Забременяване 1 месец след раждане..

  • 16 610
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 252
Честито! Лека бременност и за финал здраво бебче ти желая!
Поздравявам те за смелостта   bouquet

# 61
  • Мнения: 209
Честито! Лека бременност и щастлив финал ти пожелавам!

Наистина не е много лесно да гледаш породенни деца, но пък е мнооооого хубаво!  Hug Късмет!

# 62
  • Мнения: X
Ех, че хубава новина!
Съпругът ми има 11месеца разлика със сестра си, родителите им сами са ги гледали в началото  Peace
Пожелавам ти здрави, кротки и усмихнати бебоци   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 23 990
Моите най-близки приятелки са с 11 мес. разлика във възрастта! Тоест разликата никога не се е усещала.
След като си взела смелото решение, остава само да ти честитя предстоящото огромно щастие. Човек има ли желание и воля - нищо не може да му се опре Hug

# 64
  • Мнения: 23
Привет от нас реших да споделя с вас  как върви бременността ми 1 месец след раждането ...
Всичко си е както преди корема си расте аз си гледам бебето което вече стана на 7 месеца аз съм в 6 ти или 23 седмица нямам време за глезене както преди чувствам се добре изчезна ми тъмната линия от първата бременност и гърдите ми не са напомпани както преди малката си я вдигам вече е 8 кила ..Второто бебенце ще е момче което е супер ще ги нашарим както се казва..купуваме неутрални дрешки за да ги носи и братчето. Много е хубаво и го пожелавам на всяка готова за това предизвикателство. Бебето вече рита от вътре а другото от вън ахаха забавата е пълна . Таткото когато се прибере от работа много ми помага , което е много важно..Бабите много не се включват в помагането,  но за сега се оправяме ще ви разкажа как сме после когато живот и здраве дойде малкия човек около октомври ... целувки от нас..  Grinning Hug Party

# 65
  • Мнения: 67
Браво Десита, много за радвам за теб. За всички вас  Hug
Много хубави мигове ти пожелавам, а трудностите приемай като предизвикателство (както и правиш). Успех!

# 66
  • Мнения: 394
Десита,успех!  Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 450
  Grinning Браво на теб  Hug

# 68
  • Мнения: 718
 Party Успех и послушно бебче ти желая  Hug

# 69
  • Мнения: 925
Браво мацка   bouquet Искрено ти се възхищавам  Hug

# 70
  • Мнения: 363
Поздравления!Много е хубаво да има6 породени,на6ата разлика е 13 месеца! Hug

# 71
  • Мнения: 81
И от мен честито  bouquet  Кураж и здрави нерви ти желая  Mr. Green.
Разбира се и леко о безпроблемно бременеене  Hug

# 72
  • Мнения: 467
Пожелавам ти лека бременост от сърце и не се притеснявай, ще се справиш и то много добре.   bouquet

Много хора си мислят, че не могат да забременеят докъто кърмят, но този мит отдавна се развенча. Не зная защо самите гиниколози в Бг не предупреждават родилките.

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 793
Браво . Много хубаво.

# 74
  • България
  • Мнения: 811
Поклон до земята  bouquet
А аз още се тюхкам за второто ooooh!
Възхищавам се на жени като теб!!!!

Общи условия

Активация на акаунт