СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 19

  • 16 306
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 026
ей,Бу, дано не забравя.
Днес ми е особено нервна сутрин, Свилен се съдра да реве, зверски ме боли кръста от носене и не знам накрая какво ще излезе.
Пари имам-и майчинство (вторник), и детски (миналата седмица)

# 31
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Бу, ама само ще говориш или  Mr. Green Да напомниш верно
Дентокинда на Миша и действаше почти веднага, давала съм 3 пъти по 1 хапче и вечер Дормикинд за спокоен сън. Сравнено с нощи, когато съм забравяла да дам мога да кажа, че при нея 100% действаше

# 32
  • Мнения: 493
Цитат
ЛаДиДа днес е на линия ама защо не казва едно "здрасти"?
Или държи Бобо над легенче... hahahaДобрютро и от мен!

100%
Как не се сетих ...  Mr. Green
А той и говори на ушенце - "мамо, заведи ме на кафе с другия Борис" Wink

Не, не , духа му цигарен дим в лицето и му казва: " Всичко в малки дози е полезно, мамо"

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Уж за първа тема на деня - значи малко след 9 - 9 и 15, примерно Simple Smile

Искате ли софиянки да дойдете в студиото - има места в публиката Grinning По замисъл трябва да е съвсем непринуден разговор, нищо сложно или притеснително Grinning

# 34
  • Мнения: 277
Айдеееее, заваля сняг  Tired
Бу, аз няма да дойда, защото ме е срам, а и е много рано - изпращам Ина за училище в 8:00... Но ми е точно време да гледам, и без това Гала гледам сутрин. Днес даваха за банката за кърма в София.

# 35
  • Мнения: 493
Их, що не съм от София... Бу ще гледам с интерес. Дано не се отклони темата като всичките и теми на Гала на последък...

# 36
  • Мнения: 221
От какво бе МаммаТ?Ще те видим и после ще те оценим.Хахаха.И мен ме е срам въпреки че съм пяла пред публика ама треската си е треска.

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824

Бу, аз няма да дойда, защото ме е срам, а и е много рано - изпращам Ина за училище в 8:00... Но ми е точно време да гледам, и без това Гала гледам сутрин. Днес даваха за банката за кърма в София.
МаммаТ, какво да те е срам, седиш в публиката и кимаш Laughing
Я се стягай и идвай! От 8 до 9 има ехе, цял час, точно като да дойдеш до студиото.

# 38
  • Мнения: 493
И мен не ме е срам, свикнала съм да излизам пред публика  Whistling Ма няма да кажа какво съм павила  Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 1 701
И си сложете етикетчета на блузките с никовете от форума! Simple Smile
И да ми махате, ей ... Simple Smile

Мен не ме е срам, но съм далече, далечееее...

# 40
  • Мнения: 277
Ще кимам, и очила ли да си нося, да изглеждам по-ЕнтЕлЕгентна да изглеждам  Joy
А тебе като Бу ли ще те представи Гала? Или с друго партизанско име, за да те разпознаем?  Flutter
И мен не ме е срам, свикнала съм да излизам пред публика  Whistling Ма няма да кажа какво съм павила  Joy Joy Joy
еееее, не е честно! Споделяй!

# 41
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз бих дошла, че ми е на 10 мин, ама няма транспорт точно до там, а не ми се маа по пътя с количка. Ако някой ме метне шъ дода Flutter

# 42
  • Мнения: 3
И си сложете етикетчета на блузките с никовете от форума! Simple Smile
И да ми махате, ей ... Simple Smile

 Joy

http://feliza.snimka.bg/baby/danaya.467888.17674236

# 43
  • Мнения: 277
Аз бих дошла, че ми е на 10 мин, ама няма транспорт точно до там, а не ми се маа по пътя с количка. Ако някой ме метне шъ дода Flutter
Е къде е Гала? Аз съм мобилна... Поздавам и Дружба, живях в 27 (или 29-ти блок), до РУМ-а, 7-8 години...

# 44
  • Мнения: 2 774
И си сложете етикетчета на блузките с никовете от форума! Simple Smile
Laughing

В блока правят ремонт....четири дни къртят и разбиват, вчера след обяд спряха.....отдъхнах си - реших че все пак за 4 дни са изкъртили де що стени има из апартамента, не съм познала  Tired...днес пак къртят ....децата подлудяха.
Оплаках се.

Общи условия

Активация на акаунт