СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 19

  • 16 294
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 242
Eй и аз да се запиша в новата тема!
Бу много ме зарадва, все едно ще гледам някоя близка по тв-то. Айде мамите от София да ходят, пък ние дето сме по-далечко, ще звъним по телефона.  Peace
Само да се оплача, че и на мен ми откриха стафилококи в носа. И нашата педка ме успокоява, че това нещо не може да се излекува. Изписа ми гентамицин маз, да си мажа носа (предполагам, че не пречи на кърменето, но за всеки случай, Бу  newsm78 )
Кво друго щях да пиша..... не знам, мозъка ми съвсем е изфирясал  Crazy

# 46
  • Мнения: 493
Ще кимам, и очила ли да си нося, да изглеждам по-ЕнтЕлЕгентна да изглеждам  Joy
А тебе като Бу ли ще те представи Гала? Или с друго партизанско име, за да те разпознаем?  Flutter
И мен не ме е срам, свикнала съм да излизам пред публика  Whistling Ма няма да кажа какво съм павила  Joy Joy Joy
еееее, не е честно! Споделяй!

Свирила съм на цигулка 14 год. и имам опит на сцена  Flutter

# 47
  • Мнения: 1 701
Аз пък предположих, че си се изявявала на модния подиум! Simple Smile

Поздравление за цигулката... Peace

# 48
  • Мнения: 493
МанИкенка? Никога  Joy

Мерси  Peace

# 49
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Аз бих дошла, че ми е на 10 мин, ама няма транспорт точно до там, а не ми се маа по пътя с количка. Ако някой ме метне шъ дода Flutter
Е къде е Гала? Аз съм мобилна... Поздавам и Дружба, живях в 27 (или 29-ти блок), до РУМ-а, 7-8 години...

ул. Самоков 60, Интерпред локалното - до края на улицата, завой надясно, на 100-200 метра червени железни врати, тухлеха ограда, влиза се в двора - студио Орфей е студиото на 'На кафе' Grinning

# 50
  • Мнения: 655
Уж за първа тема на деня - значи малко след 9 - 9 и 15, примерно Simple Smile

Искате ли софиянки да дойдете в студиото - има места в публиката Grinning По замисъл трябва да е съвсем непринуден разговор, нищо сложно или притеснително Grinning



димек,Находката да не идва,че ша стане боя hahaha hahaha hahaha

# 51
  • Варна
  • Мнения: 153
хехехе, Находката за к'во ша ги биеш пак, бе жена...Остави хората да се развиват... smile3532 smile3534

Бу, аз ще ви гледам, а може и да се обадя, да благодаря на Варненските мами от Ла Лече, дето ми помогнаха персонално :Ивето и Фло  Hug за да продължа да кърмя до ден днешен!

# 52
  • Мнения: 655
хехехе, Находката за к'во ша ги биеш пак, бе жена...Остави хората да се развиват... smile3532 smile3534


щот те ша твърдят,че трябва да се кърми докат е абитюрент,пък аз ще се опъвам smile3532



айди,айди..............аз съм първата от форума която я даваха по телевизията,няма само Бу да е  звездата тук Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 277
Ще кимам, и очила ли да си нося, да изглеждам по-ЕнтЕлЕгентна да изглеждам  Joy
А тебе като Бу ли ще те представи Гала? Или с друго партизанско име, за да те разпознаем?  Flutter
И мен не ме е срам, свикнала съм да излизам пред публика  Whistling Ма няма да кажа какво съм павила  Joy Joy Joy
еееее, не е честно! Споделяй!

Свирила съм на цигулка 14 год. и имам опит на сцена  Flutter
Еее, ами браво! Ти както тръгна с "ама аз не съм такава", реших, че е нещо по-така - стрийптийз... Няма нищо лошо и в това, ако трябва да съм честна... Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 1 504
И аз няма да успея да се класирам...айде със притеснението щях да се справя  Embarassed някакси, и с кимането също ще успея. Няма на кой да оставя децата.
feliz имаш си хубавици...ще береш ядове ми се струва...

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 11:51 от EmiR

# 55
  • Варна
  • Мнения: 153



айди,айди..............аз съм първата от форума която я даваха по телевизията,няма само Бу да е  звездата тук Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Joy Joy Joy

Кога и по коя телевизия, защо сме пропуснали?! Thinking
Давай линка да видим тази работа Laughing

Фелиз, какви сладки дечица имаш, да ги нацелуваш, на теб ли приличат и двете?

# 56
  • Мнения: 631
 Hug
Привет ! Вместо запис

# 57
  • Мнения: 655
И си сложете етикетчета на блузките с никовете от форума! Simple Smile
И да ми махате, ей ... Simple Smile


аз няма нужда да съм с етикет уиш,те мене всички ще ме познаят/такъв екземпляр като мене няма/ Naughty Naughtyпък и Гала няма да може да вземе думата от мене Laughingпък и ще БЛЕСТЯ бе,нали съм звезда-как нема ме познаете hahaha hahaha


аааааааааа,забравих,мерси за темата   bouquet.....жалко че бяха само две.........искаше ми се 3-4-5 Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 359
И си сложете етикетчета на блузките с никовете от форума! Simple Smile
И да ми махате, ей ... Simple Smile
Вече наистина ми се струва, че името ми е Лъки, пък имам и друго партизанско, което е апокрифно и много, много не се знае. Напоследък разменям и продавам разни неща, пускам общи поръчки и разговорът обикновено е следният "Аз съм мами/слънчо/звездичка... от форума. Търся Лъки"  Mr. Green
П.П. Фелиз, много са ти сладки щерките  Hug

# 59
  • Мнения: 3
Фелиз, какви сладки дечица имаш, да ги нацелуваш, на теб ли приличат и двете?
Благодаря, мила  Hug
И двете приличат на баща си. Скоро ме шегуваше, че иска тест, да провери дали аз съм майката.
Но ти кажи, нали съм се изтипосала на едната снимка  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт