Юлски бебета 138

  • 30 571
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 135
Дуци, като се сетя сестра ми на плажа 2 пъти сме я губили и то наистина за секунди  през главата ти минава какво ли не. Да не се случва никому Praynig
Днес Здравко не спа цял ден и ни побърка. Как не се умори това дете, не ми е ясно. Аз съм като пребита, а утре сме на детски РД и ако пак е толкова бесен не се сещам как ще си почина.
Нашите крачета не са много пораснали, но май има разлика и в размерите на различните фирми. И ние сме си със старите обувки, но децата не можем да лишим. А и нас ще ни огрее малко по-натам. Като спрем да даваме пари за уроци на каката. Тогава май ще си взема едни новички джапанки и беж към морето. И като казах море се сетих, че не съм ходила в Обзор... Wink Я дайте инфо морски мами, че мъж ми е обещал да ме "заточи" за цял месец на Черноморието newsm44
Фио, дано резултата е какъвто на теб ти се иска, че те мъжете...
Лека и безаварийна  Grinning нощ на всички.

# 736
  • Мнения: 782
Купа, Танина, прекрасни са ви госпожиците  Grinning

Джоли, за първи път чувам от теб за Ри Ри Ра  Simple Smile Обаче сайта им ме грабна и в неделя мисля да ги посетя  Mr. Green

# 737
  • Мнения: 219
Алея, благодаря! Какъв е този крак 25 номер Rolling EyesНа Сами още му стават пантофите №20, сега за яслата ще му купя 21.
Астарта, и Сами е така. Днес с едно детенце се гледаха, онова му подава камиончето си , а нашия се държи за полата на майка си и се усмихва мило. Иначе с познати е фу-ри-я!!!

Дуци, и аз те разбирам. Нахлува ти кръв в главата, бързаш да се успокоиш, за да мислиш рационално. Скоро Момчил така се изплъзна пред очите ми. Пред Кауфланд сме със Сами в детска количка с монети, Момо е вътре в другата. Излиза мъжът ми и пита къде е Момчил. Кога е минал покрай мен - не знам. Търсихме го вътре, навън паркинга- огромен. Мъжът ми го вижда до колата, та 1-2 минути не си на този свят. ooooh! Веднъж едно негово приятелче, с което играят навън пред дома, го завежда на люлки, до които се стига след пресичане на улица и се върви по натоварен булевард. Докато ги намеря мина време, влизах в магазина, връщах  се, по едно време ги виждам, че бягат към нас. Такъв изяде по дупето Момчил , другото се оттърва, че не ми е дете. Ох, какво ни чака тепърва...

# 738
  • София
  • Мнения: 1 902
Като малка и аз се криех,ужас...сега като се сетя и лошо ми става Tired
Дуци,представям си колко си се стреснала,дано не се случва повече PraynigПри нас това не може да се случи,защото Алекс бяга като бесен и аз съм все след него,много ми се иска да му се скрия някъде и да да му гледам сеира,ама няма къде WhistlingНа Корфу като бяхме му се скрихме и да видите какво търсене падна,горкото беше се уплашило,ама какво да го правиш,бяга като отвързан Mr. Green

И сега да се оплача,ние сме болни всичките в комплект...след като мъж ми киха цяла седмица,най-накрая успя да ни зарази,Алекс е болен от вчера а аз от днес...зле се чуствам,може би,защото боледувам наистина рядко,а и такава хрема не помня някога да съм имала ooooh!,а и малкото човече горкото му е много некомфортно,той има и лека температура и понеже му е 1-во боледуване(като изключим една хрема на 2 месеца)не дава да се приближа до носа му,вие как се борите с капките за нос newsm78аз се опитвам да му пръсна морска вода,но ...мисия невъзможна ooooh!

# 739
  • Мнения: 219
Кали, така е първия път. После ще свикне. Стискам го и пръскам. Но аз го промивам със спринцовка докато е прав и се изтича каквото има. За капките вече е свикнал, но ги слагам в шише на Олинт и ги пръскам , а не ги капя. Бързо да оздравявате!
Аз пък умирам от болка в рамото. Заради раната на пръста ми биха тетанус. Ако Сами така се е чувствал от пентаксима- горкото.

# 740
  • Мнения: 690
Добро утро Simple Smile Спах до 8, а имах чувството че ставам в 10 Simple Smile

Днес мисля да се мотаме из Южния парк, ако има желаещи Simple Smile

# 741
  • Мнения: 782
Кали, дано се оправите бързо  Praynig Praynig Praynig Пък да ни звъннете , да се видим  Hug


НОВАТА ТЕМА


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=489024.msg14789433#msg14789433

Общи условия

Активация на акаунт