Пролетта настъпва вече, идва МАЙското човече! № 20

  • 25 031
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 30
Здравейте, момичета Heart Eyes!
Вчера не се включих, защото до късно снощи чистих детската и подреждах дрехи и играчки в новите секции ooooh!. После легнах на леглото на детето да ги погледам и да им се порадвам и съм заспала Joy. Но поне приключих с този ангажимент.......

Някой ме беше питал дали ми помага парацетамола - да, в момента ми помага, но главата ме боли вече много много рядко, не като в началото и не толкова силно.

Днес почивам активно, защото след вчера съм с кошмарни болки в кръста и множество контракции. Даже ходих на фризьор да ми направят прическа и да се поглезя, защото си го заслужих Wink.

Ох, не знам от къде да си купя нощница за болницата newsm78. Варненските мами - някакви идеи???

А този сняг в момента е точно като за месец март Simple Smile

Хайде хубав ден от мен Simple Smile

# 76
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен. Днес вкъщи цари спокойствие. Алек е доволен защото го оставихме да разхвърля в НЕГОВАТА си стая  Laughing Сега там и спи. Може довечера да пробвам да видя как ще му понесе на него и на мен това да не сме в едно помещение newsm78 Цяла сутрин готвих и чак сега сядам пред компа.
Ани, тези чаршафи са много готини. Ще се разходя с Ивката да ги видя. Аз за Алек искам да взема( вече в по- голям размер) Бебето ще е с неговите. Знаеш ли, аз да те питам и пак забравих, ботушките които си постнала на Габи ( зеленички) от къде ги взе? Много ми харесаха защото виждам че и подплата имат.
Кикиники, да споделиш със снимки всичко което си изнамерила за празника. Аз имам за вдъхновение адреси и снимки, които ако искаш ще споделя  Hug
Силве, то при голям татко голямо бебе. Все така добре да си расте в коремчо   bouquet

# 77
  • Мнения: 150
ПРИВЕТ И ОТ МЕН МОМИЧЕТА!
Много хубава събота и неделя, макар студеното време навън. Hug

Аз снощи прекалих с яденето и така ме болееше коремчето, но вече съм добре и днес съм на рожден ден, но ще се въздържам да не прекаля пак Wink

Силве, радвам се за хубавите новини:hug: Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен мами Simple Smile и аз да се включа в новата темичка.Имам още две работни седмици и после заслужена почивка.Тук времето е окей-хладничко,но слънчево и приятно и след малко с татито ще се поразходим.Утре чакаме гости за седмица-свекитата,поръчали сме им да ни вземят някои нещица от БГ и с нетърпение ги чакам smile3503

Честито за хубавите резултати при докито newsm10 и за прекрасните покупки newsm03
Аз за раждането съм решила категорично да е нормално във вода,но дано висчко да е наред и да не се обърка нещо  Praynig
Болницата(център за раждане се води)е страхотна-само преди година е отвориха,с пет стаи разполагат и е като 5-звезден хотел-с балкон,двойно легло,плазма,СД,собствена баня,легло за бебка и във всяка стая има басейнче.Акушерката ми каза,че ако реша по някое време,че не ми е удобно в басейнчето и искам да го родя на леглото не е проблем да се местя Grinning

Пускам ви малко снимчици от последните ни покупки за бебка,също съм снимала и стаичката и.Още не е напълно готова...чакаме шкавчето за под леглото,но в момента не е в наличност и ще ни го доставят април месец Sad поръчали сме и детски картини,които са също на bedtime hug и ще се връзват страхотно с завесите и чаршафките и още доста довършителни работи има,но... има време Simple Smile Новите снимки са от 29-та до 49-та страница http://sevdelina.snimka.bg/

# 79
  • Мнения: 52
Облачеее къде са снимките от ремонта... Heart Eyes

Дилянка, как е твоята приятелка с бебчето? дано е добре Praynig

Севделина Депресира ме, като видях колко работи си купила....или аз съм изостанала доста или ти чакаш тризнаци Laughing

# 80
  • Мнения: 91
Бяхте прави като казахте че времето навън наистина е ужасно - кристализирах направо.Тук е 0 градуса и прехвърча нещо като снежец...  Confused
Ходихме с една приятелка да гледаме матерачета.Определено ще е на ТЕД,като дойде легълцето,само юе отидем да купим матрачето  Wink
Силве,браво за добр Confusedите резултати - само така до края да е бебко  Praynig
ЛилчеPraynig го мисли толкова от сега.Ти като отидеш в МД да уговаряш рацдането,той док ще ти каже как ще е най-добре и най-безопасно и за теб и за бебчето.  Hug
Оф,отивам да правя нещо за хапване че мъжото ПАК бил гладен....  Confused

# 81
  • Мнения: 39
Силве, снимки не мога да покажа защото още не сме готови. Имаме само освежени стени и нов ламинат... а колко работа ни чака  ooooh!
Ще покажа обаче комплектчето което днес дойде от ибей. Много е сладурско на живо.

# 82
  • Мнения: 5
Облак,  снимайййййй, плс Heart Eyes
Дилянка, наистина, кажи как е бебчето на приятелката Hug
Севдалина, много сладка стаята, а гардеробче има ли? Колко на колко е стаята? Кажи колко е широк фотьоила, защото и моята не е много голяма. Heart Eyes
Лилка, в осмия е рано още за раждане да говорите, всичко зависи от бебчето, може и в последния момент да се обърне Heart Eyes
А да споделя - снощи и днес сутринта бебо така ме буташе, като че ли ме драска с нокти Joy долу ниско, понякога ме гъделичка, но това си беше с нокти сигурно, на някой случвало ли му се е? newsm78

# 83
  • Мнения: 62
Севделина, стаята е супер! Peace Много ми харесва!Стилна е! И аз харесвам бежовото за децка стая , не си падам по шарените неща! Дрешките наистина  са толкова много,колкото за тризнаци Crazy, но ти сама си преценяваш! По принцип с първо дете така се пазарува с второ вече се мисли по практично! Thinking

# 84
  • Мнения: 91
Севделина,супер сладурски неща си накупувала,но наистина ми се виждат ужаааааасно много  Shocked
Но все пак по-добре да има отколкото да няма  Naughty
Детската стая е супер сладурска да си я ползва бебчето със здраве  Hug

# 85
  • Мнения: 62
Облаче, много е сладурско комплектчето! Grinning

# 86
  • Мнения: 0
angelka-гардеробче има-на две от снимките се вижда,зад фотьойла е.Стаичката и е малка около 2.50 на 1.80(за сметка на спалнята и хола,които са огромни) .Повече нищо не може да се сложи,защото фотьойла и табуретката се люшкат и изискват повече място Simple Smile

sivanovaa-не се депресирай Joy аз малко се пооливам и не мога да се спра  #Crazy,а и вие сте малко виновни-пишете за това онова и аз цяла нощ не мога да спя и с нетърпение чакам да стане другия ден и да отидя да го купя smile3508
Пък и бъдещият татко е по-зле и от мен newsm62 ,докато му кажа,че сте коментирали някаква възглавничка,с която бебо няма да се върти и той вече я поръчал  Joy

alex88,alexxana -благодаря и на мен ми харесва.Едно ще е,не са тризнаци Joy

# 87
  • Мнения: 2 559
Облак, много е сладурско комплектчето  Peace
Севделина, всичко е страхотно направо  Heart Eyes ама наистина сте се поувлекли малко  Mr. Green 
Видях, че си купила и кутия за нещата на бебо, та се зачудих каква box се водеше точно, да си потърся в ибея, че направо бях забравила за нея  newsm78

# 88
  • Мнения: 0
 desex-BABY BOX или baby changing boxes Simple Smile

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 4 522
Слънчева, Облаче, браво, че сте посвършили вече  Hug
Вили, страхотно е комплектчето  Heart Eyes А зелените ботушки са си за мен  Mr. Green Габче да прощава, но неговият номер се мени, а при мен обувки/ботушки са инвестиция Wink Лошото, че минават модите, но после пак идват.
Ние днес направихме стелажите в моят "дрешник" и съм супер доволна  smile3508 Имам да си пълня...  Joy Алек сега къде ще спи - в отделна стая ли ??????? Какво остана последно като идея?
Sevdelina, стаята е мъничка, но е точно за една принцеска - обзавеждането е страхотно, а дрешки имаш за още 3 бебенца  Hug Всичко е страхотно  Peace

Мъжете ме изнудиха да им направя торта, дано да си я изядат, на мен от сладко хич не ми е хубаво - връщам се в месеците с киселини и гадене  Sick

Общи условия

Активация на акаунт