Баба Mарта се появи,ОКТОМВРИйче в ръчичка мартенички държи!

  • 24 228
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3 641
Честита ни нова темичка Hug Нямам много възмомост да пиша ,защото вчера припаднах от изтощение .Габи ме побърква, реве и врънка по цял ден. Не вярвам да е от ваксината, понеже тя си е такава Не бях яла почти нищо няколко дни и ми стна много лошо. После не помня. Tired
Чипче, за Себамед-Габи всеки път се зачервва като и сложа, май прави алергична реакция Rolling Eyes
Болничките бебчета бързо да оздравяват Hug
Искричка ,честита месечинка Hug

# 17
# 18
  • Мнения: 909
Записче и от мен...,благодаря за темичката... Peace
*Jeny*  Hug..,недей така ,хапвай от време на време.Няма ли кой да те сменя от време на време?
Честито на месечинките!  bouquet

# 19
  • Мнения: 103
Жени, мила, аз също колабирах преди известно време. Оттогава не се е повтаряло. Задължително закусвай/особено ако кърмиш/. Похапвай в движение докато разнасяш детето. Не се оставяй, защото може да ти прилошее, когато си с бебето в ръце, а тогава е страшно.  Hug
Лека нощ!

# 20
  • Мнения: 617
Леле, Жени...  Shocked
На мен онази вечер така ми се зави свят, че чак започнах да залитам.И ме държа докато заспах.Какво беше това чудо не знам.В момента, в който си мръднех главата и къщата ми се залюляваше.Аз пък имам кой да ми помага и да ми я гледа, ама не щЪ. CrazyЩо съм такава дива не знам.Батковците съм ги давала на бабите, ама сега Дара нещо не ми се дава.Искам аз да си я гледам.Даже като дойдат да я видят и ако нещо не правят като мен и се дразня....лелеее свекърва съм гадна. ooooh!Но явно безсънието си казва думата....ама не се давам без бой.
Чипче, аз голямо оглеждане се оглеждах за теб вчера, ама не те видОх.То не че можеше изобщо да се види нещо в тая навалица ...

# 21
  • София
  • Мнения: 463
Благодаря момичета Hug Hug Hug!
Честита месечинка  и на бебчето на el_pl  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 668
Здравейте, аз да си кажа мнението за рева - според мен няма бебе, което да реве по цял ден и всичко да му е наред  newsm78. Бебетата реват най-често, защото им е топло/студено, светло/тъмно, гладно/жадно, боли ги нещо - уши, пълен нос със секрети, коремче, черва (от новите храни могат да получат колики) или са изнервени, че не могат да заспят или от много емоции. Пробвайте да извеждате децата само като са будни, но на места, където няма много хора и не е шарено. Като спят да са на неподвижно. Пробвайте да махнете една дрешка или да облечете една. пробвайте да спрете парното ако има секрети... Изобщо - пробвайте. Да - има по-ревливи бебета, но няма бебета, които да реват 24/7 и това да е защото са много здрави и доволни  newsm78. За майките - няма как един здрав човек да припадне от изтощение  newsm78 - яжте редовно. Ако не го правите - припадате от глад, а не от изтощение и детето по никакъв начин няма отношение към това newsm78. Проверете си хемоглобина, идете на преглед при невролог, направете снимка за шипове във врата, идете си проверете вестибуларния апарат. Търсете причина, но не я търсете в детето. Също... от припадък до припадък има гооооляма разлика - обикновено припадък е губиш съзнание за секунда и дет се вика докато се свлечеш на земята и вече си с съзнание. Да припаднеш и после да не помниш е една друга бира, която изисква обстойни медицински прегледи и търсене на проблем. Чак такова пълно изтощение, че да припадате от него от няколко месеца по-разкъсан сън  newsm78, ми ще ме прощавате, но мисля, че проблема е друг и не е зле да го потърсите.

# 23
  • Мнения: 203
Добро утро на всички!!!

# 24
  • Мнения: 22 751
Добро утро и от мен!
Зимата май се връща. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 99
Здравейте и в новата темичка  Hug

Пак се почна с лошото време  ooooh! Така ми е писнало от тоя стууууд  #Cussing out Да се оправя вече, че и на двете ни е писнало у дома  Rolling Eyes

Джени я се стягай и почвай да си хапваш, както са ти писали ей така в движение  Peace Аз винаги имам нещо нарязано в хладилника за набързо хапване, или отворена торбичка с хрупкави мюсли и постоянно меля нещо  Blush ........ то за това сигурно не мога да свалям килца  newsm78

# 26
  • Мнения: 141
Добро утро!
Многооо гадно време, пак ще си висим вкъщи....
Съгласна съм с поста на Герчо- много добре го е казала както за бебетата, така и за майките.Аз лично не мога да разбера хора,които имат някакъв проблем/здравословен/ и не отиват на лекар, а чакат да им мине от само себе си....
 Жени,много неприятно преживяване си имала,  не се оставяй така - все пак трябва да си здрава ,за да гледаш Габи...Ако има някой, на когото можеш да разчиташ и да оставяш Габи поне за кратко, поне да си поспиваш час-два през деня, все е от полза. Аз лично се родих когато наехме детегледачката ни...Моята Елена през нощта почти не ме оставя да се наспя и през деня съм като парцал, наистина ми се отразява много зле неспането и от както спя по час следобяд съм нов човек. Възхищавам се на майките, които се справят сами със всичко, но аз за себе си съм намерила правилната комбинация така, че и аз да съм отпочинала и Елена да се радва на щастлива, весела майка Peace

Гледах сега "На кафе" и даваха за банката за кърма в София , много интересно ми беше

Хайде хубав и спокоен ден от мен

# 27
  • Мнения: 958
Здравейте,
Жени, хапвай, Герчо е абсолютно права. С Никол не съм спала почти три години, но не съм припадала. Яла съм си, да не свалях ама бях здрава. Ревала съм от умора, с никсо кръвно съм и ниска кръвна захар и пак не съм припадала. Момичета пазете се много, дечицата ни имат огромна нужда от нас, от здрави майки.  Peace
Марина поспря да кашля,само сутрин, затова пък Никол пак започна....И продължава да пищи през ноща  Tired

# 28
  • Мнения: 1 341
Здравейте и от мен.
Мерси за темичката! Hug Кой е виновника да си признава.Simple Smile
Направи ми впечатление, че заглавите ни се дублира с това на Ноемврийките. Simple Smile

Съгласна съм с Герчо. Може би, защото не съм имала ревливи деца. А може би, защото търся и откривам причината за неспокойствието на децата си.
Кристиан беше много криво и ревливо бебе. Причината бяха коликите. Онзи ден цяяяял ден рева милото. И видимо беше, че нещо го измъчва. То уши проверявах-вкарах се във филм, пък дали не съм го наранила без да искам с нещо/докато го преобувам и т.н./ Накрая излезе най-логичното-зъби. Отидох взех му едно глече и се кротна. Сега само като ме види с тубичката и да му показвам пръст и е мнооого щастлив/ чак пърха, както се изразява Стилисима/.

Търсете причината и ще я откриете.
Да, има по-емоционални деца. Според мен е нормално да будуват, но да се занимават с нещо, дори и вашето внимание да изискват. Но не с постоянно мрънкане. Rolling Eyes

И аз гласувах за общата среща.

# 29
  • Мнения: 99
Наистина винаги има причина реването  Rolling Eyes Най-малкото е, че искат внимание Wink Ама моята свеки ми е разказвала за девер ми как е ревал и ден и нощ и чак когато е почнал да се заглежда и занимава сам, е успяла да го види със затворена уста  Laughing Кърмила го е, гушкала го е, правила всичко за да го успокои, но не е имало ефект. Това ме навежда на мисълта, че все пак има и ревливи деца, или може би по-емоционални ... знам ли  newsm78 И аз не мога да се оплача от моите, и двете са буби, въпреки, че малката в началото повечко ни изправяше на нокти, сега е голяма скица и си изкарва гушкането не с рев а с доста номера  Crazy

Каквото и да е, мисля, че е въпрос на време, децата постоянно менят поведението и съм сигурна и на вас с ревльовците ще ви светне  Peace

Общи условия

Активация на акаунт