Пролет вече наближава, през ОКТОМВРИ мама ще се става!

  • 26 805
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро  Grinning

Всичко друго спи в къщи все още, ама аз след вчерашния маратон по спане неможах повече. Сега се чудя какво да ям за закуска, нищо не ми се яде, незнам направо.

Опааа малката стана, до после...

# 61
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
    Здравейте на Всички,

    Поздравления за оформлението на новата тема, наистина е прекрасна!

    Не съм писала от известно време, но това се дължи на факта, че през тази седмица направо не знаех къде се намирам. Беше ми много зле. Типично стандартните симптоми от гадене и главоболие ме изкараха извън строя. Все си мислех, че ще минат малко по-леко, ама-не.  Sick bob4enka  и аз съм така. Нямам апетит, но все пак гледам да хапвам по нещо малко. Как се справяте мами-Вие с неразположенията?
    Лек и приятен ден от мен!  Hug

 

# 62
  • Мнения: 36
nani-banani , благодаря ти за съвета ще пробвам Hug

# 63
  • Мнения: 16
Здравейте, мами! Аз току що приключих с капризите на моите мъже в къщи- единият искаше палачинки за закуска, другият макарони, а за себе си направих мюсли с кисело мляко и чак сега излизам от кухнята след закуска, а то станало почти обяд ooooh!
Честно казано искам и на мен да ми става лошо от цигарите, за да мога да ги спра изведнъж. Преди пушех много- по кутия и половина на ден, после като започна да ми закъснява ги намалих на 4-5 на ден, и сега все още сутрин с кафето пуша една и вечер още една Embarassed И с предната си временност бях така- намалях ги постепенно и чак 15-16 седмица ги спрях напълно. Но вие не правете като мен!
За корема- и аз имам , и то огромен! Особено вечер изглеждам като в 5-6 месец
Днес в 16 часа съм на преглед. Много ми е притеснено Praynig

# 64
  • Мнения: 15
Здравейте, мамчета!
Аз си мислех да излизам по магазините, а тук вали сняг и е голям студ  Rolling Eyes  Ама сигурно все пак ще изляза. Чакам половинката да се върне и отиваме с колата.
daila777, не знам, дали ще ти помогна, но аз обикновено като имам такива проблеми, ям препечени филийки. За друго не се сещам. Дано се оправяш бързо.
Зеленоочка, стискам палци всичко да е наред.
Ох, за сутиените... Ще разгледам, ще разпитам. Все още не съм се отказала от Триумф, стига да намеря нещо сполучливо като за моето положение. Ще преценя, но на мен бельото ми е слабост. Бельо и чорапи видя ли, не мога да се спра.  nuts
Мисля да взема нещо против стрии превантивно. По принцип не съм предраположена към подобни неща, но бременноста .. предполагам, че ще се отрази.
За цигарите. аз преди си припалвах. пушех по около 4 - 5 на ден. По едно време ги бях увеличила, но поече от десет не съм пушила. Преди да забременея, просто ги бях почти спряла - по една или изобщо без. А сега вече никак! Но и не ми се пуши. Но е лесно като не си бил страстен пушач.

# 65
  • Мнения: 25
Добро утро  Blush нищо, че е вече обяд  Mr. Green

нещо не ми се мърдаше днес от леглото, но все пак се измъкнах  Wink милата ми сестричка я изтормозих да отиде за банички, а то милото спеше още  Crazy

bebZz - за билетите приятеля ми каза, че сега до към щни месец има такива оферти на WISS air и излизали към 35 лв. двупосочен, трябва сега да запазим за април месец, другото, което е полетите са само през седмица и ще мога да се възползвам само аз, той няма как да идва до Варна, т.к. е на работа по това време.

Да ви питам след като ме викат на 25 март да се записвам и тогава ще ми назначат цял куп изследвания след това чак след месец ли пак ще ме викнат или всеки лекар различно  Thinking споерд зависи от ситуацията ... може и така да е ?!

Пожелавам усмихнат ден без неразположения на всички  Hug

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 181
sunny beach , при кой АГ ще ходиш?
И успех, дано излезеш от кабинета с възможно най -широката усмивка  Grinning

# 67
  • Мнения: 2
Здравейте!

Току що се регистрирах във форума и веднага намерих хубава тема, чието заглавие много ме разведри Simple Smile Скоро разбрах, че съм бременна и с интерес следя коментарите тук. За жалост още не са ми определили точната дата през октомври, тъй като се оказа, че нещата са се случили малко по-късно отколкото предполагахме.

# 68
  • Мнения: 16
Добро утро, мами!
Малко е късничко вече за утро, но аз сега ставам  Mr. Green . Позагубих се за 2 дни и вие - хоп в нова темичка. А темичката е Страхотна - Лейди  smile3525
Ние правихме малко ремонти из нас и нямах много време да ви чета, та тази сутрин направо си отчетох =). Иначе се чувствам страхотно - заредена с ентусиазъм и адски нетърпелива да дойде понеделник - тогава съм на ФМ( все ми се струва, че рано ме викнаха ама да видим). Гледам за сутиени си говорите - и аз имам ОГРОМЕН проблем в тази област. Корема ми още никакъв го няма, но гърдите  bombs ... Памела Андерен ряпа да яде. Но вчера направо се преродих http://www.kiddicare.com/wcsstore/ConsumerDirect/images/catalog/ … 972/KC16972_l.jpg Това е страшно удобно!
Видях, че в старата тема сте разказвали разни ужасии  Laughing  за раждането - мога ли да помоля мамите раждали с цезарово да споделят малко инфо.
Иначе да се похваля - детската е почти готова и до довечера може да кача и някои снимки.
И да не забравя - Добре дошли на всички нови мами!  Hug
Нещо май не ми се получи номера с картинката! Sad

Последна редакция: сб, 06 мар 2010, 12:38 от andrea_nicko

# 69
  • Мнения: 15
Pupa_G, добре дошла   bouquet Лека бременност. Моят лекар си записа терминът, който се пада според последната менструация и ми каза, че е почти сигурно, че ще има разлики. Според него, дори и да знаеш кога ти е била овулацията, пак може да се получи разминаване. така че, изчисли си датата според послединя ден на менструацията. Важно е бебчето да се развива добре и да няма проблеми.
stelisima, на мен ми казаха, че след като се запиша на ЖК, започвам да ходя всеки месец. само ако има проблеми, по-често. ИНаче досега си ходех на две седмици.
andrea_nicko, не разбрах кое е страшно удобно  Embarassed
Хайде, чакаме снимки от стаята. Браво на вас, бърз действате.

# 70
  • Мнения: 16
stellty  - преди това изречение трябваше да има снимка, ама нещо не успях да я кача  Embarassed  Вече може да се види!

# 71
  • Мнения: 15
Наистина изглежда страшно удобно.  Wink

# 72
  • София
  • Мнения: 13 206
Не съм, то защо си спряла кафето и пиеш черен чай?  Mr. Green От гледна точка на кофеина една и съща работа. Иначе аз обожавам черен чай.. и аз с мляко  Mr. Green Ако искаш намери бял чай, той е с най-малко кофеиново съдъжание, а на вкус е прекрасен. На цвят е малко по-светъл от черния, на вкус мога да кажа, че ми харесва повече  Wink

Зеленоочке, стискам палци. Напиши какво е станало.

Мен днес също ме присвива леко корема. Не е болка, ами е като все едно напомня за себе си, пристяга ме. Трябваше при татко да ходим вечерта, обаче му отказах. Ще се излежавам из нас  Wink

# 73
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Относно чайовете, аз съм голям любител на зеления чай. Немога да открия дали е противопоказен. Знам, че не трябва да се прекалява с него, но аз пия да кажем два, три чая в седмица. Някой да има инфо  newsm78

Отивам да си купя мед и ще правя пак лимоната, че добре ми се отразява. Правя я с газирана вода и много добре става, а и е полезна  Peace

# 74
  • Мнения: 16
Нани-банани, първата бременност ми я следеше Драгнева в частния си кабинет и после си я наех и за раждането. Доволна бях и сега пак първият ми преглед беше при нея, но тя е с ужасно стара апаратура и на 11 дена закъснение не можа да види нищо и ми каза да отида след 15 март, но аз немога да чакам толкова дълго и си запазих час в новата болница "Дева Мария" във Ветрен. Разбрах, че Драгнева работи и там, така че може да се случи пак тя да ме преглежда, само че на супер модерна апаратура. Пък и цената на прегледа е една и съща на двете места-30 лв.
Стискайте ми палци всичко да е наред!

Общи условия

Активация на акаунт