мисля  Crossing Arms вече съм над кг с който родих дъщеря ми  ooooh!

кремс качи снимки .моят любим се дърпа още  - вчера харесах едни панталонки за бебчо ,а той .............миииииии добре   ......не знам си кво и накрая се изниза от магазина  hahaha

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 097
flower_72Hug вие не знаете още пола, нали?  Или аз нещо съм пропуснала?   Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 781
Варненки  - знаете ли къде се намира Депо центъра ? Някъде на пазара бил и имало и колички, които били на по- ниски цени. Сега една колежка ми обяснява, в събота щяли да отиват да я капарират. Повечети ги нямало в наличност, но имало каталог и като капарираш след 2-3 дни ти я доставяли
Та някоя от вас ходила ли е там?

# 53
  • Мнения: 49
Само се сещам за количката на Чиполино Перфект-а - моята кума има и каза че е много доволна, само дето трудно се събирала в багажника ,( те имат голф ).
После пак ще пиша, че сега ще се стягам за работа  Hug

Лелееее така ли и ние имаме голф 4, та ще трябва да видя размерите и да меря дали ще влиза в нашият, благодаря ти, че ме подсещаш за това, че то хич не е маловажно.
Иначе за Чиполино всички изказват все лоши отзиви, обаче аз като вървя по улиците и все зяпам по количките на хората, ами то масово са с евтини колички, я чиполино, я бертони и т.н. Невярвам пък да са чак толкова лоши. То за мен всички си имат все по някой недостатък, аз идеалната количка за мен все още не съм я открила  Joy

Да ви кажа и аз имам болки в срамната кост само при движение, но незная дали е нормално това????  newsm78 Някоя от вас съветвала ли се е с доктора си относно този въпрос?????

# 54
  • Мнения: 30
И аз в новата тема. Вчера бях на преглед, диването е почти 800 грама. По едно време си захапа пръстите на крака  Shocked и заспа... Иначе по цели нощи ми се върти в корема и раздава ритници на баща си като си сложи ръката.

# 55
  • Мнения: 1 563
И аз да се впиша в новата темичка, браво Валя - страхотна е!

А можете ли да ми кажете и на мен как да вляза в общия албум  newsm78,
и също да попитам дали има мнения за тази количка http://www.bambinodirect.co.uk/details2.asp/ProductID/1887/hauck … -all-in-one.html?


Айде и аз в да се запиша, докато не сте я приключили Shocked Много писане, много чудо, а аз очаквах, че ще сте навън и няма да приключим старата.

Та добро утроо!!!

Да пиша за количката, да, точно този модел купихме ние, сглобихме го, доволна съм. Много лека, всичко е измислено, има пълно легнало положение, коша за новородено може да се монтира и сам и върху летния такъв. Столчето е много сладко, багажника е огромен, има и дъждобран и подложка за повиване.Раничката е доста голяма и ще побира всичко.
Леко материята не ми хареса, но пък може да се окаже по- добра от всички други, които на пипане са по мекички, тази леко  шушне.

За мен бе по-важното  да е лека, с широк кош и екстрите-стор V кош за новородено, в който съм влюбена.
Гумите също са перфектни, много прилича на модела на Чиполино, Перфекта, май преди няколко страници някой го беше показвал.Сякаш са копирали една от друга двете марки.
Има си подложка за крачета, така че детето да стъпи, а не като повечето са само като подложки и няма стъпалче, дано ме разбирате. И летния вариант може да се ползва за новороденото, има си чувалче за крачета, абе страхотна си е за тази цена.

Но сега събрах две кошници за кола, едната е на Чико, и тази на Хаук и се чудя какво да правя. На Чикото е май по широчка, но пък тази от комплекта става за количката.
Трябва да го продам, та ако някой си търси подобно на половин цена, нашето е червенко, в отлично състояние  bouquet

За размерите, аз взех бодитата на 0-3м трите по-пъстри, и двете в розово са 3-6, но разликата е малка.Препоръчвам ви да не взимате 56, а следващия.
Имайте предвид, че памперсите много издуват и е добре да са по големки, за да не дърпат бебчо. Пък и бебчо изглежза по-добре в малко по-големки дрешки, леко подвити.

Валя, благодаря за темичката, сташна е!!!!

Целувки

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Хайде и аз да се запиша в новата тема!
Валя, чудесна си!!!   bouquet Благодаря.  Hug

Киди, дано на прегледа всичко е наред и разгадаете тайната на бебчо- момченце или момиченце е.

Относно количките на Чиполино, с дъщеря ми лятната ни количка беше такава, взехме я когато беше на 9 месеца и си изкарах с нея до края, даже е още здрава и е в мазето. Аз също съм си харесала сега тази Перфекта, смятам тези дни да отскочим до Коматевско шосе и да поразпитаме за нея, но на визия ми допада.
Относно ритниците на бебоците- нашето срамежливче подритва вечер, през нощта и сутрин рано е особено активно, рита навсякъде, дори напоследък и около ребрата, а през деня го кара п- кротко. Дано сега се набесува, и като се появи да си почива през нощта - да се надявам ли изобщо на такава илюзия ....   baby_neutral  Joy

# 57
  • Мнения: 50
 Hug Добър ден и от мен тумбачета
диди обещавам че следващия път ще се обадя  Flutter , а и довечера ще гледам да кача някоя моя снимчица (макар че нямам с коремчето още  Crossing Arms newsm78 ) и на бебчо  bowuu
за болките и аз вчера доста се поизпотих, цял ден едни разходки, едно ходене и накрая като се прибрахме , не можах да помръдна, легнах да си почина малко за 10тина мин, та ми по - отмина   ooooh!

хайде аз влизам в банята лек и усмихнат ден от мен  Party

# 58
  • Мнения: 16
Добро утро!
Да се запиша и аз в новата тема  Simple Smile
Валя, мерси за темичката   bouquet
Аз да питам софийските мами - някоя ходила ли е на лекциите в Сити Центъра? И знаете ли дали трябва предварително записване? Знам, че за тези в ЦУМ е необходимо да се зопишем предварително, но за тези в Сити Центъра не намирам инфо.
Аз следобяд имам среща с бебка, дано всичко е наред  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 58
Поздравления за хубавата тема, пожелавам Ви много пролетно насторение, въпреки мрачното време на вън.Момичета да Ви попитам, с напредваме на бременността и растежа на корема как усещате натиска на матката върху другите органи, усещате ли тежест, придърпване?От сутринта нещо съм се притеснила, дискомфортно ми е на стомаха, усещам тежест, но мисля че не са контракции, защото вече знам какво представляват, а и пия магнерич.Скоро влязох в 6 месец и се мисля, че всичко е от растежа и опъването на връзки, во въпреки това им е притеснено.Вие имате ли подобни проблеми?

Общи условия

Активация на акаунт