ЮНЧЕ в коремчето дивее, а пък мама - хубавее! - 17

  • 19 323
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1
здравейте! отдавна не  съм писала , не че пиша много  Embarassed
 виждам  че споделяте килцата  да и аз да кажа  моите са 10  и  тежко ги преживявам  #Cussing out 
 количка  вече си взехме  chicco scoop asia  с стола за кола и  коша  Simple Smile
Искам да ви питам колко често ходите на Ж К ?   На мен никога ме ми е казала кога да отида (ходя на своя глава) нито ме е мерила кила или талиата  нищо  тряба да и вадя  думите с ченгел и ми е тъпо така  никъв професионализъм  да не говорим са доборо отношение. smile3516 smile3515 smile3511

# 61
  • Мнения: 4
flower_72Hug вие не знаете още пола, нали?  Или аз нещо съм пропуснала?   Rolling Eyes


Не, Марчелка, не си пропуснала - така и не можа да се види на последните два ехаграфа - все е обърнато  Sad. Много искам да разбера, защото колкото и да опитвам да не се настройвам за конкретен пол - не успявам- първо мислех, че ще е момиче, сега пък момче .... , но то явно няма отношение към моето любопитство - крие се и това е Simple Smile

# 62
  • Мнения: 781
StellaQ , как си траела до сега ?
Ами какво правиш като отидеш? А плащаш ли нещо ? По-добре я сменяй  Naughty

# 63
  • Мнения: 10
Ето ме и мен Simple Smile Добро ви утро, макар и мрачно и облачно Simple Smile
Май днес ще бъде ден за мързелуване вкъщи  Tired
За утре темата в ЦУМ е "Най-чести здравни проблеми през първата година на бебето", други желаещи има ли Simple Smile
Следващата седмица ще е особено интересна теамта -  "Бабите - начин на приложение"  Wink Grinning

Добър ден на всички и от мен!  Hug
Etka_koketka , аз съм желаеща утре за ЦУМ, даже много ми се иска да се запозная с някоя от мамите, които ще ходят. Ако предварително се уговаряте, може да имате впредвид и мен. И дано да не съм нахална, но искам пак да попитам за албумчето - как мога да вляза?
Алексова, благодаря за подробното описание на количката, за сега тя ми е фаворит, но...ще видим  Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 1
в правителствена болница сум си платила пакета 700 лв май беше като раждането ми ще е без пари, но не е там проблема
Проблема е че много мразя  такова професионално  отношение от лекари . Моите родители и двамата са медицински лица  и знам какво трябва да е отношението пациент лекар  #Cussing out и се ядосвам още повече.  smile3511

# 65
  • Мнения: 781
StellaQ , щом си си платила такъв пакет, не може ли пак да си там, но при друг лекар са ходиш? Или то е обвързано и с него?

# 66
  • Мнения: 525
И дано да не съм нахална, но искам пак да попитам за албумчето - как мога да вляза?

На лични ще ти пиша!

# 67
  • София
  • Мнения: 1
днес това ще проверявам  Praynig

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Валя благодаря за темичката- много сладко оформление!
ivetka79 ами нормално е да усещаш тежест, все пак като си на преглед кажи и на лекаря, но предполагам че всичко е нормално, все пак всичко вътре се разтяга, бебчо расте...  Simple Smile
Кидман стискам палци всичко да е наред!
Киди - да се отчетеш след прегледа!
За килограмите - от както кантара ни е без батерия /близо месец/ не съм се теглила и се чувствам много добре!  Laughing
Иначе тия дни съм по магазините, че стягаме ремонт на стаята където ще се първоначално с бебето. Само нещо тапети не мога да харесам, днес пак ще гледам. Тук е едно такова облачно също.... но все пак- хубав ден на всички!

Последна редакция: чт, 04 мар 2010, 12:45 от t_tabakova

# 69
  • Мнения: 5
Ето ме и мен в новата темичка Simple Smile

Валя   bouquet

# 70
  • Мнения: 1 565
Излязоха ми резултатите за Варицелата, та сега трябва да ходя на консултация с вирусолог.Моята не можела да ги разчете.
Беснея и не мога да приема това- да работиш това, едва ли не ти се е случвало да имаш бременна , контактна с болен от Варицела и да не си виждала резултата от изследване.
Поне за ориентир, до утре ще се побъркам, плаче ми се от тази моя АГ.
като си направих скрининга, пак отидох с резултата и тя пак същото- трябва там където съм го правила, там да ми го и разчетат.
Тя само урина, кръв и микробиология ли си знае, уфффф. Може и да не съм права , но все си мисля, че трябва да са наясно с такива изследвания и резултати.


Пуснах тема във форума, дано някой си е правил и да даде някаква насока.

Сори за хленченето ми, но много й се дразня на тази и след понеделника отивам при другата и това е.

# 71
  • Мнения: 140
Ехооо,как сте момичета? Simple Smile
Стига с тези кила,че направо ми се реве,при сина ми стигнах 92кг като гледам тази бременност пак ще ги стигна Sad.Всеки ме пита кога ще раждаш и като има кажа юни и те  Shocked
На мен взеха крайниците да ми се оттичат,другата седмица съм на консултация да видим какво ще кажат,а колко сладко ям не е истина Sad
Килата ще ги мисля после,с малко зор за 5 месеца отлабнах с близо 25кила,та надявам се и този път да ги смъкна Simple Smile
Хубав ден!

# 72
  • Мнения: 0
Връщам се от прегледа и бързам да се отчета.Всичко е наред с бебо.Беше застанало седалищно.За килограмите съм вече +9 от началото до сега.Само кръвното пак ми беше малко ниско въпреки че си бях изпила дневната доза кафе.Иначе доктора потвърди че ще си имаме момиченце.И аз такова чувство имам но все пак ще видим като се роди живот и здраве.Да помоля за  stork-girl

# 73
  • Мнения: 7
valq_ чудесно си се справила с новата темичка!   bouquet

Etka_Koketka честита придобивка, със здраве да си я ползвате! Вчера съвсем случайно докато се разхождахме видях следващия модел на количката, която съм харесала и веднага направих завой да я огледам по-отблизо, мноооооого ми хареса, но моя мъж го хвана срам ли, що ли, та не можах да питам майката откъде я е купила. Ще ме кара да се разхождам при хубаво време пак в Младост 3 и да я дебна  hahaha, цяла нощ я сънувам Whistling Ще видим какво ще реша накрая!

alexova и на теб честити придобивки, дрешките са много сладурски, а в обувките вече съм влюбена, чакаме снимчици и на количката!


За кг
дотука съм +13  #Crazy! Без коментар повече! Ужасена съм!

Имам питане към мамите, които вече си купиха шишета на Томи Типи
- взехте ли и четката и може ли да се пъха хубаво навсякъде и съответно да измива, както съм писала и преди изварявам шишетата само преди първата употреба, после ги почиствам с по-топла вода и четка, та затова се чудя дали могат да се измиват хубаво така? Ако не може да стига хубаво навсякъде четката, поради по-различната им форма, със съжаление ще трябва да купя някакви други. newsm78

svetli25 честит  stork-girl


# 74
  • Мнения: 119
Оффф, болна тема са тези килограми ooooh! Последно бях +11, но не съм се теглила скоро.

Валя, с малко закъснение, мерси за темата, чудесна е!

Киди, стискам палци и аз.
Ударете и за мен по едни, че довечера съм на последната морфология при Марков и пак ме е подгонило шубето.

Алексова, много неприятно отношение от страна на докторката ти, права си да се ядосваш. А дрешките от Некст са страхотни просто!

Светли, честита девойка!

Общи условия

Активация на акаунт