ПЛЕВЕН - 131

  • 41 459
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 955

Пламси, честит празник!
Да си здрава, щастлива и усмихната!


Деси, според живущите в селото са си точно такива. Даже уж ги знаят кои са, но нищо не могат да направят хората.

Валенце, как ви мина ноща?

Номадка и Фталл, честита ви кола! Със здраве и безаварийно да си я ползвате!

Десисладка, дано всичко с мъжът ти се развие благоприятно!  fingerscrossed

За сополи не ми говорете  Tired
И двамата са със зверска хрема от миналият четвъртък. Вече 10 дни минаха , а едно и също. Не, че капя нещо в носовете им, де, но очаквах подобрение след една изминала седмица. Калин естествено кашля от тази обилна хрема, предимно сутрин след ставане и понякога нощем. На Митко не му пречи  Simple Smile

# 706
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Честит рожден ден, Пламси! Много здраве, щастие и любов!

Валенце, скорошно оздравяване на Бубка!

Номадка и фталл, честита ви нова придобивка, със здраве да си я ползвате и здрава да излезе, че да ви вози по-дълго и безаварийно! Скорошно оздравяване на Кирил.

Скорошно оздравяване на всички болни.
Мразя вирусите  #Cussing out

Тони, благодаря за инфото. Тъкмо се чудех къде да намеря детския вариант на цитросепт(май така беше?)... Grinning Че от цената му се бях стреснала... И аз забравям - то едно ли е...  Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 189
Пламси,честит празник  bouquet Heart Eyes
Десисладка,дано се оправи мъжът ти Praynig
Валенце,и на Бубка пожелавам бързо възстановяване Praynig Hug
Номадка и Фтал,честито ви возило,с кеф да си го ползвате дълго време Peace
На Хриси хремата я оправих само с Коризалия,сребърна вода в носа и Алиум Цепа 9CH точно за3-4 дни,че даже и помпата не успях да използвам.
Див,да се оправя и пърлежът бързо Peace
Ние сме абонати на Плевен Спринт,ако има пак прожекции на детското филмче и някой иска да ходи,предоставям каквото му трбва за да влезе Peace
Дес,в петък през нощта бяхме в спешното,биха му някаква инжекция и ни пратиха вкъщи,в понеделник и вторник е по лекари.Сега казва,че е добре Praynig

# 708
  • София
  • Мнения: 9 887
Честит рожден ден,Пламси!Много здраве и любов!



Ох,благодаря ви!Бубка не е имала температура от снощи ,съответно не съм и давала сироп за сваляне също от вчера вечерта.Сега е с 36,6. GrinningТова не се е случвало от 5 дни.И общото и състояние тази сутрин е чудесно,засега,в момента реди пъзели.Укротих се.
Деси,знам,че прекалявам с притесненията,но това е положението,не мога иначе.Старая се,наистина много се старая,обаче на моменти ми пада пердето.Снощи не знам какво съм правила като се разтрепери,по едно време гледам ,че Мими се е завряла в другата стая в ъгъла и плаче тихо и уплашено.Като я попитах защо,отговори,че я е страх да не стане нещо с кака и. CryГоляма съм патка,знам,толкова ми стана мъчно за Мими,какво и причинявам.Но наистина се старая,просто на моменти действам така,все едно не съм аз.


Номадке,честита ви кола,да си я карате безаварийно!
Освен това,номадке,тая нощ съм те сънувала.Тъй че идвай тука да тълкуваш. LaughingЗнам,че това,което сънувах,може да се случи само в сънищата,не наяве,а именно-ти беше дошла на пазара в село Люлин.Обаче фталл го нямаше,той дори в сънищата ми бяга като попарен от Люлин. LaughingТа,номадке,ти беше с Кирил.а той беше голям младеж,около 16 годишен.И се беше загаджил с една моя съседка,а аз им помагах в любовта,демек криех ги от теб.Обаче ти дойде и го Фана.И ми се разсърди.И си хвана Кирил за ръка и си го завлече обратно у вас.Подозирам,че го направи,защото момата беше люлинчанка Mr. Green.Те това съм сънувала,нито дума не съм преиначила.Казвай сега какво значи.

Последна редакция: нд, 14 мар 2010, 10:10 от Валенцето

# 709
  • Мнения: 184
Честит рожден ден, Пламси! Бъди здрава и много щастлива!

Музе,пожелавам бързо оздравяване на мъжа ти и хубави резултати на доплера.

ДеЩо, и моят мъж ще ходи на Ловеч. Даже искаше да взима Миро. Аз обаче не съм на същото мнение.

Да се оправят всички болни дечица.

# 710
  • Мнения: 87
Ха-ха Валенце изтрепа рибата. Joy Joy hahaha Laughing
Ами доколкото съм веща непозната жена в съня ти е на хубави новини свързани с успех, при това не съм руса, но вече и син като има замесен.... Crazy Laughing Joy ще направя едно кръгче с новата кола и ще помисля. Може да пусна едно тото пък аз за всеки случай. Whistling
Ние сме разбити от този антибиотик който пием - Сумамед. Такова разстройство има Кирил, че просто... #Crazy

Десиссладка да но мине всичко нормално и бързо при мъжа ти. Много е неприятно да се разправя човек с болници.

# 711
  • София
  • Мнения: 9 887
Номадке,благодаря за тълкуванието. Laughing
А за разстройството-ти какви пробиотици му даваш на Кирил и всъщност даваш ли му?Ако не-вземи си .

# 712
  • Мнения: 2 556
Дивианка, дано не е нищо сериозно това с бъбреците  Hug Hug

Бързо оздравяване на всички болни дечица  Simple Smile

Относно компютрите - Кари покрай батко си е доста светната и от 2-3 годишна играе на комп. игри. Предимно фризьорски салони за кучета, сладкарски цехове, в които правиш разни торти, обличане на девойки, сватбени агенции, състезателни с колички. Има и една,в която е детегледачка и гледа бебета.  Laughing Внимавам да я ограничавам откъм време, но никога не съм мислила да я спирам. В момента играе някои игри така добре, както и аз ги играя. И двамата имат и по една ферма във Фейсбук и си ги обработват и подреждат - е, Кари с моя помощ, разбира се.

# 713
  • Мнения: 2 070
Пламсито! ЧРД! Весел празник и пиши по-често тук.

Нуши, на мач и аз бих отишла, ама не мога да ангажирам за толкова дълго време свекърва и мама, те сигурно ще тръгнат в пет и ще се върнат в 11-12, знам ли го трафика какъв ще е, докато се измъкнат колите около стадиона..
Иначе по-голямо дете бих завела, но нашите са малки, пък и моите са момичета. Яна ходи с мама на баскет /сестра ми озвучава мачовете в Балканстрой/ и се навикала навикала, пък и писнало и искала да си тръгва.

Който ползва пробиотици моля да напише къде има най-голям избор, глобули си търся също на Ентеросан, вчера бяхме в посока Кауфланд и там нямаше, днес освен Санитата да проверя. Има разни доста скъпи, но и не ми вършат работа.

Марго, не знам дали има детски вариант, но има по-евтин български - Биоцитрин се казва. А за децата просто се разрежда според възрастта и килограмите. Капка на килограм - ако детето е 15 кила - три приема на ден по пет капки, аз съм давала и повече, но за над две годишно дете.

Валенце, обръщай внимание и на Мими, освен че се шашка може и да реши, че разболяването е удобен начин да ти привлече вниманието. Споделяй с Ангел и тука с нас, пред Мими се прави на ударена

# 714
  • София
  • Мнения: 9 887
Деси,когато нещата текат обичайно и децата са здрави,с ръка на сърцето мога да кажа,че Мими  прекарва повече време с мен,тоест не страда от липса на внимание.В почивните дни редовно Ангел излиза някъде с Бубка,а аз водя Мими на театър или някъде да поиграе с нейна приятелка.Само когато Бубка е болна се получава това.А и лошото е,че Мими вижда,че когато тя самата е болна,го приемам нормално,макар и да се пиртеснявам,не изпадам в кризи.А когато е болна кака и реагирам другояче.Някой ден ще си даде сметка защо го правя,но на този етап нито знае какви проблеми сме имали със сестра и,нито смятам да и разказвам.Рано и е още.Знае само,че кака и не може да говори,както някои деца не могат да ходят,други не могат да чуват.И за моя радост приема това съвсем нормално.
Ангел....единственното нещо,което за тези десет години така и не успяхме да изгладим с него,са моите реакции като са болни децата.Той просто...айде да не кажа,че не му пука,обаче го приема съвсем нормално без притеснения и драматизъм.Аз като са болни не ям,не спя,ако спя сънувам Номадка Laughing...а той просто не показва с нищо да е притеснен.И никак не разбира моите реакции,постоянно ми прави забележка,че не бива така да правя...просто не ме разбира специално за това поведение.В Плевен личната ни лекарка,Григорова,веднъж надълго и нашироко му говори защо е така,как е нормално да постъпвам и реагирам така,как с времето с негова подкрепа и с подкрепата на лекарите ще го преодолея.Е,така и не го проумя той това нещо.

# 715
  • Мнения: 184
Деси, и аз съм ходила по мачове, но Миро е още малък за стадиона. Не,че когато беше на 7-8 месеца баща му не го заведе на моторни състезания,но все пак- за мач  ми се струва малък още. Иначе на моторите много се беше накефил. Гледах го после на клипче- ако имаше как и той щеше да подкара някой мотор.

# 716
  • София
  • Мнения: 9 887
И за пробиотиците да кажа.Аз ползвам за Бубка от повече от месец вече Лактофлор.От тези,които се дъвчат.Има и таблетки за гълтане.

# 717
  • Мнения: 5 026
Деси, аз Ентеросан не успях да открия в няколко аптеки.Ако ти намериш,да ми драснеш къде.
Давам му Лактофлор за дъвчене, но напоследък и нео не намирам, та имам 1 шише с капсули в хладилника.Също и Линекс съм му давала.
Номадка, сменете АБ ако е възможно  Rolling Eyes

# 718
  • Мнения: 2 111
Честит рожден ден,Пламси!Бъди здрава,щастлива и много обичана   bouquet


Диди,дано всичко е наред с изследванията на пърлежа Praynig
Номадка и Фтал,честита кола!

Симона също беше с хрема,но мина за 2 дни с Коризалия,Осцилококцинум,капки сребърна вода+клеева тинктура и спрей Куикс.
Но за пръв път има ларингит,за каква лаеща кашлица става на въпрос,направо няколко дни беше кошмарно,по цели нощи се дере и задушава,нямаше глас дори.Педиатърката ме предупреди,че по принцип слиза надолу и става бронхит и се оказа права.Съответно сме на АБ.
Като пробиотик давам Линекс и Ентеросан в момента.

Музе,стискам палци всичко да е наред на изследванията  Hug

# 719
  • Мнения: 1 955
Не давам пробиотици, не капя капки, не давам превантивно нищо от рода на Есберитокс и още куп производни.
Като ви чета, не знам колко големи са ви шкафчетата с шишенца , като знам моето без всички тези неща които чета, че имате, колко е пълно  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт